MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Jelonka na papierze po raz 17-sty

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 4 lutego 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka.com
W najnowszym 17. numerze Jeleniogórskiego Tygodnika Jelonka.com przeczytasz:

O kulisach kadrowej rewolucji w urzędzie miasta. Czy to dopiero początek wielkiego czyszczenia magistratu?

Ojciec sześciorga dzieci zabił matkę i sąsiadkę. Wkrótce za podwójne morderstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Studenci Kolegium Karkonoskiego, którzy wrócili z dziekańskich urlopów, są oburzeni, bo muszą słono dopłacać za dalszą naukę. Wielu na to nie stać. Czy zrezygnują z uczelni?

Napiszemy o konkursie, w którym będzie można wygrać kurs na prawo jazdy! Jeśli już je masz, a wygrasz, nagrodę możesz przekazać komuś z rodziny lub znajomemu. Poznaj szczegóły naszej zabawy!

Dla jednych legenda postrach, dla innych – symbol Karkonoszy. Historia, legendy, prawdy i mity o Duchu Gór, Liczyrzepie.

Jarosław Gromadzki, dyrektor Jeleniogórskiego Centrum Kultury w ogniu pytań.

Najnowsze doniesienia sportowe z lokalnych aren. Wyniki, statystyki, komentarze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Śmierć na żwirowni

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ebajowski 4-02-2007 21:07
Od kiedy wydajecie gazetę, to portal zszedł na dziady :-(
~AJOT 4-02-2007 21:46
Ten egzamin zdał ? Czy oblał ?
~IgorekYa 4-02-2007 23:50
ebajowski: w pełni się z Tobą zgodzę. Jest coraz mniej ciekawych artykułów. W artykułach znajduje się wiele błędów interpunkcyjnych, mało zdjęć.
~KONKURS na spostrzegawczość.- Zibij 5-02-2007 9:13
To zdjęcie panoramy miasta z lotu ptaka jest z tamtego roku. Proponuję aby mieszkańcy naszego miasta rozpoznali jakiego budynku brakuje na fotografii. Może Jelonka ufunduje jaką nagrodę.
~Nowak 5-02-2007 11:01
widać ze Moderatorowi nie spodobał sie mój komentarz :pp - ale wiedziałem ze go nie wpuści :D bylo tam napisane ze Liczyrzep to troche śmiechowe imię jak dla ducha gór :D
~Rewolucjonista 5-02-2007 15:47
W związku z kadrow W związku z kadrową rewolucją w Urzędzie Miasta i dalszymi czystkami pragnę nadmienić,że prezydent Kusiak też chciał wielokrotnie dokonać różnych zmian organizacyjnych i strukturalnych.Zamiarem było jednak takie ich przeprowadzenie,by nie ranić ludzi,a w konsekwencji usprawnić pracę urzędu.Rada Miejska i prawnicy przekonywali jednak,że jakiekolwiek zmiany są niemożliwe i sprzeczne z prawem.Najpierw bowiem Rada Miejska musi ztwierdzić, w drodze uchwały, nowy regulamin organizacyjny Urzędu Miasta Jeleniej Górze i jego strukturę.Poprzedzone to być powinno szerokimi konsultacjami z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi i dopiero potem można cokolwiek zmieniać.Dziś widać,że albo Kusiaka okłamywano,albo nowa władza wdraża inne prawo...
~Chemist 5-02-2007 17:50
ebajowski: zgadzam się z Tobą w 101% !
~gosc 5-02-2007 21:52
ebajowski: jestem czytelnikiem jelonki od dwoch lat i co kwartal jest lepiej, wiecej komentarzy ogloszen, artykulow, artykuly sa corac lepsze, aha bierz jeszcze pod uwage ze jest martwy sezon na pisanie a pozatym jak ci nie pasuje to nie czytaj, nigdzie nie pisze ze jelonka ma zadawalac ebajowskiego, chemista czy igorka
~Chemist 5-02-2007 22:16
Jak Ci nie pasują nasze komentarze to ich nie czytaj... :-P Nigdzie też nie pisze, że wydając gazetę trzeba obniżyć jakość strony internetowej

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Czytelniczka: drogo i brudno

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

To było podpalenie

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
253
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%