MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Jeleniogórscy policjanci strzelają na medal

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Czwartek, 13 października 2011, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: Angela
Fot. Organizator
Jeleniogórskie CBŚ okazało się najlepsze w strzelaniu spośród 26 drużyn z terenu woj. dolnośląskiego, które wzięły udział w III Otwartych Zawodach Strzeleckich organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Świdnicy. Zawody odbyły się w miniony piątek (7.10 br.) na Strzelnicy Myśliwskiej w Bronówku koło Dobromierza.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęło CBŚ z Jeleniej Góry, II miejsce SPAP Czechy, a III miejsce wywalczyła Komenda Powiatowa Policji w Jaworze. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wystrzelał Sebastian Nowak z Centralnego Biura Śledczego z Jeleniej Góry, II miejsce Maciej Kuliczkowski z Komisariatu Policji we Wrocławiu ( Rakowiec), a III miejsce Waldemar Łyczak z Centralnego Biura Śledczego w Jeleniej Górze.

Z karabinkiem AKMs najlepiej poradzili sobie Stanisław Wolski z Aresztu Śledczego w Świdnicy, Urban Gidziński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Ireneusz Tatko z SPAP z Wrocławia . Zwycięskie drużyny oraz zawodnicy indywidualni otrzymali puchary i dyplomy oraz upominki ufundowane przez Starostę Powiatu Świdnickiego.

- Celem zawodów było doskonalenie umiejętności strzeleckich służb mundurowych, popularyzacja sportu strzeleckiego oraz integracja środowiska policyjnego, klubów strzeleckich i sympatyków sportu strzeleckiego – pisze w komunikacie asp. Katarzyna Czepil, Oficer Prasowy KPP w Świdnicy. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Zbigniewa Maciejewskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia

Spotkali się z Beatą Kempą

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 13-10-2011 10:36
To trzeba mieć fantazję żeby podawać dane CBŚ z nazwisk. Brawo Jelonka Brawo CBŚ...
~tez strzelam 13-10-2011 22:39
Heh gratulacje tylko ze tarcza nie ucieka... wiec latwo trafić z 3 metrów, a prawda jest taka że na wszystkich Policjantów tylko jeden 2x postrzelil przestępcę i jest to p.Rafał Sz. a reszta to nawet nie wyjeli klamki z kabury I taka jest prawda !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Ruszyła procedura ws. referendum

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1543
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%