MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Jeleniogórzanie licznie uczestniczyli w marszu Obudź się Polsko

Wiadomości: Warszawa
Wtorek, 2 października 2012, 17:55
Aktualizacja: 18:12
Autor: org
Fot. Organizator
W sobotnim marszu Obudź się Polsko w Warszawie licznie uczestniczyli mieszkańcy naszego regionu z Solidarności, PiS–u, Biura Radia Maryja oraz Klubu Gazety Polskiej. Zarząd Regionu Jeleniogórskiego "Solidarność" wysłał do Warszawy dziewięć autokarów, dodatkowo jeden autokar uruchomił jeleniogórski PiS. – Trudno mi ocenić w liczbach, ile było ludzi , ale bardzo dużo – mówi Krzysztof Mróz z jeleniogórskiego PiS–u. Niesamowite wrażenie robiło morze biało–czerwonych flag. Cieszy też duża liczba młodych ludzi, uczestniczących w tej manifestacji – dodaje K. Mróz

Ogłoszenia

Czytaj również

Pustostan po premierze

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Przedszkole ma się dobrze

Komentarze (55) Dodaj komentarz

Nοstradamus 2-10-2012 18:35
Uuuu ... a gdzie wpisy LEMINGÓW z Czerwonej Doliny. Większość mieszkańców tej dziury w ziemi ubóstwia swojego prezydenta Complexa i jego wałki.
~...piotr 2-10-2012 18:43
mam nadzieję że członkowie jeleniogórskiej spółdzielni mieszkaniowej na Zabobrzu też licznie stawią się na zebraniu i powalczą o swoje i nie zgodzą się na kolejną nieuzasadnioną bezprawną podwyżkę czynszu o ponad 20 procent ludzie przyjdźcie i skończmy tą farsę te szastanie naszymi pieniędzmi te robienie z nas wariatów i coraz większych dziadów
~xxx 2-10-2012 18:47
Pisowcy, wstyd się tam pokazywać! Banda mocherowych beretów tylko tam jechała!
~ 2-10-2012 19:03
To był marsz "Obudź się f...rze". Już kilka pierestrojek mieliśmy, a ci sami kasę liczą. f...rzy na nich głosują. Od kontraktu do kontrktu;-)
~hombreee 2-10-2012 19:45
!!~a gdzie informacje!!! bym tez w tym uczestniczyl!!
~PoPis PRZECZ 2-10-2012 19:47
Obudź się Polsko ! Oni wszyscy już byli ! Czy Donek, czy Jarek będzię u koryta dla statystycznego Polaka nic się nie zmieni. Oni wszyscy będą dbać o swoich. Niech dotrze do Was wszystkich że jesteśmy ważni w dniu wyborów- maszynki do głosowania. Po wyborach każde grabie grabią do siebie. Obecna ordynacja wyborcza powoduje że głosujecie na partię a nie na ludzi. Namaszczeni przez prezesów posłowie głosują zgodnie z dyscypliną partyjną trzesąc portkami o diety. Posłowanie jest dla nich biznesem życia, okazją do odkucia się i ustawienia swoich rodzin. Dla partii gra idzie o ogromne subwencje na które wszyscy się skladamy. Jesteśmy niewolnikam.Ale można to zmienić: http://www.jow.pl/blog/spes/petycja-do-prezydenta-rp.html OBUDŹ SIĘ POLSKO ! Przegoń Prezesów, Jarosławów, Donków itp. pasożytów
~POLAK 2-10-2012 19:53
Polecam ten link żadna TV go nie pokazała. http://www.youtube.com/watch?v=W50axHsdM9w&feature=related
~sumienie 2-10-2012 19:56
Zadżumieni oparami kruchty krzyczą OBUDŹ a sami śpią ,przecież w Piśmie jest napisane do czego prowadzi ślepiec prowadząc ślepca!
~kj 2-10-2012 19:56
fajnie, jest w Warszawie??
~fg 2-10-2012 20:06
Wesoly kapelusz
~socjalista 2-10-2012 20:09
