Poniedziałek, 23 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 października 2006, 11:21
Autor: Łukasz Stawski
Odskok Karkonoszy

Karkonosze Jelenia Góra w kiepskim stylu, ale wygrały (11. raz) w tym sezonie i mają już 8 pkt. przewagi nad Lotnikiem i Czarnymi, bowiem te drużyny przegrały na wyjazdach. Szczególnie zaskakuje wygrana słabiutkiego ostatnio Bazaltu nad ekipą ze Lwówka Śląskiego. Coraz wyżej pnie się spadkowicz z Nowogrodźca, który nie rezygnuje z walki o powrót do IV ligi. To samo można powiedzieć o Olimpii Kamienna Góra, która od kilku sezonów próbuje powrócić do IV ligi.

Granica Bogatynia - <b>Chrobry Nowogrodziec</b> 1:2 (1:1)
Apis Jędrzychowice - <b>Twardy Świętoszów</b> 0:5 (0:2)
<b>MKS Karkonosze Jelenia Góra</b> - Kwisa Świeradów Zdrój 2:0 (0:0)
<b>Piast Zawidów</b> - Orzeł Lubawka 5:0 (2:0)
<b>Bazalt Sulików</b> - Czarni Lwówek Śląski 2:0 (1:0)
<b>GKS Raciborowice</b> - Lotnik Jeżów Sudecki 1:0 (1:0)
Gryf Gryfów Śląski - <b>Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce</b> 0:2 (0:0)
<b>Olimpia Kamienna Góra</b> - Sparta Zebrzydowa 4:1 (2:1).

W następnej kolejce (28/29.X) grają: Chrobry - Sparta, Woskar - Olimpia K.G., Lotnik - Gryf, Czarni - Raciborowice, Orzeł L. - Bazalt, Kwisa - Piast Z., Twardy - Karkonosze, Granica - Apis.