MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 25 września
im. Aurelii, Władysława

Jeleniogórskie błoto w Discovery Channel!

Wiadomości: Region
Środa, 6 stycznia 2016, 8:45
Aktualizacja: Czwartek, 7 stycznia 2016, 8:02
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Jeep–survival
Już 20 stycznia br. na kanale Discovery Channel wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu „Jazdy Karolaka”, w którym popularny aktor stawia pierwsze kroki w drifcie, rajdach samochodowych u boku Adama Małysza czy jeździe po bezdrożach. To właśnie off–road na terenie Jeleniej Góry i okolic u boku ekipy z Jeep–survival „poleci” na pierwszy rzut nowego programu Discovery Channel. Premiera o godz. 22:00.

- Kilka miesięcy temu zauważyła nas jako "Jeep-survival" ekipa telewizyjna OP1. Dostrzegli to, że we wszystko co robimy wkładamy wiele serca, że to co robimy dla off-roadu jest po prostu z pasji i dla dobrej zabawy. Poproszono nas o współpracę, która miała polegać na nauce Tomka Karolaka jazdy i zabawy w off-road. Program miał być dla jakiejś wielkiej stacji, ale nie zdradzono nam dla jakiej. Oczywiście zgodziliśmy się bez mrugnięcia okiem. Wydzwoniłem kilku znajomych: Kamil Kowalski, Daniel Czaja, Maciej Kopara Radomski, Jarek Andrzejewski, Muchomor zapraszając do wspólnego przedsięwzięcia. Wszyscy zgodzili się tak samo jak my, choć nie do końca wierzyli, że to dojdzie do skutku. Wszystko kręcone było w malowniczych okolicach Jeleniej Góry i Janowic Wielkich. Mimo problemów takich jak kradzież naszego samochodu dzień przed kręceniem programu daliśmy radę. Od czego jest przecież Hello Kitty. Cały dzień zabawy na górkach, podjazdy, rolki, przeprawy przez błoto i głęboką wodę. Co z tego wszystkiego wyszło zobaczycie już 20 stycznia o 22:00 na Discovery Channel – poinformował na profilu facebook'owym Andrzej „Siojo” Wójcik z Jeep-survival.

Jaki jest Tomasz Karolak poza kamerami? - zapytaliśmy Andrzeja Wójcika.
- Przede wszystkim jest inny, niż o nim piszą media. Jest trochę rozpieszczony, ale to chyba kwestia tego, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia i jest to normalną koleją rzeczy w karierze zawodowej. W osobistych kontaktach bardzo uprzejmy i sympatyczny człowiek.

W terenie był bystrym uczniem?
- Co do jazdy, to zgotowaliśmy mu taką jazdę, jakiej nie miał nigdy w życiu. Po raz pierwszy przeżył jazdy pod strome górki, szybką jazdę po bezdrożach i prawdziwą rolkę. To był dzień spędzony w atmosferze przesympatycznej offroadowej zabawy. Jest pojętnym uczniem i przede wszystkim nie czuje strachu. Moim zdaniem jeżeli zdecydowałby się na uczestnictwo w imprezach offroadowych, na pewno nie byłby na ostatnim miejscu klasyfikacji.

Gdzie kręcono ujęcia do programu?
- Materiał kręciliśmy w okolicach Janowic Wielkich i Jeleniej Góry. Bardzo chętnie podjął z nami współpracę wójt gminy Janowice Wielkie i prezydent Jeleniej Góry. Dzięki nim mogliśmy skorzystać z terenów podlegających właśnie ich jurysdykcji. Końcówka całego materiału została nakręcona na Rynku w Jeleniej Górze, gdzie wielu mieszkańców robiło sobie pamiątkowe zdjęcia i byli zaskoczeni wizytą i kręceniem materiału właśnie w Jeleniej Górze.

