im. Henryka, Włodzimierza

Jeleniogórzanki rozbiły ekipę z Legnicy

Piątek, 17 października 2014, 21:02
Aktualizacja: 21:51
W piątkowym spotkaniu 4. kolejki Ligi Dolnośląskiej Juniorek Młodszych KPR Jelenia Góra pokonał Dziewiątkę Legnica 35:23. Imponującą skutecznością popisała się Natalia Janas, która zapisała na swoim koncie 15 bramek.

Oba zespoły rozpoczęły piątkowy mecz nieśmiało, dopiero w 3. minucie wynik otworzyły przyjezdne, jednak szybko do normalnej dyspozycji wróciły jeleniogórzanki. Od stanu 1:2 KPR strzelił 6 bramek z rzędu, a po golu na 7:3 miejsocwe dołożyły jeszcze cztery trafienia i było już 11:3. Rozluźnione wysokim prowadzeniem żółto-niebieskie do przerwy bez większych problemów utrzymały bezpieczną przewagę, a w 37. minucie po kolejnej 4-punktowej serii odskoczyły na 21:11. Największa różnica na tablicy wyników była dwie minuty przed końcem (34:21), a ostateczny wynik to 35:23. Kapitalny mecz w drużynie Dili Samadovej rozegrała Natalia Janas - autorka 15 bramek! Dla gości najwięcej goli zdobyły Kruszewska (8) i Rogala (6).

KPR Jelenia Góra - UCO-UKS Dziewiątka Legnica 35:23 (16:10)