MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Jeleniogórscy pocztowcy drżą o posady

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 24 marca 2011, 9:06
Aktualizacja: 9:07
Autor: Angela
Fot. Angela
Pracownicy jeleniogórskich oddziałów Poczty Polskiej obawiają się, że po zmianie prezesa zarządu oraz planowanych przekształceniach część osób zatrudnionych w tej firmie straci pracę. Coraz częściej, ale nieoficjalnie mówi się też o planowanym zamknięciu oddziału poczty przy ul. Sygietyńskiego w Jeleniej Górze.

Dyrekcja i kierownicy jeleniogórskiej Poczty Polskiej z mediami rozmawiać nie chcą. Rzecznik prasowy z Warszawy natomiast poza ogólnym stanowiskiem nie odpowiada na pytania. Zapowiada jednocześnie, że żadnych szczegółów nie poznamy do kwietnia br., kiedy mają zapaść jakieś decyzje.

W oficjalnym stanowisku przesłanym nam w e-mailu czytamy, że od 1 marca br. stanowisko nowego prezesa zarządu Poczty Polskiej objął Jerzy Jóźkowiak, który obecnie zlecił analizę pod kątem przekształcenia placówek Poczty Polskiej na agencje pocztowe. To oznacza, że plany zmian są, nie wiadomo jednak w jakim czasie i w jakim zakresie będą wdrażane.

„Prezes Poczty Polskiej zarządził przegląd strategii firmy na lata 2010 - 2015 w zakresie zasadności przekształceń placówek własnych w agencje pocztowe i związanej z tym procesem restrukturyzacji zatrudnienia. Wyniki analizy poznamy do końca kwietnia br. Chodzi o zmiany w sieci Poczty Polskiej w miejscowościach na poziomie gmin oraz w miastach” – pisze w komunikacie Zbigniew Baranowski rzecznik prasowy Poczty Polskiej S.A.

– Strategia Poczty Polskiej zakłada dokonanie głębokich zmian w firmie. Decyzja o zbadaniu zasadności merytorycznej i ekonomicznej jej postanowień dotyczących przekształceń w sieci placówek wynika z faktu, że chcę mieć całkowitą pewność do proponowanych rozwiązań - podkreśla Jerzy Jóźkowiak, prezes Poczty Polskiej.

Przedstawiciele przekonują jednocześnie, że Poczta Polska będzie kontynuowała projekt zwiększenia dostępności do usług pocztowych w miastach. Ma on polegać na zwiększaniu liczby placówek agencyjnych „w przypadkach uzasadnionych ekonomicznie”.
Tak więc trudno jednoznacznie wskazać, czy obawy jeleniogórskich pocztowców są uzasadnione. Na pewno przez kilka tygodni pracownicy poczty będą żyli w niepokoju o swoje miejsca pracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Będzie nowa świetlica

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Komentarze (54) Dodaj komentarz

~widoczek 24-03-2011 9:23
to poczte bede dostawac co 2-dzien,bo teraz to listonosz pojawia sie ok 15-ej,jak mu dowala jeszcze jeden rejon to chlop sie pokaze 2x w tygodniu,rozwojowy kraj,
~sqandal 24-03-2011 9:47
..... a kto Im przwiózł tego < prezesa> . Normalka nowa miotła i wszystko jasne , niech się bęcwał weZmnie za robote a nie zaczyna od zwolnien ....pozdrawiam
~whataf.. 24-03-2011 9:57
chyba ich po...jak zamkną pocztę na sygietyńskiego to całe zabobrze będzie obsługiwał jeden i tak beznadziejny oddział z jednym okienkiem i wieczną kolejką koło dawnej szkoły nr 8.
tadziu 24-03-2011 10:07
Taką pocztę jaka jest w obecnym stanie należy zlikwidować powód list z Cieplic do Jeleniej Góry jest dostarczany po 10 dniach. Co na to p.Prezes. Zaznaczam że 30 lat temu list ze Szczecina był dostarczony 3 dnia.
~kamkrys1 24-03-2011 10:14
Tragedia na poczcie przy ul. Sygietyńskiego. Wybudowano nowy gmach, a w nim kilkanaście okienek ale niestety tylko maksymum 3 stanowiska obsługuje interesantów. Proszę zasłonić szmatą nieczynne okienka, niech to ludzi nie draźni. Najlepiej wywiesić informację "Masz stać w kolejce minimum godzinę". Nie ma co rozpaczać za taką jak dotychczas sprawność poczty. Jak ma taka być to lepiej, zeby w ogóle poszła buty naprawiać, czy sprzatać posesje na wiosnę. POCZEKAMY NA KONKURENCJĘ. Szybko wyłoni się konkurencja, resztę przejmie elektronika i oby szybciej o tej instytucji zapomnieć. Firmy dostarczą dzisiaj do wszystkich miejsc i zakatków świata oraz na drugą ulicę i robią to dość sprawnie i nie zawsze za dużą kwotę. Oby punkt obsługi interesantów przy ul Sygietyńskiego jak najszybciej ZAMKNĄĆ gdyż kierownik nie potrafi go usprawnić.