Dlaczego Jelenia Góra i jej okolice?
- Kilka lat temu związałem się z tymi terenami i uważam, że przy dobrej współpracy z władzami można w odpowiedni sposób zagospodarować wszystkie nieużytki. Można je zagospodarować tak, aby zabawa w off-road była bezpieczna, a przede wszystkim nie była dzika, nie niszczyła lasów i parków. Wystarczy trochę dobrej woli z każdej ze stron i można wtedy osiągnąć bardzo wiele. Podczas kręcenia materiału brali w nim udział nasi przyjaciele z całej Polski. Dziękuję im za to, że byli razem z nami i pomogli mam w osiągnięciu celu, jakim było nauczenie Tomka Karolaka zabawy w off-road.

Już w samej zapowiedzi nowego programu Discovery Channel pt. „Jazdy Karolaka” widać auto na jeleniogórskich „blachach”:

Ogłoszenia

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Wkrótce zegar wróci na "Majówkę"

Komentarze (47) Dodaj komentarz

~karolak kartoflak 6-01-2016 8:59
Jezu jak widzę tego p...pa z kiślem zamiast mózgu to bieże mnie na wymioty!! I takie coś mówi o sobie artysta!!
~szofer 6-01-2016 9:11
Tak ,tak rozjechać resztki przyrody , Zniszczyć strumyki ,zanieczyścić lasy,
~Arti 6-01-2016 9:29
Moze i bym ogladal,ale jak sie dowiedzialem ze Karolak tam wystapi to zmienilem zdanie
~Yrezi Rewor 6-01-2016 9:30
Wspaniała promocja tych przepięknych terenów... Swiat zobaczy... Ciesze sie!
~ 6-01-2016 9:32
Fajnie. Obejrzę na pewno! Dzięki za info!
~xyz 6-01-2016 9:36
Karolak ten świnia i cham, obejrzałbym ciągnięcie go za samochodem!
~jelenia ok 6-01-2016 9:50
Bardzo fajnie. W końcu jakaś promocja regionu. Super. A że Karolak ? Bardzo dobrze !!! im bardziej kontrowersyjna osoba tym więcej gadania i więcej promocji :) Marketingowo mega !!! Głupie hejty były i będą a tu właśnie hejty są reklamą i robią największą robotę. !!!! Gratulacje mega pomysłu autorom programu !!!
~Gośc 6-01-2016 10:02
promocja regionu i owszem tylko czemu ten Karolak toz to d.....l do2
~lelumpolelum 6-01-2016 10:11
Karolak? Niech spada tfuuuu...
~marek11 6-01-2016 10:12
pewnie z lisem jako pilotem...dawniej takich ludzi nie wpuszczano do miasta
~??? 6-01-2016 10:48
A jak ja nie mam tego kanału gdzie obejrzę ?
~zxzxzx 6-01-2016 10:53
omijam z daleka ludzi typu Karolak
~hahahha 6-01-2016 10:53
Prawicowe p...py dostają spazmów ,bo Karolak onegdaj osmielił się szydzić z Jej Wysokości Jasnie Oświeconej Prezydentówny Zawsze Dziewicy Kingi Dudy. Czy wy szanowni idioci,wyznawcy Gnoma Kaczyńskiego wszystko musicie kojarzyć z polityką ??? Fajnie,że pokażą region w oglądalnej stacji :) Chyba,ze do momentu emisji Kaczyński ogłosi Discovery Stacją Narodową :D Prawdę mowiąc nie lubią off roadu,ale ... tak zerklamowały,że obejrzę Tomka :D
~ 6-01-2016 11:01
no to teraz jeleniogorska ziemia bedzie rozjezdana za judaszowe srebrniki - koniec spokoju i ciszy, koniec bezpieczenstwa w lesie - a co na to sluzby lesne? a co na to walczacy o ekologie - a co na to sarny jelenie , lisy i dziki i czy mnie o to ktos pytal czy zgadzam sie aby zaklocano mi spokoj, rozjezdzano pola łąki - won Karolak pod Warszawe tam sobie rób błoto w puszczach i lasach- Jelenia Goro protestuj i pogon nierobow z naszej ziemi
~buuu 6-01-2016 11:18
Zwykle produkcje z udziałem Karolaka, kończyły się klapą. Może teraz zrobi antyreklamę dla Kotliny?
~hahahha 6-01-2016 11:26
