MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Jeleniogórska Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 19 października 2014, 20:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 października 2014, 13:32
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
– Naszym celem jest obudzić energię miasta i zapewnić mu dynamiczny rozwój. Naszym celem jest Jelenia Góra z nową energią. Chcemy tu żyć i chcemy, aby tu chciały żyć nasze dzieci. Niech inni składają obietnice bez pokrycia, my chcemy słuchać mieszkańców. Już czas oddać im głos – mówił do zgromadzonych w jeleniogórskiej Filharmonii Marek Obrębalski.

Oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej, która w wyborach samorządowych wspierana jest przez Obywatelski Dolny Śląsk Rafała Dutkiewicza, odbyło się dzisiaj (19.10.) w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Podczas uroczystości na scenie zaprezentowali się niemal wszyscy kandydaci PO do Rady Miasta oraz do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Partię, która sprawuje władzę w naszym mieście od 2007 roku, do kolejnego zwycięstwa ma poprowadzić Marek Obrębalski.

- Warunki bytu w tym mieście pogarszają się. Musimy temu szybko zapobiec. Zadbane mieszkania i budynki, dostępna ochrona zdrowia, wysokiej jakości szkolnictwo z wieloma zajęciami pozalekcyjnymi, atrakcyjne usługi kulturalne, rekreacja i kultura fizyczna, sprawna i zadbana infrastruktura, bezpieczne, dobre i oświetlone drogi i skrzyżowania, ład i czystość, a nawet ławki, gdzie na chwilę można usiąść poprawią warunki bytu mieszkańców i wizerunek naszego miasta - mówił na wstępie kandydat ODŚ i PO na prezydenta Jeleniej Góry. Jakość życia to także odpowiednie wynagrodzenie. Z niepokojem postrzegam np. sytuację pracowników oświaty i innych jednostek miejskich, którym krzywdząco do podstawy ustalania wynagrodzenia włączono wysługę lat. Naprawimy to - podkreślił Marek Obrębalski.

Były prezydent odniósł się także do ds. związanych z polityką społeczną: - Ruszy program budowy mieszkań komunalnych i socjalnych. Zdecydowanie większe będzie wsparcie dla organizacji pozarządowych i budżet obywatelski. Konieczne jest bowiem zwiększenie wpływu mieszkańców na rozwój Jeleniej Góry - mówił ekonomista.

Nie zabrakło też obietnic, które mają wpłynąć na dynamiczny rozwój gospodarczy. - Pozyskamy inwestorów funkcjonujących w nowoczesnych i innowacyjnych dziedzinach gospodarki. Rozszerzymy jeleniogórski obszar specjalnej strefy ekonomicznej oraz będziemy silniej wspierać przedsiębiorczość mieszkańców miasta i rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw - mówił kandydat popierany przez prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

- Wiecie wszyscy, że w ciągu czterech lat sprawowania przeze mnie urzędu Prezydenta Jelenia Góra pozyskała najwięcej pieniędzy zewnętrznych w historii miasta. I z tego miejsca gwarantuje jedno. Całą swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystam w celu zaspokojenia potrzeb jeleniogórzan - zapewniał zgromadzonych na zakończenie Marek Obrębalski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Krakowska w budowie

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Komentarze (80) Dodaj komentarz

~Ad 19-10-2014 20:34
Woda i ścieki za waszej kadencji wzrosły prawie dwukrotnie!!! Tym Panom już dziękujemy
~ 19-10-2014 20:37
Paleta Oszustów.
~ha ha ha 19-10-2014 20:39
To ja już rozumiem dlaczego oni się tak wściekają na Zawiłę!! Wyglądają jak rodzina Adamsów po praniu w Ace!! :-D Nigdy więcej tej ekipy do ratusza!! Gargamel Obrębalski nic nie robił przez 4 lata a teraz sie pcha. ŻENADA!!!