~dokamkrys 24-03-2011 11:33
jak ci pocztę na sygietyńskiego zamkną to bedziesz na Różyckiego w kolejce kwitnąć 4 godziny więc nie kracz.
~xxx 24-03-2011 11:42
Na poczcie przy ulicy Sygetynskiego jest okropnie juz dawno powinni ja zamknac kiedys nie bylo Sygetynskiego byla tylko poczta na Rozyckiego i zadnej wielkiej tragedii nie bylo chociaz tyle przesylek nie ginelo bo to co sie dzieje teraz to wola o pomste wrescie powinni podjac jakas decyzje i ja zamknac a w tym budynku mogli by zrobic kase spoldzielni mieszkaniowej , wodnika , elektrownie ,gazownie jakby wspolnie zaczeli dzialac to koszty odnajmu nie byly by tak duze a dla mieszkancow by bylo lepiej
~g.niedzielny 24-03-2011 11:46
Jeszcze takiej bzdury nie czytałem. Agencje pocztowe to przecież nic innego jak tylko punkty prowadzone przy okazji innej działalności gospodarczej. Jak mam nadawać przesyłkę w spożywczym albo pasmanterii, to po prostu mnie odrzuca. Bo zwykle jedna i ta sama osoba obsługuje Agencję Pocztową i zarazem zajmuje się sprzedażą wódki. Agencje nie świadczą też pełnego zakresu usług pocztowych. Poczta na Sygietyńskiego jest potrzebna bo obsługuje 2/3 Zabobrza. Nie wyobrażam sobie jak długo trzeba by było po tej 'modernizacji' stać na Różyckiego by odebrać polecony czy paczkę. Zanim otworzono Sygietyńskiego na Różyckiego, trzeba było zawsze odstać co najmniej pół godziny i więcej w kolejce by cokolwiek załatwić... Mam nadzieję, że nikomu na poważnie nie przyjdzie do głowy zamykać tak potrzebną dla Zabobrza II i III placówkę pocztową.
~ 24-03-2011 11:52
Nareszcie robią porządki, już dawno powiinni zlikwidować taki twór ja poczta.
~pocztówka 24-03-2011 11:54
a Wy myślicie że poczta na Sygietyńskiego to tylko Panie na okienkach...nic bardziej mylnego...cały urząd zatrudnia kilkadziesiąt osób i to w pierwszej kolejności ich dotknie"łapa"restrukturyzacii...
~Bardzo dobrz 24-03-2011 12:11
Powinno się ich rozp...ć dawno temu, a w szczególności Urząd w Cieplicach. W życiu nie widziałem takiego braku organizacji pracy jak w tej placówce. Pracownice niemiłe, wieczne kolejki. Doręczyciel kłamie w żywe oczy wypisując na awizo, że nikogo nie zastał w domu, gdy ja na niego czekałem i widziałem go z okna mieszkania. Odpowiedź na moją pisemną skargę skandaliczna. Jednym słwem tragedia. Jak mam coś załawić na poczcie wolę jechać do Jeleniej. Karygodna była decyzja o wyłączeniu przesyłek z konkurencji. Efekt jest taki, że jest jak jest.
~kamkrys1 24-03-2011 12:18
poczta na Sygietyńskiego ma źle ustawione automatyczne otwieranie drzwi. Wymusza zatrzymanie, "ukłon " w stronę kamerki i dopiero drzwi otwierają się na szparę a nie na normalną szerokość. Kierowniczkę poczty należy wysłać na instruktaż do supermarketów. Uważam, że jest to sprawa ważna, bo wiele osób wali twarzą w oszklone drzwi. Byłoby miło, gdyby choć na trochę usprawnić obsługę interesantów na tej poczcie. Najlepiej zmienić kierownika, bo ten nie widzi i nie chce widzieć oraz jest niereformowalny. Kto za ????????????????
