MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Jeleniogórzanin na Nocy Młodych Artystów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 15 grudnia 2011, 8:43
Aktualizacja: 9:39
Autor: Es
Jakub Kaczmarski, przedstawiciel młodego pokolenia fotografików, będzie reprezentował Jelenią Górę na rozpoczynającej się jutro w Warszawie imprezie pod hasłem „Noc Młodych Artystów”.

Wydarzenie odbędzie się w klubie Space Club Warsaw. Częściowo zamknięta impreza promujące młodych, zdolnych twórców. Gośćmi będą artyści, ich znajomi a także biznesmeni, dziennikarze i wielbicieli sceny klubowej. To połączenie doznań estetycznych, muzycznych, dobrej sztuki oraz wyselekcjonowanej przestrzeni.
Jakub Kaczmarski ukończył policealną szkołę na kierunku fototechnik. Robi zdjęcia, bo lubi i nie jest obojętny na zjawiska świata wokół siebie. Utrwala pamięć o chwilach, uczuciach i ludziach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Parking na... przejściu

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Wkrótce karkonoski

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Ewa 15-12-2011 9:28
A inna jeleniogórska Artystka pani Ania Patrys w sobotę występuje na deskach opery wrocławskiej w Światowej Premierze opery "Pułapka" Z. Krauzego, której librettem jest dramat Różewicza o tym samyn tytule. Natomiast juz na początku przyszłego roku wykona główną partię solową w kolejnej Światowej premierze. Będzie to "Audycja V" nieżyjącego juž wybitnego kompozytora A. Krzanowskiego. Spektakle odbędą się m. in. w ramach największych festiwali muzyki współczesnej : Musica Polonica Nova oraz Warszawska Jesień! Ale o tym też zapewne nie napiszecie... jak zwykle!
~kawosz 15-12-2011 9:37
"szkołę Fototechnia" hmm ?
~ute 15-12-2011 9:59
No tacy właśnie piszą o kulturze... a nawet się nie orientują,a co gorsza... nie bywają! Mając darmowe wejściówki...
~tytus 15-12-2011 12:26
No bo u nas nie ma komu o kulturze pisać... nikt nie może się tu doczekać nawet negatywnej recenzji... gościnne gwiazdy narzekają, że ich się tu pomija... sucha stopka i tyle, ale naszych ma się w d szczególnie bardzo. Czy redaktor naczelny nie ma ambicji aby wreszcie było co czytać? My muzycy filharmonii prosilibyśmy o przynajmniej jedną recenzję w sezonie. A o naszych rodzimych artystach też można by napisać bo mieszkańcy myślą, że nie mamy kim się pochwalić...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z przeszłością

Zatrzymany za narkotyki

Nowe ronda w Mysłakowicach?  

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
693
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%