~rozsądek 19-10-2014 20:43
Ludzie z przypadku, karierowicze i figuranci- tak wygląda ekipa Obrębalskiego. Jednak Zawiła ma wokół siebie mimo wszystko dużo ciekawszych i sensowniejszych ludzi a mimo wpadek potrafia oni operatywnie działać co widać po kampani Zawiły. U Obrębalskiego wszystko leży i to nie wróży nic dobrego. Szkoda na nich głosu
~łoś 19-10-2014 20:44
Obiecamy Wam wszystko co tylko zechcecie...........
~pa pa j 19-10-2014 20:45
Hubert Papaj ma chyba tylko jedną marynarkę bo ciągle w niej wszędzie łazi i w każdym materiale w niej go widać
~XXX 19-10-2014 20:46
Do ~ z 20:37 Dokładnie sam chciałem to napisać zauważyłem co najmniej 3 (2 Panie i 1 Pana) co do których jestem pewny w 100% że nie byli uczciwi w stosunku do innych osób (starłem się bardzo delikatnie napisać) . Nie będę pisać personalnie ale czytając będą wiedzieć o co chodzi. Smutne jest to że do władzy pchają się tacy ludzie. A porządni wykształceni ludzie uciekają od tego jak najdalej bo nie chcą się brudzić polityką :(
~wiki_231 19-10-2014 20:58
Warunki bytu w tym mieście pogarszają się. Musimy temu szybko zapobiec. Zadbane mieszkania i budynki, dostępna ochrona zdrowia, wysokiej jakości szkolnictwo z wieloma zajęciami pozalekcyjnymi, atrakcyjne usługi kulturalne, rekreacja i kultura fizyczna, sprawna i zadbana infrastruktura, bezpieczne, dobre i oświetlone drogi i skrzyżowania, ład i czystość, a nawet ławki, gdzie na chwilę można usiąść poprawią warunki bytu mieszkańców i wizerunek naszego miasta - mówił na wstępie kandydat ODŚ i PO na prezydenta Jeleniej Góry." Mam wrażenie ,że Pan kandydat i inni nie mieszkają tutaj -przecież to się cały czas robi , no chyba ,ze we Wrocku tego barkuje
~maw 19-10-2014 20:59
na widok tej ekipy odechciewa mi sie tu żyć
~jaja 19-10-2014 21:00
Najlepsze jaja tych wyborów są takie, że gdyby ktoś rok temu powiedział, że będę głosował na Zawiłę w wyborach prezydenckich - naplułbym mu w twarz. Jednakże tak się stanie pod warunkiem że dwaj Panowie M tj Marek i Marcin wejdą do drugiej tury. Jest to oczywiście wybór pomiędzy dżumą a cholerą, ale ja mam dosyć dżumy w postaci PO. Dlatego wybierając mniejsze zło dla naszego miasta zagłosuję w takim układzie na Marcina. PO się totalnie skompromitowała, nie tylko w Jeleniej...
~Szanan 19-10-2014 21:10
Pewien Fircyk - bez krępacji Cud obiecał całej nacji Trafnie uznał: lud to kupi Wielce ciemny, mocno głupi No i młodzież uwierzyła Do urn wartko podążyła I we Wronkach i w Pułtusku Dali głos Donaldu Tusku No nareszcie, jest nadzieja Naród wybrał czarodzieja No i w końcu stał się cud Czary mary, wyszedł SMRÓD.
~rr 19-10-2014 21:13
szkoda gadać - ich czas już minął
~socjolog 19-10-2014 22:03
KLD-UD-UW=PO czyli zmutowane robactwo rzadzi w Polsce.
~PO_to_SYF 19-10-2014 22:06
Obiecanki cacanki a głupiemu radość. PO wyborach macie nas w (_._)
~marek11 19-10-2014 22:20
poza markiem obrebalskim większość na tej sali to żenada i dawniej osoba z klasa by nie pokazywała się w takim towarzystwie..ps.a zosia.cz zdradziła już całkiem dawnych kolegów którzy przedtem załatwili jej poselstwo..tak ważny jest nowy wybór nawet kosztem utraty twarzy ?
