Jeleniogórskie szczypiornistki bezdyskusyjnie przegrały

Wiadomości: KOSZALIN
Sobota, 1 marca 2008, 21:48
Aktualizacja: 23:04
Autor: JEN
Piłkarki ręczne Finepharm Carlos Jelenia Góra poległy w meczu z akademiczkami w Koszalinie, przegrywając to spotkanie od samego początku do końcowej syreny.

Tylko na początku spotkania był remis: 9:9. Potem dominowały na prkiecie miejscowe prowadząc nawet najwyżej 9 golami.

AZS Politechnika Koszalin – Finepharm Carlos Jelenia Góra 34:28 (17:13)

Finepharm Carlos: Maliczkiewicz, Skompska, Nowak - Gęga 13, Buchcic 4, Latyshevska 3, Dyba, Oreszczuk, Odrowska i Jeż po 2, Bogusławska i Kocela 0.
Najwięcej bramek dla gospodyń zdobyły: Szafulska 9 i Dworaczyk 8.

Pozostałe wyniki:
Piotrcovia Piotrków – Słupia Słupsk 29:20 (16:8)
Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów 29:15 (16:8)
Start Elbląg – SPR Safo Lublin 26:48 (15:22)
Łącznościowiec Szczecin – Zgoda Ruda Śląska 14:33 (7:15)
mecz Łączpol Gdynia – Dablex AZS Gdańsk w niedzielę

Co za dramaturgia!

Świętują Niepodległość

Motocykliści dla Niepodległej

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~iya 2-03-2008 9:46
Redakcja znów popełnia błędy : ) Bramki zdobyły : Gęga 13, Buchcic 4, Latyshevska 3, Oreszczuk 2, Dyba 2, Odrowska 2, Jeż 2 a dla Koszalina: Szafulska 9, Dworaczyk 8, Skipor 6, Goraj 5, Czekaj 3, Zienkiewicz-Janikowska 2, Chmiel 2, Szostakowska 1. Sędziowali :Kałużny , Stankiewicz / kilka niezrozumiałych decyzji tych panów , ale w obydwie strony /Widzów ok.1000 , w tym 150 wojsko. Przebieg meczu : od początku prowadzi Koszalin / 4min.2-0 /ale tylko jedną bramką. W 20min. jedyne prowadzenie Jeleniej Góry / 9-8 /. Później Koszalin już tylko powiększał przewagę / 29min. 16-11/.Do przerwy 17-13 dla Koszalina.Druga połowa to już bezwzględna przewaga Koszalina / 49min. 31-21/ .Końcowy wynik 36-28. Na wyróżnienie ze strony Jeleniej Góry zasłużyła na pewno Marta Gęga, ale ona sama nie wygra meczu.Słabiej zagrały Oreszczuk, Jeż i Maliczkiewicz. W drugiej połowie na parkiecie nie pojawiła się Latyshevska. Warto jeszcze podkreślić fantastyczną atmosferę na trybunach - ciągły doping, fala na trybunach, końcowe 3 min. oklaski na stojąco, a na koniec konfetti. Wszystko to jak za dobrych czasów w Jelonce. Mam nadzieję, że kibice w Jelonce stworzą taką samą atmosferę już na meczu z Łączpolem.Pozdrawiam.
~Mrozik 2-03-2008 11:29
Brawo Gąska :D
~siwy 3-03-2008 11:31
Mam pytanko kiedy dziewczyny grają u siebie i o której.
~Madzia 3-03-2008 13:45
Mecz pomiędzy Klubem Sportowym „Finepharm - Carlos” Jelenia Góra Sp. z o.o. a Klubem Sportowym Łączpol Gdynia odbędzie się 8 marca o godz. 17.00 na hali sportowej przy ul. Złotniczej 12. Może będzie prezent na dzień kobiet od naszych dziewczyn ;)))