MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Jeleniogórskie mosty do remontu

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 12 października 2017, 8:14
Autor: UM
Dobiega końca remont mostu na Wrzosówce w okolicach Parku Norweskiego i Term Cieplickich, co wiązało się i jeszcze przed kilkanaście tygodni wiązać się będzie z kłopotami w ruchu, a już niebawem pewne dolegliwości odczują jeżdżący ulicą Staromiejską, bo będzie wyłączony tamtejszym most nad Kamienną (informacja o terminie i okresie wyłączenia, wraz z mapami objazdów niebawem).

Wyjątkowo kłopotliwy będzie dla kierowców remont mostu nad kanałem Młynówki (rejon Podwala), ale to nieco później.

O ile pojawią się możliwości finansowe, to kolejnym mostem, który przejdzie modernizację będzie obiekt nad Pijawnikiem, w rejonie ulic Skowronków/Wesoła, który dziś jest elementem głównej drogi dojazdowej do osiedla Czarne. Terminy remontu obu ostatnich przepraw nie są jeszcze ustalone.

Ogłoszenia

Czytaj również

Remont na szlaku do schroniska Nad Łomniczką

Fuszerka przy wymianie?

Spotkali się z Beatą Kempą

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~zenekk 12-10-2017 8:48
most w cieplicach ma byc oddany do 30.11 czyli za 7 tygodni. Rozumiem ze artykul informuje miedzy wierszami o przywidzianym opoznieniu?
~olo 12-10-2017 9:03
do 8:48 , już dawno pisali o poślizgu, norma
~Uj 12-10-2017 9:04
Niedlugo do naprawy most w kierunku Ceglanej, ciezkie samochody bez ograniczen ,tiry .Wszystko zjezdza na Wojewodzka.Most waski,ludzie prawie stykaja sie z pojazdami.Brak poboczy ,matki z wozkami,dzieci do szkol ,ludzie do pracy.Poboczy brak.A zbliza sie jesien.Gdzie Zarzad drog ,Policja.Wojewodzka ,Ceglana nie przygotowane na taki ruch pojazdow absolutnie.Jedynym rozwiazaniem tylko ulica jednokierunkowa.Nie czekajmy na tragedie.
~ewos 12-10-2017 22:43
poco sprzedali dzialke przy wojewodzkiej po przciwnej stronie rembudu do samej drogi , gdzie w pierwszej wersji slupi byly w tym miejscu co stoi bram.a wjazdowa. Czy to samowola. Ma byc poszezona droga i droga rowerowa .mam nato pismo
~miejscowy 12-10-2017 23:25
A na dodatek będzie tam baza tirów Tak że most będzie wkrótce do odbudowy.Faktycznie w planie zagospodarowania miał być tam wolny teren pod poszerzenie drogi.Dlaczego nowy właściciel zagrodził ten teren. Mam nadzieję że to tylko tymczasowo, ale to już na ten temat powinny się wypowiedzieć władze miasta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wzrost bezrobocia w powiecie lwóweckim

Plaża nad Bobrem otwarta

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

PZN na kręgielni

Drastyczne billboardy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1109
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%