~StałyBywalec 24-03-2011 13:21
Poczta na Sygietyńskiego: 1. W drzwi to można wyj...ć bo się nie otwierają jak powinny 2. Kolejki, kolejki i ...KOLEJKI !! szlag człowieka trafia z reguły 10-15 minut stania (a 2-3 osoby przed tobą) a okienek od groma pustych! 3. Brak rozwojowości. KIEROWNIK TRĄBA! < Do zmiany, nie widzi kolejek i problemów ? (może tą półprzepuszczalną folię z drzwi o nazwie "kierownik zmiany" na lewo by zerwać... może przesłania widok stojących ludzi ? 4. Nie wyobrażam sobie aby tej jednostki nie było. Potencjał ogromny! Obsługuje prawie całe Zabobrze !!NIEZBĘDNA!! 5. Pocztę tą odwiedzam 5-7 razy w tygodniu (10minx7) - 1h10min w kolejkach!! 6. W przypadku likwidacji Poczta po raz kolejny pokaże iż ma swoich klientów szeroko w poważaniu !!
~hehe :) 24-03-2011 13:48
Wysylam ok 400 przesylek tygodniowo i U NAS W KRAJU POCZTA TO TRAGEDIA i nie chodzi mi o terminowość ale monitoring przesyłek, elektroniczne zakupy znaczków - nadawanie listów, Wszędzie w rozwiniętych krajach wystarczy wejść na stronę www. wpisać nadawce, adresata, opłacić i albo pracownik poczty odbierze sam albo sami dostarczamy do okienka i zostawiamy. Nic nie ginie, pełny monitoring przesyłek, JEDNA WYDRUKOWANA KARTECZKA A6 wystarczy! wszystko z automatu a u nas... wyślij 25 paczek pobraniowych: wypisz druk na paczke, wypisz druk przelewu, udaj sie do okienka... kolejka.. a później minimum godzine Pani przyjmuje paczke dlaczego? Bo musi WBIC WSZYSTKO DO KOMPA to co my nabazgraliśmy, jak taśma krzywo naklejona - przypieprzyc sie musi bo premii nie bedzie, jak dwa rodzaje tasmy to samo i MASA INNYCH PROBLEMÓW!
~hehe :) 24-03-2011 13:57
Jak poczta chce konkurowac z innymi kurierami!? PRZEGRYWA NA STARCIE jesli chodzi o paczki powyzej 5kg CENĄ, JAKOŚCIĄ i tym że po paczkę przyjedzie kurier a my bez problemu zaadresujemy ją w 2minuty korzystając ze strony www, zapłacimy 18zł do 30kg! Pełny monitoring, ubezpieczenie i serwis 24h! Na poczcie nie dość że kolejki to cennik WYSOKI do 10kg -22zl, do 15kg - 27zl, do 20kg -40zl, do 30kg-46zl PARANOJA! i to jeszcze BEZ PODATKU VAT! To ja sie pytam skoro poczta jako TWÓR POLSKI jest zwolniona z VATu to dlaczego uslugi sa tak drogie!? Kurier to 18zl BRUTTO do 30kg! a więc 14zł netto!!! RÓŻNICA 46 - 14 = 32zł DLACZEGO!? Przy tej kwocie ta poczta powinna być już dawno dawno przystosowana systemowo do obsługi klienta przez internet!!!! Zredukowana ilośc druków do minimum a nie kilkaset bezsensownych druków i tony jak nie setki ton zbędnej MAKULATURY, kłania się ochrona środowiska itd itd!!!! PARANOJA... ale jeszcze trochę! Jak się skonczy monopl na lis
~krzysiekM 24-03-2011 13:58
Do narzekających: W następnych wyborach głosujcie na Krzysia Kononowicza- on obiecał,że zlikwiduje wszystko!Nic nie będzie!A więc pełnia szczęścia,nieprawdaż? Czy któryś z Was pomyślał,że Ci ludzie zostaną bez dochodów a wraz z nimi ich rodziny?Czy Ci ludzie są winni fatalnej organizacji? Oni nie mają żadnego wpływu, mimo że najlepiej wiedzą jak być powinno.Decyzje te, podejmowane są w dyrekcji generalnej w Warszawie a jaki jest cel takiego działania, każdy zapewne się domyśla.Fakt!Totalną głupotą jest likwidowanie placówek pocztowych, w których pracują wykwalifikowani pracownicy a w zamian tworzenie agencji pocztowych, gdzie nie przygotowana merytorycznie" Pani Krysia", przy okazji rąbania żeberek, przyjmie również polecony, priorytetowy do Sądu, ZUSu,itp.Ona dostanie za to prowizję a wszystkie negatywne tego konsekwencje spadną na Pocztę Polską.Myślę,że należałoby się zastanowić, czy likwidować ostatnie polskie przedsiębiorstwo
~krzysiekM 24-03-2011 14:04
zatrudniające jakby nie było ponad sto tysięcy pracowników.Zastanawia mnie tylko jak działa w tej sprawie NIK i dlaczego nie interweniuje nikt z rządu.W całej Europie poczta funkcjonuje poprawnie i nie ma potrzeby uciekać się do takich"innowacyjnych" rozwiązań.Nie sądzę, że jeśli zlikwiduje się tą instytucję a w jej miejsce pojawią się agencje czy np. niemiecka poczta,czy wyjdzie to nam wszystkim na dobre.