Emerytko,Emerycie ,świat żyje pieśnią i muzyką ,Seniorzy popatrzcie jak wasi rówieśnicy spędzają czas! Tylko oni nie mają konkordatu.
~ 2-10-2012 20:09
obudzic to sie musza ci ludzie co tam byli! Co oni biora,że są tak opentani przez Jarka i radio maryja. To wglada jak jdna wielka sekta pisu i rydzyka.
~socjalista 2-10-2012 20:12
Ajmsor ijak to mawiają amerykanie wyleciało mi odnośnik>>http://www.youtube.com/watch?v=IdJH-_ShZL8&feature=related
~Tak 2-10-2012 20:27
Brawo za odwagę. W dzisiejszych niesiołowskich czasach, żeby domagać się zmian potrzeba wielkiej odwagi! Napastliwość anonimowych internautów jest niestety odzwierciedleniem poziomu kultury Narodu, Narodu który zatraca się w mamonie i opętańczym jadzie nienawiści do osób mających inne poglądy... ciekawe czym to się skończy?
~prostegrabie 2-10-2012 20:33
O.Rydzyk to jeden z najbardziej racjonalnych ludzi w Polsce jakich znam. Działa racjonalnie ponieważ kształci i wychowuje prawdziwe elity, patriotów a przede wszystkim ludzi uczciwych - antidotum na bezideową lewacką młodzież. W tym celu powołał niezależne media i szkołę. Jako jeden z nielicznych zdał sobie sprawę gdzie dziś przebiega linia frontu i przede wszystkim działa a nie gada. Budzi sumienia Polaków odkłamuje historię, uczy dumy z faktu bycia Polakiem, bo mamy piękną historie i na tle Europy nie mamy się czego wstydzić. Pokazuje jak wykorzystać geotermię. Walczy o niezależność gospodarczą Polski. Kształci i organizuje ludzi, uczy bycia skutecznym zachęcając swoim przykładem do działania. PiS może nie jest idealną partią ale w tej sytuacji jest jedyną godną zaufania bo składa się pr
~cd 2-10-2012 20:34
bo składa się przeważnie z ludzi uczciwych, którzy chcą i potrafią działać w imię racji stanu Polski. Nie znajdziesz w niej ludzi pokroju Tuska,Palikota, Drzewieckiego, Schetyny, Chlebowskiego, Sawickiej Adamowicza itp . Nie wyobrażam sobie by ktoś z władz PiS załatwiał ciemne interesy na cmentarzu, lub po rosyjsku przepraszał złodzieja że okradał zabitych w zamachu, a później odznaczał jeszcze za to że niszczyli dowody i bezcześcili zwłoki. PiS przynajmniej chce ustalić prawdę , bo od tego zależy czy będziemy niepodległym państwem czy popychadłem Europy. Państwo które tak traktuje swojego prezydenta a później wspólnie z rosyjskim bandytą zaciera ślady zbrodni nie zasługuje na jaki
~cd 2 2-10-2012 20:40
się przeważnie z ludzi uczciwych, którzy chcą i potrafią działać w imię racji stanu Polski. Nie znajdziesz w niej ludzi pokroju Tuska,Palikota, Drzewieckiego, Schetyny, Chlebowskiego, Sawickiej Adamowicza itp . Nie wyobrażam sobie by ktoś z władz PiS załatwiał ciemne interesy na cmentarzu, lub po rosyjsku przepraszał złodzieja że okradał zabitych w zamachu, a później odznaczał jeszcze za to że niszczyli dowody i bezcześcili zwłoki. PiS przynajmniej chce ustalić prawdę , bo od tego zależy czy będziemy niepodległym państwem czy popychadłem Europy.
~doprostegrab 2-10-2012 21:04