~Bies 19-10-2014 22:41
A czym sie różni M.O. - PO, nie PO, PO, a za cztery lata? To chorągiewka, po trupach do władzy. Zastępcami po wygranych, pfuj, wyborach będzie Papaj i Sajnog / z kim i u kogo oni już nie byli/ od Sawickiej do Prystroma. Odrażające
~ja 19-10-2014 22:42
Z Jeleniej Góry Szanan postanowił , ze powie o co tu kaman Smród roznosi po Jelonce Bo chce błyszczec niby słońce Odważny bardzo w necie A tak naprawdę smród ma w skarpecie ;)
~ja 19-10-2014 22:47
u mnie byli :) Fajni są :)
~-PhOwiec 19-10-2014 23:00
Gutek i Marcin, z kim wy k...a przystajecie? Oni nic nie zrobią w kierunku o którym myślicie. POZDRO.
~fan sekty po 19-10-2014 23:13
Jak wynika z badań, wyborcy Platformy Obywatelskiej to przeważnie ludzie o niskim stopniu inteligencji, nie potrafiący samodzielnie dokonywać a...lizy zdarzeń politycznych, łatwo ulegający propagandzie rozsiewanej cynicznie w obronie starego układu i nie orientujący się w zagadnieniach własnego kraju. Poza ogólnikami, nie umieją uzasadnić swego stanowiska wyborczego. Podobnie dominująca obecnie w Polsce inteligencja wspierająca PO, to zazwyczaj osoby dobrze wykształcone od strony wykonywanego zawodu, natomiast nie są wykształceni i mają wielkie niedobory od strony etyczno ? mo...lnej. Bardzo często brak im też elementarnych atrybutów honoru. Obecnie zarówno mo...lność, etyka jak i honor to dla nich jakaś abstrakcja, a przede wszystkim nieżyciowe pojęcia
~jamto 19-10-2014 23:22
Kilka konkretnych osób - tam jednak jest. I nie mówię tu o tych opatrzonych. Wręcz przeciwnie. Tym już dziękuję. Naprawdę chciałbym by młodzi wskoczyli na miejsca dotychczasowych włodarzy. A przynajmniej młodsi, z innym podejściem, świeżym, bez względu na przynależność partyjną, bezpartyjność i inne tego typu. Temu miastu potrzebne jest przewietrzenie; głosujmy tak, by wystrzelić tych kurczowo się trzymających od żłobu ;)
~Pi 19-10-2014 23:26
Pan Orębalski sprzedał ciepłownię. Dzięki temu nowy właściicel może doić mieszkańców jak chce. Sprzedał dochodowy interes a pieniądze wrzucił w Termach - z planowanym deficytem.
~jano 19-10-2014 23:28
Wynajęci szczekacze .Popatrzcie na zielone paski po prawej .Powtarzają się ? Komputer ten sam a login za każdym razem inny.p...ne gnojki,zawszone kundle. Też nie kocham PO ale nie toleruje takich sposobów.. Niektórzy z komentujących pewnie 4 lata temu Obrębalskiemu zadek lizali,pamiętacie? Obrębalski ,ekonomista -to jego wszystkie planowane inwestycje zostały realizowane w ostatnich latach, inna rzecz jak realizowane i jakim kosztem . Ja oddam głos na Obrębalskiego
~won z platfusami 19-10-2014 23:31
Jeśli Polacy dzisiaj tak nisko cenią własne przedstawicielstwo, także naszą Izbę, to nie tylko ze względu na jakość pracy, ale także z tego pierwotnego powodu, jakim jest poczucie niepełnego uczestnictwa, często fałszywego, zafałszowanego uczestnictwa obywateli w akcie wyborczym. Polacy od lat mają przekonanie - i to przekonanie narasta - że dzień, w którym wybierają swoich parlamentarzystów, jest tak naprawdę dniem wielkiego oszustwa polskiego wyborcy przez aparaty partyjne. Poseł Donald Tusk, 4 kadencja, 66 posiedzenie, 3 dzień (09.01.2004)
~uuuuuuuu 19-10-2014 23:35
Ekipka konkurencyji nie śpi. Ekipka ta czuwa. I piszepiszepisze tylko nie o tym że jeleniogórzan ma w samym dnie tylka i o faktycznych problemach ludzi w tym mieście żyjących wie tyle co kot napłakał
~Gość 19-10-2014 23:47
Smiechu warte Obrebalski ma czelnosc stertowac w wyborach ,przeciez to on i Czernow zniszczyli park zdrojowy ,podpisali umowy z wykonawca Term Cieplickich ktore ciagly sie w niekonczonosc i ten Obrebalski jeszcze tu cos szuka ,nie rozumie tego miasta a le coz jak sie niema nikogo innego na to stanowisko to daje sie profesorrow fajtlapow ,wiem ze jeleonka zaraz ten moj komentaz ocenzuruje ,bo jeleonka com jest politycznie zalezna od PO kombinatorow i SLD popaprancow
~Do ja 22..42 19-10-2014 23:49
skoro piszesz o tej porze, mój kwiatuszku! Śmierdzi nadal? Więc to twoje, te stojące wciąż przy łóżku..