~hehe :) 24-03-2011 14:06
Jak się skonczy monopol na listy dojedzie pewnie do prywatyzacji, do boju o ten rynek stanie na 100% Niemiecki Deutsche Post a więc nic innego jak DHL! Zobaczycie jak szybko nastąpi redukcja DARMOZJADÓW i IDIOTÓW wprowadzających durne druki, monitoring, obsługa klienta przez www i infolinie, caly system wysylkowyy za posrednictwem WWW i pelno innych dodatkowych i przydatnych uslug i narzedzi!!!! Czekam z niecierpliowscia na te dni!!! Wejdzcie sobie na bylejaka strone zachodniego operatora pocztowego za granica... nie trzeba znac jezyka aby dostrzec ba...lne ale ulatwioajace zycie funkcje stron WWW... BRAK PARANOI! i tak pozdrawiam tych co trzesa tylkami na poczcie... TAK TAK na was darmozjady przychodzi kolej! Skonczy sie ciepla posadka na pieterku! Kilkadziesiat kawogodzin w tygodni oplacanych niemala kwota i pieprzenie glupot przez sluzobwe telefony!!! czas juz rozwalic sztuczne etaty w Panstwowych (jeszcze) firmach!!!
~kaśś 24-03-2011 14:36
do ~hehe :) z całego serca życzę Ci abyś był takim darmozjadem jak osoby pracujące na tym pięterku, żebyś przez 8h ciężko zapierdzielał, żeby ktoś dostał list i pił tyle kawy. A jeszcze zapomniałam o kokosach finansowych... Ludzie ogranijcie się. 99% ludzi ma mylne wyobrażenie o pracy na poczcie. Wydaje się Wam, że poczta to pani z okienka i listonosz. A tak naprawdę poczta to sztab anonimowych ludzi żeby każdego dnia klienci mogli otworzyć skrzynkę i wyciągnąć swoje przesyłki. Szkoda, że nie każdy ma możliwość zobaczyć na czym polega praca w tym przedsiębiorstwie.
~racja 24-03-2011 15:02
do kaśś .... Tak się składa że pracowałem na poczcie... ;) Owszem masz racje że jest jakaś część ludzi pracujących ... ale wiekszosc za biurkami to sztuczne posady albo posady stworzone do papierologi ktora poczta sobie sama stworzyla... Popieral ehhh :) ma racje! Chlop tez wie o czym pisze... A do Kaśś czy przypadkiem sama nie jestes z pieterka!? Skoro tak wiesz jak praca polega to musisz pracowac własnie na przytoczonym pieterku... WIEC CO ROBISZ MOJA DROGA NA JELONCE W GODZINACH PRACY PIETERKA... :) zawsze najbardziej bola komentarze tych w ktorych to uderza ! ps tylko nie pisz ze na pieterku pracuje mama, maz, ciocia albo babcia ;)
~kaśś 24-03-2011 15:08
pracuje na pięterku a jak wiesz jak pracuje poczta to zapewne wiesz ze jest system trzyzmianowy... tak się składa, że jestem po nocce wiec nie w godzinach pracy :)
~kaśś 24-03-2011 15:13
pracuje na pięterku a jak wiesz jak pracuje poczta to zapewne wiesz ze jest system trzyzmianowy... tak się składa, że jestem po nocce wiec nie w godzinach pracy :)
~xyz 24-03-2011 16:29
Ludzie po co te wasze "przepychanki" w słowach, i tak już od dawna jest utworzona lista ludzi do selekcji z R.L. Fakt tam jest system 12-godzinny oraz 3-zmianowy po 5-tej nocce nie wiesz jak się nazywasz, a pracownik jest traktowany jak robot do pracy, za to wszystko powinna odpowiadać "GÓRA" poczty. Pracownikom życzę powodzenia i wytrwałości.