do prostegrabie a ja dość mam spiskowych teorii i załatwiania politycznych spraw nad grobami ludzi którzy zginęli w nieszczęśliwym wypadku. Trwoga mnie łapie jak słucham albo czytam te wypociny pisarczyków i ojca dyktatora powtarzane przez ludzi którzy dają się omamiać demagogią i prostymi socjotechnikami z podręcznika psychologii dla początkujących. Zrozum człowieku że im chodzi tylko o twój głos na wyborach. Prawdę honor, Ojczyznę i statystycznego Polaka wszyscy oni mają w głębokim poważaniu. OBUDŹ SIĘ POLSKO ! To jest prywatna wojna Donka i Jarka a my jesteśmy tylko narzędziami w rękach cynicznych manipulantów rządnych władzy.
~szpadelek 2-10-2012 21:06
prostegrabie.......idz na cmentarz i wygrab liscie z grobow to bedzie pozyteczna twa robota a nie pisz co ci sie sni :))))))
~bobas 2-10-2012 21:08
Zdzichu J........... na premiera.Zdzichu ladnie wygladasz na tych zdjeciach.
~do prostegra 2-10-2012 21:23
Partyjny biuletyn "Gazeta Polska" (zwany o zgrozo niezależnym) napędziło kilkadziesiąt tysięcy lemingów nie mających pojęcia o świecie, ekonomii, gospodarce, ale za to wiernie słuchających postaci typu" Maciarewicz, Fotyga, Kaczyński itd. Przez te osoby muszę głosować na PO - partię której nienawidzę. Od sześciu ostatnich wyborów przez te osoby nie mogę zagłosować na PIS. Ale żądza władzy u nich jest kosmiczna. Są gotowi wbrew demokratycznemu wyborowi wyprowadzić lemingów na ulicę by się dorwać do koryta. A jak byli przy korycie wszyscy pamiętają z 2006. Żenada, wstyd, niewykorzystane szanse boomu gospodarczego.
~odp.prostegr 2-10-2012 21:32
Proszę dokładniej się przyjrzeć temu co się działo na scenie politycznej, w mediach, w różnych środowiskach, łącznie z prawniczymi ... minuta po minucie, godzina po godzinie, dzień po dniu ... od momentu ogłoszenia, kto wygrał wybory w 2005 roku. Wydaje mi się, że wniosek nasuwa się jeden: Od samego początku aż do końca w 2007 roku, nie było momentu kiedy mogli - DOSŁOWNIE! - rządzić w Polsce. A jak jeszcze dodamy do tego "listę" tych, którzy najpierw deklarowali swoją gotowość do zmian i aktywnego uczestnictwa w reformowaniu państwa a wcześniej lub później "wbijali nóż w plecy", to tym bardziej ta teza staje się jeszcze bardziej prawdopodobna. Wszak wieloletnie powiązania takich jak Sikorski, Mężydło, Marcinkiewicz, Giertych ... z ludźmi z innych opcji, wychodzą na jaw dopiero teraz. Więc
Locke 2-10-2012 21:39
Prostegrabie czy możesz mi wytłumaczyć zrozumienie przez Ciebie "wolne i niezależne media"?. Wielokrotnie na forum niezaleznej.pl pisałem różne posty. Jeśli post nie jest hymnem pochwalnym wobec PIS lub ewentualnie znieważeniem Prezydenta, Premiera, GW lub Onetu nie jest "puszczany". Nigdy nie został wyemitowany żaden mój post krytyczny wobec tez publikowanych przez niezalezną.pl. Każdy mój natomiast tekst krytyczny wobec władzy, Prezydenta, PO czy PIS jest emitowany na onet.pl. To jest właśnie przyjacielu N I E Z A L E Ż N O Ś Ć!!! Tym samym Gazeta Polska i te Niby niezależne portale są zuppełnie niewiarygodne.
~kokokoko 2-10-2012 21:42
a w przewadze te lemingi to byli pezperowcy,komuno wróć
~wucczerwonyh 2-10-2012 21:42
Jakoś nie widzę nigdzie co robiła jejmość Rydzyk-Machałkowa, bo w Radyju coMaryja jej nie było. Specjalnie słuchałem - NIC! Oczywiście, mogła się zagubić w tłumie kaczych tupyusiów, ale że niejaki PisMRÓZKszycho o niej nie wspomniał? Toż to ona największy pis* lokalny i tak potraktować... Fuj panie Mróz, przyjdziesz pan po prośbie do wiadomo kogo i... Wszystkie hemoroidy wyleczą panu jednym pięknym "na dowidzenia".