~uuuuuuuuu 19-10-2014 23:55
Swoją drogą Panie Marku POWODZENIA!!!!!!
~fan sekty po 20-10-2014 0:21
Dla mnie najważniejsze jest to, aby w kosmos wyleciało PO z ferajną. Czy to będzie samo po czy z jakimiś przystawkami, nieważne. Ważne aby najwięksi szkodnicy od 1989 roku czyli obecnie rządzący pozostali na zawsze niemiłym wspomnieniem. Co daj Panie Boże. Amen.
~AD966 20-10-2014 1:36
Krytycy Obrębalskiego boicie się jednego,że ma poparcie we Wroclawiu. Następnie przyjedzie koparka z Wrocka i wykopie polowę niekompetentnych urzędasów a może cale rodzinne klany stracą pracę w fimach miasta. Powodzenia i wytrwałości.
~fan 20-10-2014 6:44
Mowy nie ma, nie zagłosuję na nikogo z PO! Zastanawiam się nad Gajewskim a Miroszkinem! Jak już mam wybierać to stare sprawdzone, co rozdaje ulotki i dużo gada albo nowe i inteligentne i młode ;p
~darojg 20-10-2014 7:24
"Ale to już było i nie wróci jeszcze,......" Papaj na swoim blogu na j...4 nazywał swoich oponentów szczurami ,a teraz się mizdrzy bo nic innego nie potrafi. Obrębalski olał młodych ludzi jak był prezydentem. Przegrał z kretesem reelekcję i co znowu....?, nie ma pomysłu nas zycie?
~uuuuuuu 20-10-2014 7:56
To wlaśnie w tym gronie są tacy, których obchodzą młodzi. I którzy nie strzepią sobie języka czczą gadaniną. Trzymam za tych kciuki
~wow 20-10-2014 7:57
Jakie cudne chłopaki, ale ich czas juz minął , Proponuje zmianę na bezpartyjnych i Ropzsądnych nic nie tracimy, a może KObieta przy mądrym poparciu zacznie mądrze rządzic.
~konkurs 20-10-2014 7:59
Piękne zdjęcia 9 i 41 jak je nazwać? czy odpowiednią nazwą będzie - wódz(owie) i balony wyborcze
~ad 20-10-2014 8:12
powinni zmienić hasło-naszym jedynym celem jest wydymać mieszkańców jeszcze raz
~Zawiedziony 20-10-2014 8:46
Pani Zofio zdebialem widzac pania w tym towarzystwie.Ogromny szacunek jaki byl w stosunku do pani prysl w tym momencie.Za rok wybory i juz teraz powiem ze nigdy nie oddam swojego glosu na pania , jestem rozczarowany iz stojac u boku ludzi ktorzy 4 lata temu niszczylo Obrebalskiego , a teraz dla swoich karier niszcza Zawile a pani swym wizerunkiem popiera tych karierowiczow to mnie przeraza.4 lata temu za Zawile pani zycie by oddala, a teraz co trzeba go zniszczyc w imie czego kariery u boku Obrebalskiego , Papaja, Wrotniewskiego z Dziwiszowa,i byc poslancem Wroclawia.Za rok przyjdzie sie z tego rozliczyc !Cale to towarzystwo to nie jeleniogorzanie , lecz wasale Protasiewicza i Dutkiewicza, majacy trzymac interesy tu Wroclawia a nie Jeleniej Gory.I tacy ludzie chca nami rzadzic.