Zorganizujcie geriatryczny oddział partyzancki szczekacze i ostrzelajcie Ludwika Boskiego hahahha :D
~z 6-01-2016 11:27
Pamiętam rajdy motocyklowe w latach 50 -ych ub. stulecia po lasach i rzekach Gór Izerskich. Jakoś ścieżki leśne są dotychczas a Kamienica nie wyschła." szofer"i ktoś z 11:01 nie zagryzajcie się i nie napinajcie.
~mts 6-01-2016 11:32
Odezwał się hahahha 10:53 ziejąc językiem miłości a'la Niesiołowski.
~hahahha 6-01-2016 11:33
Oni mają gdzieś lasy i ścieżki :) To pisowski aktyw w pracy :)
~hahahha 6-01-2016 11:34
m...a w kubeł .Trzech króli dzisiaj,w kościele byłeś ,opłatek pożarłeś ? No to marsz,a nie internety
~Rico 6-01-2016 12:00
Ten ''polny komik'' niech lepiej nie reprezentuje naszego regionu , niech wraca do ''warsiawki'' , a Wy znajdzie sobie jakiegoś innego guru !
~siwy 6-01-2016 12:22
i jak zwykle najwięcej wypowiedzi naszych zawistnych zgorzkniałych rodaków którym nic nie pasuje wszystko jest źle a sami nic nie robią tylko potrafią w swojej wrodzonej lub nabytej nienawiści i zawiści komentować innych a sami są nic nie warci, do których zakutych łbów nie dociera że nikt nie" jeździ po lasach i nie straszy sarenek" tylko wszytko jest organizowane na terenach prywatnych i zawsze za zgodą właściciela pozdrawiam organizatorów i chętnie pooglądam znajome facjaty na Discovery Channel
~luj 6-01-2016 12:22
Karolak - ty już pokazałeś "jazdy" wespół z niejakim Lisem. ( " ty" celowo z małej litery bo na szacunek to trza zasłużyć)
~hahahha 6-01-2016 12:34
jakie to jazdy pokazał ? hm? obraził gówniarę,która i tak ma gdzieś tatusia-niemotę i jego zasady,żyje sobie z gachem na kocią łapę i kościoły ogląda z zewnątrz ? takie ? macie obsesję ,czy po prostu jesteście jak tatuś Jasnie Obrazonej dyspozycyjni na telefon i smiecicie gdzie się da swoim bełkotem.Masakra.... Nawet z prostego programu zrobicie piekło ,cowam zrobiła z mózgu indoktrynacja.
~jelenia ok 6-01-2016 12:37
Prawdziwy PISowski katolik zaczyna każdy dzień od hejtu w internecie :) to jest świętsze od wizyty w kościele. Oglądacie w TV na Discovery np Gorączkę złota i nie krzyczycie że las znika i zostają dziury. Siedzicie i oglądacie to całymi rodzinami z zachwytem. Polska to zawistny i zazdrosny naród. Jak było by o bieganiu w Jeleniogórskich okolicach był by hejt że jagódki depczą i igły z choinek pod butami są łamane. Rzygać się chce jak się czyta te spazmatyczne wypowiedzi. Tylko narzekanie i marudzenie. Może zamiast tego bezpodstawnego hejtu poczytał bym trochę Waszych pomysłów jak zareklamować region ?
~fan 6-01-2016 12:43
Co Karolak już Falubazu nie kocha
~facepalm 6-01-2016 12:46
Barbarzyństwo
~mts 6-01-2016 12:47
Skąd tyle chamstwa i buractwa na tym forum?!
~kermittt 6-01-2016 13:28
z PO
~fgh 6-01-2016 13:29
Obleśny ten Karolak aż się zbiera na wymioty.
~Plafon 6-01-2016 14:17
Ja pie..e ale news. Powinnio być święto w tym dniu żeby wszyscy mogli oglądać..........kogo?
~pff 6-01-2016 16:08
