MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Jeleniogórzanka powołana awaryjnie do kadry Polski

Wiadomości: Londyn
Środa, 23 listopada 2011, 0:50
Aktualizacja: 0:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Była szczypiornistka KPR–u Jelenia Góra, a obecnie zawodniczka SPR–u Lublin została powołana do reprezentacji Polski na międzynarodowy turniej London Handball Cup 2011.

Agnieszka Kocela wraz z Lucyną Wilamowską i Małgorzatą Stasiak zastąpiły awaryjnie kontuzjowane Klaudię Pielesz, Karolinę Szwed oraz Katarzynę Koniuszaniec.

London Handball Cup 2011

Grupa A
1. Chiny
2. Polska
3. Słowacja

Grupa B
1. Angola
2. Austria
3. Wielka Brytania

Nasza kadra swój pierwszy mecz rozegra 24 listopada przeciw Chinom, następnego dnia biało-czerwone czeka pojedynek ze Słowacją. Drużyny, które zajmą pierwsze dwa miejsca w swoich grupach awansują do półfinałów (1A-2B oraz 2A-1B). Zwycięzcy tych spotkań zmierzą się w wielkim finale turnieju (27.09), przegranym pozostanie walka o najniższy stopień podium.

Więcej na www.zprp.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

I liga piłki ręcznej – podział na trzy grupy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 23-11-2011 9:50
ona już nie gra u nas, wiec kogo to?poza tym nie jest wcale rodowitą jeleniogórzanką ;]
~ABC 23-11-2011 16:57
Dlaczego nasi działacze nie potrafią wprowadzić nasze talenty do kadry narodowej ? Dopiero odejście do innego klubu ułatwia tym talentom spodziewanych awansów. Tak było wielokrotnie w poprzednim okresie. Może należy rozmawiać ze sztabem szkoleniowym ZPRP o talencie Dąbrowskiej, Buklarewicz, Załodze. Jak z nimi pracować , na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę ? Kto powinien to czynić ? Czy trener Jędrzejczak to potrafi?
~do ABC 23-11-2011 21:41
Nie wiesz jak jest a gadasz. Kocela od blisko 2 lat jest powoływana do kadry i jej talent był zauważony tylko dlatego że grała pełne mecze regularnie w KPR. Osobna sprawa ma się z naszymi pozostałymi zawodniczkami. Jestem pewien na 102% że gdyby wstawić Dąbrowską, Odrowską, Załogę czy też Buklarewicz do np. Vistalu, to nawet by na ławce nie usiadły. Kobzar była najlepszą naszą zawodniczką, a w półtorarocznej przygodzie w Gdyni nie zagrała nawet połowy meczu. Teraz to jej nawet w składzie nie ma. Jak ją widziałem w JG w meczu Pucharu Polski to miałem wrażenie że był to cień Sabiny z przed 2 sezonów ... i po co jej był wyjazd do Gdyni? To samo będzie z tymi które odejdą.
~ABC 24-11-2011 17:30
Pamiętam natomiast, że tylko w obecnej Reprezentacji Polski grają zawodniczki : Baranowska (Ania), Niedzwiedż, Kocela, Obrusiewicz, które miały swoje jeleniogórskie chwile, ale debiutowały w kadrze z innego klubu . Prawda - Kocela grała w młodzieżówce. Nie zgadzam się z poprzednikiem co do talentów Dąbrowskiej, Załogi i Buklarewicz. Są one wszechstronne, technicznie zaawansowane i mam nadzieję do ich przyszłej gry dla klubu i Polski. Inne zdanie mam o Odrowskiej i Kobzar, które mają wielkie bogactwo we wzroście i rzutach (Sabiny szczególnie rzutów karnych), ale ich kłopoty w sprawności, grze w obronie ograniczają ich szanse na "wysoką" grę. Zdająć sobie sprawę, iż nie wszyscy się ze mną zgodzą, piszę by zdopingować wszystkie jeleniogórskie talenty do skutecznego wysłku treningowego.
~(') 25-11-2011 20:48
Made in Piechowice

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Spotkali się z Beatą Kempą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Drastyczne billboardy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1354
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%