~pap 20-10-2014 8:57
ludzie typu papaj,jakiś mazur-karierowicz to nic dobrego dla mieszkańców.Chce im się wygodnie żyć z solidnych dietek,nic więcej.A cwaniaczku jeden z drugim zarób uczciwie a nie pchaj się na darmowe pieniądze podatników.Mazur ma do wykończenia dom-na to potrzeba mu być radnym-nie żeby coś robić dla ludzi.Głosując na takich ludzi będziemy mieli coraz gorzej.
~maczyk 20-10-2014 8:59
PO jest ciekawą partią! Najpierw wypięli się na Obrębusa i promowali Zawiłę. Po 4 latach wypięli się na Zawiłę i popierają Obrębusa. Zagadka-kogo będą popierać za 4 lata? Porąbane!
~fff 20-10-2014 9:05
tak
~ed 20-10-2014 9:15
Może niech Pan M.O. powie gdzie w takim razie żyje jego córka i czy przypadkiem nie wyjechała stąd za jego kadencji. To będzie najlepsza rekomendacja jego polityki
~oko 20-10-2014 9:25
won
~!!!! 20-10-2014 9:34
ed=hiena
~ 20-10-2014 9:37
Jakkolwiek się cieszę, że kandyduje P. Obrębalski, tak zrozumieć nie mogę (w racjonalnych kategoriach) dlaczego "ciągnie" ze sobą P. Papaja i P. Sajnoga. Przecież tych dwóch delikwentów jest tak powszechnie nietolerowanych, że chyba każdy o tym wie.
~m13 20-10-2014 9:38
Zofia Czernow w tym towarzystwie to 100% konformizm i zdrada wszystkich ideałów całego jej dotychczasowego życia szkoda...
~fan sekty po 20-10-2014 9:48
Większość posłanek i posłów (także radnych) niezależnie od partyjnej przynależności, daje się zwieść ulotnej ułudzie władzy. Stają się ważni, są zapraszani, słuchani, "załatwiają" różne sprawy, otwierają konferencje, seminaria i są generalnie very important. Ponieważ owa większość jest mocno przypadkowa i jej jestestwo jest w dużej mierze pochodną rodzinno-koleżeńskich kamaryli, a nie solidnej pracy i mozolnego wspinania się po kolejnych szczebelkach, jak to ma miejsce w każdej innej profesji, to jakość najwyższej władzy jest najwyżej marnej próby. Polscy politycy nie grzeszą profesjonalizmem.
~MOPS 20-10-2014 9:55
Do tych osób nie pasuje jeden osobnik-Krzysztof Kroczak. PORAŻKA.
~Jatowiem 20-10-2014 10:08
Ciesz się Jelenia Góro, że się Protas z Dutkiewiczem dogadał :) Dużo dobra z tego będzie... DLA WROCŁAWIA ;D
~ 20-10-2014 10:25
a kto pamieta jak w za poprzednich wyborach MO sczyscil w nj sajnoga jak zrobil z niego nieudacznika i maminsynka bez ambicji a teraz do wladzy rąsia w rąsie są takie pojeci jak duma i honor jak nie wiedza o co chodzi to stara recydywa obczaji
~Oli 20-10-2014 10:26
Nie, no kurczaczki, niezła ekipa hahahahahah. Rodzina Adamsów! To dobre określenie.