Za zwolennikami pis ciągnie się dziwny mrok,zniechęcenie i smutek.Jesteście nawiedzeni,smętni pozbawieni radości zycia,nic was nie jest w stanie ucieszyć i zachwycić. Kaczyński to geniusz zła,to naprawdęnie w kij dmuchał zjednoczyć takie rzesze malkontentów i to pod sztandarami katolicyzmu i nacjonalizmu .A sam Kaczyński jest w zasadzie bewyznaniowcem ochrzczonym na potrzeby polityki w wieku dojrzałym ,prawdopodobnie,jak niektórzy twierdzą homoseksualistą,choć nieaktywnym i jego polskość to raczej świeża sprawa,korzenie ma ukraińskie i ż...owskie-żaden wstyd,ale skąd ten nacjonalistyczny fundamentalizm.Niesamowite ile można wykrzesać ze smutnych ludzi podatnych na nagetywne emocje i bodźce,trochę przeraząjące,ale i fascynujące.Zło to jednak potęga.
~ttt 6-01-2016 16:42
Karolak szkoda słów
~smerf maruda 6-01-2016 17:55
Nie cierpię karolaka-cebulaka!!!
~Fan 4x4 6-01-2016 19:53
No to teraz dłużnik Siojo będzie się reklamować na Discovery będzie robił kasę a wielu osobom nadal nie oddał obiecanych pieniędzy, może myśli że jak się pokaże w telewizji to ktoś przyjedzie na tegoroczne Mud Party które znowu spartoli organizacyjnie za cudze pieniądze.
~PiS=PRLbis 6-01-2016 20:04
Jakby Maciarewicz był głównym bohaterem to zapewne byłby to ... Ale nie jest, bo stacja zrobiła rzetelną relację z katastrofy Smoleńskiej i pisowcy zgłupieli :)
~ja... 6-01-2016 20:30
Ta głęboka woda to PSI STAW na poligonie .
~Pan C. 6-01-2016 20:51
Siojo - zlotousty. Do dzś zalega wielu ludziom i urzędom mnóstwo kasy. Winien w Janowicach wiec reklamuje Janowice. Miastu J. Góra wisi za stadion więc reklamuje miasto. Radzi sobie chłopak. Więcej takich nam trzeba. Pozdrawiam serd.
~ 6-01-2016 21:26
Fajna impreza! Na p...ny PIS tutaj miejsca brakuje, nie mieszajcie trucizny z zabawa. Ale kto wyklada spora kase na takie zabawy? Pracujac na codzien, nie stac raczej zwyklego Kowalskiego na takie zbytki. Wiec kto bawi sie w taki sposob i ma na to "zarobiona kase" a za co zyje jego familia? OTO POLSKA !
~raffi 7-01-2016 9:27
Każdy co dziure w d... ma bierze sie za offroad, bo to modne.
~XXX 7-01-2016 14:18
Słaba weryfikacja startujących do pracy w policji niektórzy na sam wygląd nie powinni być przyjmowani jak widzę tych niektórych policjantów lub policjantki to śmiech mnie ogarnia . Policja to państwo w państwie
~xxx 7-01-2016 14:19
sory ten komentarz nie miał być tu
~antyPO 8-01-2016 2:53
Jestem zwolenikiem PiSu... Ma ktoś jakieś pytania ??? Zapomnieliscie POwcy o marazmie i ośmiorniczkach ????
~xxx 8-01-2016 2:55
PO jest git... ch... du... i kamieni kupa to jest POLSKA zdaniem Ministra Spraw Wewnętrznych z PO bo skąd indziej ... byłby....
~ja - nie lubię 8-01-2016 9:49
Nasz piękny region, pełen strumyczków, górek, urokliwych krajobrazów... i te pierdzące, śmierdzące bestie rozjeżdżające wszystko, dewastujące okolicę, płoszące zwierzęta, niszczące ścieżki, zamieniające cały krajobraz w wielkie, zabłocone pobojowisko! Czy naprawdę ludzie nie mają mózgów i koniecznie muszą wszędzie zapier... tymi quadami, motorami itd.?! Szczególnie po lasach - znaków zakazu wjazdu dla pojazdów silnikowych to przeczytać nie umieją?
~do ja- nie lubię 10-01-2016 21:46
a kto i gdzie tak jeździ wiesz i czy tylko to lubisz sobie wszystkich obes...ć
~bla bla srutu tu tu 15-01-2016 21:59
Karolak jest w deche,to wy macie nie po kolei w bańce he he

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To było bezpieczne?

Dzień Sportu

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Spotkanie z A. Banieckim

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
862
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%