MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jeleniogórski Teatr zaprasza

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 16 września 2008, 19:14
Aktualizacja: 19:15
Autor: Mar
Fot. teatr jeleniogórski
Dwa spektakle w dwa najbliższe dni zapowiada jeleniogórski teatr. Jutro, w środę o godzinie 19 sztuka „Śmierć człowieka wiewiórki” w reżyserii Natalii Korczakowskiej.

Sztuka jest inteligentną próbą zgłębienia fenomenu niemieckiego terroryzmu lat 70-tych i legendy jego głównych bohaterów: Ulrike Meinhof, Andreasa Baadera i Gudrun Ensslin. Zarówno „ideały” bojowników, jak i system, z którym walczyli opisane zostały z dużą ironią i humorem. Historia opisana w tej sztuce wydarzyła się naprawdę.

Natomiast w czwartek, 18 września również o 19. „Kariera Artura Ui ” w reżyserii Wojtka Klemma. Arturo Ui i jego kumple-gangsterzy stopniowo - korumpując, zastraszając, mordując, a przy tym nonszalancko grając rolę dobroczyńców społeczności – zyskują coraz większą władzę nad mieszkańcami miasteczka. Skupiony na własnych interesach, łatwowierny, bezwolny i w końcu otumaniony strachem tłum nie potrafi ich powstrzymać.

Dla naszych czytelników mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy z tych spektakli. Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w środę o godzinie 9.00 na numer 075-75-444-00.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na szczycie

W obronie zwierząt

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

John Quincy Adams w Kotlinie Jeleniogórskiej

PiS ujawnił listy kandydatów

Finisz remontu

Na ratunek skoczniom

Country pod Śnieżką

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
443
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%