~do Prostegra 2-10-2012 21:49
Czyli sprawa jest jasna! Absolutny brak zdolności koalicyjnej i tym samym zdolności rządzenia. Niech PIS nawet wygra wybory. Może przy nadzwyczajnych splotach okoliczności, absolutnej rozwałce PO uzyskać 35 - 38 %. I co dalej? SP brak w Sejmie. Żadna z pozostałych partii nie jest samobójcą i nie wejdzie z Kaczyńskim w Koalicję. Nie pójdzie na to nawet PSL. I pozostaje nam 3 - 4 miesiące chocholego tańca z tworzeniem rządu, może jakieś 7 - 8 miesiącu rządu mniejszościowego i to już by było raz na zawsze koniec z PIS. Chyba że! Kaczyński, Maciarewicz itd. zrozumią że są ze swymi charakterami balastem dla całkiem dobrej partii i dla dobra Polski, żeby dać szanse PIS odsuną się raz na zawsze na bok.
~do Prostegra 2-10-2012 21:52
Czyli sprawa jest jasna! Absolutny brak zdolności koalicyjnej i tym samym zdolności rządzenia. Niech PIS nawet wygra wybory. Może przy nadzwyczajnych splotach okoliczności, absolutnej rozwałce PO uzyskać 35 - 38 %. I co dalej? SP brak w Sejmie. Żadna z pozostałych partii nie jest samobójcą i nie wejdzie z Kaczyńskim w Koalicję. Nie pójdzie na to nawet PSL. I pozostaje nam 3 - 4 miesiące chocholego tańca z tworzeniem rządu, może jakieś 7 - 8 miesiącu rządu mniejszościowego i to już by było raz na zawsze koniec z PIS. Chyba że! Kaczyński, Maciarewicz itd. zrozumią że są ze swymi charakterami balastem dla całkiem dobrej partii i dla dobra Polski, żeby dać szanse PIS odsuną się raz na zawsze na bok.
rymcycymcy 2-10-2012 22:17
O ! :) ...pomyślałem, że w końcu jest coś dla młodzieży ! :) ...tylko dlaczego w Warszawie !?:) ...zróbmy w Jelnce jakiś fajny marsz coś w stylu ...obudź się ! ...albo umyj zęby ! :) ...albo zrób kupę ! :) ..będziesz lepszy !
~chwdm 2-10-2012 22:22
wujek adolf w latach 30-tych używał podobnego hasełka deutschland erwache,nie bardzo wiadomo o co moherowym chodzi z tym wszystkim.Pozdro i pamiętajcie że najlepsza jest piana z kolana kapłana;)
~ 2-10-2012 22:57
Gdybym był bogaty. Jaba daba daba du...
Nοstradamus 2-10-2012 23:17
Lemingi jeleniogórskie ... to BYŁ MARSZ PRZEBUDZENIA, a nie wiec poparcia dla jakiejś partii. Kto ma popierać Rydzyka i Kaczyńskiego TEN ICH POPIERA i nic tego nie zmieni. Nie widzicie że wszystko w Polsce pada na mordę. Że zaraz z...hnie ten kraj, że więcej już się NAM UKRAŚĆ NIE DA?! Gdzie wy żyjecie?, mam Wam podać cenniki inspektorów nadzoru nad tymi wielkimi projektami w Jeleniej Górze, czy uwierzycie że tutaj wszystko jest SKORUMPOWANE? Jak durnym trzeba być aby nie widzieć że Polska TONIE?!
~ 2-10-2012 23:37
Oszołom jesteś nostredamus i tyle. Jaki marsz przebudzenia? To zwykła hucpa polityczna kaczystów mająca na celu zdestabilizowanie społeczeństwa, napuszczenia jednych na drugich i wszczęcie wojny polsko - polskiej. Sam jesteś lemingiem powtarzającym te swoje komunały, nie potrafiącym rzetelnie ocenić sytuacji. Jakim trzeba być ciężkim k...nem by powtarzać w kółko "Polska Tonie!" Myśl samodzielnie. Przea...lizuj fakty i wyciągnij swoje wnioski, a nie powtarzaj k...nizmów wtłoczonych ci do łba przez radio maryja trwam czy gazetę polską.