~Ryś z Klanu 20-10-2014 10:31
Zupa szczawiowa według przepisu Magdy Gessler okazała się hitem „Kuchennych rewolucji” przeprowadzanych w restauracji „Leśna Chata”. Po raz kolejny restauratorka odświeżyła tradycyjne polskie danie, które do tej pory wielu osobom kojarzyło się tylko z barami mlecznymi. Jak się okazało, zupa szczawiowa Magdy Gessler zdobyła serca gości zaproszonych na premierową kolację. Składniki: 1 kg świeżego szczawiu 1 litr bulionu ugotowanego na żeberkach wieprzowych 100 ml śmietany słodkiej 4 żółtka 4 jajka na ugotowane na twardo 50 g masła sól, pieprz i cukier do smaku
~ 20-10-2014 10:48
Ja będę głosował na drużynę pana Piotra Paczóskiego, a moja teściowa na pana Zawiłę.
~marek11 20-10-2014 10:52
niech ktoś zapyta panią Czernow jak smakuje zdrada przyjaciół...
~kamyramy 20-10-2014 10:56
Myślę że pani Czernow była tam z obowiązku partyjnego. Popatrz na jej minę.
~ad 20-10-2014 11:16
z historii kilku lat i tych fotek widać że chłopcy z PO i ODŚ- to jak będzie trzeba to jeden wydyma drugiego,a najlepiej wydymać mieszkańców
~gacek 20-10-2014 11:41
Wygrają z PO te puste miejsca i kartki. Oni już wiele obiecywali, tylko efekty mizerne.
~.............................. 20-10-2014 12:24
Widzieliście banery Zawiły? Zet pisane jak ZORRO :))... co to biednym zabiera i bogatym oddaje :D
~erudytka 20-10-2014 12:32
Banery Zawiły są spoko i Zorro jest spoko przynajmniej są tam jacyś zwykli ludzie popatrz lepiej na te sztuczne gęby z PO w białych płachtach KOSZMAR
~Spoko? 20-10-2014 12:44
Co jest spoko? Co się choćby w niewielkiej mierze - zmieniło na spoko? Jest jakieś spoko w obecnej Jeleniej Górze? Ludzie, głosujcie mądrze!
~ad 20-10-2014 12:51
przede wszystkim nie wolno głosować na PIS,przecież ten Kaczyński wywoła wojnę z Rosją,nie można do tego dopuścić
~do 12:24 20-10-2014 12:52
Zorro był obrońcą słabszych, często ubogich, zwykłych obywateli, czyli uciśnionych, ratował ich przed chciwą i okrutną władzą. Każde dziecko to wie! Ale hejter z jeleniogórskiej Platformy, tylko z nazwy Obywatelskiej, będzie łgał i lał jadem, mówił, że białe jest czarne, a czarne białe, licząc, że ludzi da się znów ogłupić. Kłam tak dalej! Niech ludzie widzą, kto jest kim! Przeciwnikom PO to na rękę i co śmieszne, Zawile pewnie też.
~gluś 20-10-2014 13:20
po co te nerwy 16.11.2014r każdy ma szanse poprzeć swojego kandydata, a startować może każdy, takie to prawo demokracji że większość zadecyduje o mniejszości - niestety
~rwef 20-10-2014 14:43
Jak patrzę na nich, to się cieszę, że wreszcie możemy głosować większe dobro, a nie na mniejsze zło - czas pokazać betonowi PO, ale też PiS, SLD i PSL drzwi. Są zespoły bezpartyjne - OFZR, KWW ( chociaż w tych ostatnich niestety też są betonowi chłopcy ). Dać szansę kobiecie na prezydenta. Wiadomo jak było za ich kadencji - czas na coś świeżego, a nie na odgrzewanego kotleta - tym bardziej, że obecność p. Protasiewicza mówi jedno - Wrocław górą, reszta ochłap...
~ad 20-10-2014 15:12
patrzę na foto i można użyć klasyka Sienkiewicz PO ch....d...i kupa kamieni
~Jan 20-10-2014 16:47
jak wygra,to nam postawi następne 6 galerii i 2 lotniska.Bo to najbardziej jest potrzebne w mieście. Głosujcie dalej na nieudaczników - moje dzieci opuściły Jelenią Górę i dlatego ich nienawidzę.Za brak perspektyw,za dmuchanie w balon.
