MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Jeleniogórzanki powołane do wojewódzkiej kadry

Wiadomości: Jelenia Góra/Kraj
Piątek, 21 czerwca 2013, 11:30
Aktualizacja: Sobota, 22 czerwca 2013, 14:27
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Karolina Stefańczyk, Natalia Kobus to dwie zawodniczki MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra, które w najbliższych dniach wezmą udział w zgrupowaniach wojewódzkiej kadry juniorek (rocznik 1998). Pod wodzą Krzysztofa Szweja zawodniczki w Twardogórze będą przygotowywać się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się w dniach 30 czerwca – 5 lipca w Pabianicach.

Obie zawodniczki to finalistki Mistrzostw Polski kobiet U14 w Sierakowicach, które wraz z zespołem zajęły czwarte miejsce. Asystentem w tej kadrze jest Marcin Markowicz, trener zespołu z Jeleniej Góry.

Trener Markowicz powołał na zgrupowanie kadry wojewódzkiej rocznika 1999 z kolei trzy zawodniczki MKS-u MOS Karkonosze. Po świetnym występie na finałach Mistrzostw Polski Kobiet U14, uznanie trenera kadry zyskały Julia Polowczyk, Celina Kwietoń i Angelika Kryszpin. Na zgrupowaniu, które odbędzie się w Twardogórze w dniach 24-30 czerwca, kadra będzie się skupiać na technice indywidualnej oraz współpracach dwójkowych i trójkowych.

- Sprawdzimy umiejętności zawodniczek oraz ich zaangażowanie. Kadra jest szeroka, a na to zgrupowanie trafiły właśnie te zawodniczki, które w mojej ocenie oraz byłej trenerki Karoliny Burkiewicz (WKK Wrocław) zasłużyły na to najbardziej - mówi Marcin Markowicz.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z Beatą Kempą

Rondo – czy w tym roku się uda?

Plaża nad Bobrem otwarta

PZN na kręgielni

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Drastyczne billboardy

Jest absolutorium, czy będzie referendum?

Spotkania z Beatą Kempą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1110
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%