~Jeloneczka* 2-10-2012 23:45
Obudź się Jelenia Góro ;P
~Schengen 3-10-2012 0:10
Ja by chciałem zapalić to samo co @Nostradamus i @prostegrabie.
~ 3-10-2012 8:20
odchodząc trochę od głownego tematu...niewątpliwym jest,że w 21 wieku w środku Unii Europejskiej, jawnie i legalnie działa coś co doskonale spełnia książkową definicję sekty...tzw. kościół biznesmena i hochsztaplera Rydzyka, to czystej wody sekta...drugi fak jest jeszcze bardziej przygnębiający,otóż w Polsce nie istnieje coś takiego jak Kościół Katolicki...kościół stał się politycznym narzędziem Wielkiego Stratega,czyli małego człowieczka opętanego rządzą władzy...L.Kaczyński, wraz ze swoim bratem Wielkim Strategiem mieli rozpocząć z pompą w Smoleńsku kampanię prezydencką...zapędzili więc do samolotu kogo się dało, nie zwracając uwagi na jakiekolwiek procedury bezpieczeństwa...i polecieli na zatracenie...pęd po władzę...
~o.maybach 3-10-2012 9:05
kto ma się budzić i z czego skoro nikt nie śpi,pis przegrał wybory 6 razy z rzędu bo jego fani to max. 25% wyborcow i więcej już nie będzie.99% tego towarzystwa to tzw. proste ludzie którym zbytnio nie chciało się uczyć,bardziej interesowala ich darmocha,jakaś rencina na chory palec,zasiłeczek,mieszkankoza friko czyli to co wódz obiecuje jak wygra,tyle że z pustego i jarosław nie naleje bo zacofanie przez wojnę i 45 lat komuny jeszcze długo będziemy odrabiać .
~leo 3-10-2012 9:26
to, że jg była licznie reprezentowana w tej hucpie politycznej karłowatego mo...lnie jarosława k. jest powodem do wstydu a nie dumy. trochę mi wstyd, że tylu oszołomów jest w tym mieście.
~ 3-10-2012 10:01
żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~qba 3-10-2012 10:09
Marsz "Obudź się POLSKO!": "Polska się obudziła, zobaczyła kandydata PiS i poszła spać dalej" :)
~do prostegra 3-10-2012 10:43
ha!! ha!! rydzyk uczciwy... ha!! ha!! kształci prawdziwych patriotów... ha!! ha!! na łeb ci chyba coś padło... wyciąga na pseudo zbiórki siano od starszyzny naszej.. wie, że mają mało, a i tak mu większość oddadzą... bo przecież to wszystko na kościół idzie....... a ilość uczestników w marszu to kpina jakaś... gdzie te staruchy od tv trwam i rm były jak trzeba było walczyć o niepodniesienie wieku emerytalnego?? odmawiały paciorki w domu pewnie.. a teraz, gdy chodzi o najmniej chyba potrzebną stację tv i rm oraz jej wolność słowa, to nagle motorek w D.... odpalili i jakoś znaleźli siły na 10h podróży do Wa-wy...
~jaks 3-10-2012 10:57
Krzyze ,rozance, msze ,piesni religijne i nienawisc ,wyzwiska , obrazania ,to obraz marszu Obudz sie Polsko !!!!!!!! Tego uczy polski kosciol !!!!!!! Gdyby mogli zlinczowali by w imie, BOGA !!!! To jest polski KOSZMAR !!
~jaks 3-10-2012 11:22
Jeszcze wiekszosc naszego spoleczenstwa nie zrozumiala , ze skonczylo sie " ...... czy sie stoi , czy sie lezy ,,,,,,zl. sie nalezy '". Kto chce pracowac to pracuje !!! Sa mozliwosci , tylko trzeba samemu pomyslec , zorganizowac cos ale po co?????? niech mi KTOS przygotuje to MOZE bede Pracowal albo NIE ,,.Problemy zawsze sa i trzeba je rozwiazywac ale MADRZE !!!