~s. 20-10-2014 17:28
Gdzie było więcej osób. Na scenie czy widowni ?
~Bezdomny 20-10-2014 18:20
Stwierdzenie MO-My chcemy słuchać mieszkańców,uważam za nietrafione.Tak wygląda,że do tej pory MO nie słuchał mieszkańców.Coś nie tak Panie Marku,jak na naukowca słaby PR.Porażką totalną jest osoba Kroczaka,obrońcy miejscowych leni.
~Duch Gór 20-10-2014 20:03
Przestrzegam ,przed Obywatelami Platformy!!!obiecali zieloną wyspę a potem jeden z czołowych polityków,kazał szczaw jeść biednym,a pewien,profesor kazał im wyjeżdżać jak się nie podoba,W Polsce,obiecali ograniczyć administracje a w 2 lata zatrudnili 100.000 tyś urzędników.
~fan sekty po 20-10-2014 20:24
A ja spokojnie zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość a PEŁOWCÓW oleję ciepłym moczem won na Bon palanty .....
~fan sekty po 20-10-2014 20:27
Wy platfusy won na Bon i zabierzcie tego magika Zadzego autobusika
~lol112 20-10-2014 21:37
trzeba obniżyć podatki, ceny usług komunalnych a nie zaspakajać czyjeś poronione pomysły za nasze pieniądze
~Loccops 20-10-2014 22:48
heh budzą zaufanie, nie ma co :) Co jeden to bardziej zatroskany nad losem hmm no właśnie, czy aby Jelonki? Bo chyba swoich siedzisk... .Tylko bezpartyjne komitety dają nam jakąkolwiek szansę, tylko komitety...
~ 20-10-2014 22:59
Do 20.27 Przyszła twoja pora weż tabletki, prezesiunio ci je popchnie !
~GIN 21-10-2014 7:15
Wy panowie już przy władzy byliście i jako PO nic nie wnieśliście dobrego ,aby dobrze rządzić należy umieć alkohol pić ,a u was w PO bardzo słabo z tymi umiejętnościami.Czas na zmiany .Do widzenia chłopcy ny ,ale na was nie czekamy .
~Boss 21-10-2014 7:16
Pan Obrębalski chyba zwariował z taką hołotą się bratać ,to był najlepszy prezydent w tym mieście panie Marku nie z tymi ludźmi pomyśl pan o mieście o Sobie a nie o skompromitowanych ludziach którzy chcą się wozić na pana plecach by tylko koryto ocalić
~pino 21-10-2014 10:41
Są dwie postacie na których widok sama ręka sięga po kamień aby nim rzucić. Pan Kusiak i Obrębalski te osoby doprowadziły nie jedną rodzinę do płaczu i wielu problemów.Prośba o pomoc z ich strony była negatywna a nawet obraźliwa.Prędzej podali by pistolet aby człowiek w łeb se strzelił i nie zawracał im gitary.Ci panowie mieli,mają i będą mieć wszystkich szarych ludzi w ( głębokim poważaniu ) .Pomocną dłoń wyciągną ale do tych co mają albo po to co mają .
~kibic 21-10-2014 13:26
precz z PO precz z Obrębalskim niech żyje wielka Polska
~man_xx 22-10-2014 18:51
Panie Marku, z Panem Jelenia Góra ROZKWITNIE - bardzo się cieszę że Pan kandyduje. Życzę powodzenia w wyborach.
~rak 22-10-2014 23:40
tym panom dziekujemy juz za obecne rzady
~SMATRIAWSZIJ 30-10-2014 10:08
Bankrut Dutkiewicz w uzgodnieniu z Protasiewiczem podsyłają nam Obrębalskiego żeby ratować upadający Wrocław - oczywiście kosztem naszej JELONKI ! ! !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przewaga Dudy w Złotoryi

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Jakuszycach  

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wsparcie od nauczycieli

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%