~......... 3-10-2012 11:35
Głosujcie dalej na Peo
~jaks 3-10-2012 11:36
A ,jeszcze jedno , skoro stac bylo zorganizowac taki marsz , zwiezc ludzi z roznych stron ,to nie jestesmy biedni ,wiec o co ten cyrk ???? O chorobliwa chec zdobycia wladzy przez p. J. Kaczynskiego.
~ukryta opcja 3-10-2012 11:43
taaaaa gebels by tego lepiej nie wymyslil ...banda nacjonalistów wyzywających innych od zdrajców, katli wyzywających innych od morderców i władz związkowców zarabiających po 30 tys zlotych w marszu o dobrobyt ...trza bylo pojsc do lidla tam ponoc byla promocja jakas
~jaks 3-10-2012 12:16
Tak , ja zaglosuje na PO , po to ,zeby do wladzy nie doszlo PiS !!!!
~Kaczor 3-10-2012 12:23
Ciekawe czemu nie napisano w artykule, że większość ludzi nie wiedziała po co jedzie do Warszawy. Proponowano ludziom darmową wycieczkę do Stolicy z darmowym obiadem i wizytą w muzeum czy kościele. Na miejscu dowiadywali się, że warunkiem bezpłatnego udziału w wycieczce jest udział w ww. wiecu poparcia.
~ 3-10-2012 13:10
Podobno nawet brzoza przyszła.
~DUCH GÓR 3-10-2012 13:55
widzę że jelonka ściąga moje opinie co świadczy tylko o jednym,że nie chce ujawnić co się w Jeleniej Górze dzieje co źle świadczy o tym portalu.napisze jeszcze raz.GOOGLE.AFERY PRAWA JELENIOGÓRSKI PRZEKRĘT.KTO Z MIESZKAŃCÓW BĘDZIE NASTĘPNY?
~Rico 3-10-2012 16:19
Teraz to jest prowadzona polityka pn KIEDYŚ BĘDZIE LEPIEJ , większość teraz płaci , mniejszość się bogaci
~holokał 3-10-2012 18:25
komusze pokolenie dalej bedzie glosowao na PO a w regionie na zakrzewska i czernow - na szczescie pomysly donka dobija także was i wasze dzieci
~do holokal 3-10-2012 18:45
po twojej wypowiedzi wnoszę że pranie było z namaczaniem - pranie mózgu....
~asd 3-10-2012 19:33
po pierwsze: podobno miało nie być bezczeszczeni flagi państwowej bohomazami i hasłami antyrządowymi? sam ojciec dr Tadeusz R. apelował na antenie radia aby nie hańbić symboli narodowych. i co? i mohery wiedzą lepiej. po drugie: uczestnicy tego marszu to są kompletni (nie dokończę) bo dali się wkręcić w interes większy od AmberGold i pojechali bronić interesu biznesmena z Torunia. on żyje jak król od wielu lat a wy mu wysyłacie renty i emerytury na rozwijanie interesu. wstyd. reklamuje jedyne i słuszne polskie media, oczywiście z jego imperium medialnego i nikt mu nic nie zrobi bo się alzheimery będą burzyć. i jeszcze Yarek wyskoczy ze Smoleńskiem (stały i jedyny motor dla PiS).... WSTYD.
~paradise 3-10-2012 19:47
Nareszcie ktoś odważył się zaprotestować przeciwko tuskokomunie! POwtórka z PRLu, zamordyzm, cenzura, partyjne kolesiostwo. Dość tego!
~ 3-10-2012 21:50
tak, bo Jarosław Zbawca Narodu Wiecznie Dziewica to wprowadzi praworządność i dobrobyt........

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Ulica Krakowska gotowa

Kampania ławkowa

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

27. Polsko–Niemiecko–Czeskie Forum Kooperacji Firm

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
83
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%