~proszący 24-03-2011 16:37
Co za d...lne komentarze, aż żal Ludzi ciężko pracujących w tym molochu. Zapewne oni sami wysłali prośbę do Jelonki o interwencje, bo mieli inne nadzieje/zamiary, a wyszło nie po ich myśli a do tego komentarze pod artykułem totalnie ich zeszmaciły ! ! ! Polecam wszystkim tyrkę na nocnych dwunastkach w stresie i niezłym tempie - ciekawe ilu dałoby radę ? ! ? Widać, ze wielu nie może się doczekać końca głośno wykrzykiwanego monopolu, ale poczekajcie, wejdzie InPost i pozostała szajka i wtedy zobaczycie kuriera raz w tygodniu i to w mieście a wsioki raz w miesiącu - wtedy będziecie pitolić głupoty na forum ! ! !
~steskniona 24-03-2011 17:15
KOMUNO WRÓĆ -mozna było dać list liston. przayniósł emeryturę było lepiej
~poczmistrz 24-03-2011 17:26
Zamknijmy poczty i zwolnijmy ludzi.Jest wiosna i niedługo będą obloty gołębi pocztowych . Ale co zrobimy zimą ?I to jest pytanie.
~panpikus 24-03-2011 20:47
Najlepsza poczta w Sobieszowie! rzadko kolejki,szybka obsługa
~real 24-03-2011 20:49
Barry , szkalują Twoją firmę a Ty nic ?
~ 24-03-2011 21:04
pora na zus na laczke
barrypost 24-03-2011 22:31
Mam w dupie tych,co tak psioczą na Pocztę Polską,i urząd na Sygietyńskiego.Tyle ich.Jak zamkną tenże urząd,dopiero zaczną pisać tutaj pierdoły.Popaprańcy.Jacyś podstawieni,chyba z PO.Podburzają tłum.Kurna,moja Poczta,to mój dom.Często spędzam więcej czasu w tym przybytku,niż w domu."Łączymy się w imieniu całej Poczty,z narodem jeleniogórskim,w BULU i NADZIEJI,na pokonanie skutków katastrofy która dzieje się teraz w całej Poczcie Polskiej...S.A." Z poważaniem Doręczyciel.
~pora roku 25-03-2011 8:32
praca praca ale popatrzmy na z metra cieta naczelniczke ona odpowiada za wszystko na sygietynskiego i jej kierownicy czyli nie wychowany pan kierownik i bojaca sie kierowniczka, co powie naczelniczka to tak ma byc nikt tam z szarych pracownikow nie ma nic do powiedzenia wiec miejmy pretensje do naczelnej
~post 25-03-2011 11:09
ZLIKWIDOWAĆ GÓRĘ!
~ktoos 25-03-2011 11:20
Poczta górą !!
~22222 25-03-2011 12:29
PANI NACZELNICZKA TO RZADZI CALA JELENIA GORA.NAJPIERW ZWALNIA A POTEM JAK LUDZIE SZUKAJA PRACY W INNYCH MIEJSCACZ TO WYDZWANIA PO INNYCH NACZELNIKACH I MOWI KOGO ZWOLNIC A KOGO ZOSTAWC.TA PANIA NA BROG A LUDZIOM DAC SZNSE NORMALNIE PRACOWAC.BARDZO NIE LADNIE PANI NACZELNICZKO,ALE ZYCIE JEST JAK KOLO-ZAWSZE TO WROCI DO PANI POWODZENIA NA BEZROBOTNYM!!!!!
~*** 25-03-2011 15:22
Zgadzam się, to MAŁA CZARNA ZOŁZA, nie jednemu zaszła pewnie za skórę, ludzi zwalnia bez skrupułów, a w obsadzie zostawia samych swoich krewnych,WSTYD BYĆ TAKIM NACZELNIKIEM. Ludzie chcą pracować normalnie a nie być pod ciągłym terrorem, i prosić "NACZELNICZKĘ" o każdy miesiąc przedłużenia o pracę na zastępstwo. A propo poczty całej nie zamykają, tylko jej część - okienka zostają.
~pocztowka 25-03-2011 19:35
to prawda wykancza ludzi z takim jednym kierowniczkiem ,robia co chca z pracownikami jakby to byl ich prywatny folwark,biora sie za szarych peacownikow a powini zaczac od siebie.
~Obserwer 25-03-2011 22:33
Rozgonic dziadostwo i zlodziejstwo , Nieroby za KOMUNY sie przy korycie do dzis trzymaja . Uwolnic nasz kraj od tego dziadostwa .
~+++++++ 25-03-2011 22:47
Ja też pracowałam na poczcie i powiem wam, że nie było tak źle, jak się chce pracować to się pracuje i żadnych problemów z kierownictwem się nie ma... przynajmniej ja nie miałam :) Dlatego może mile wspominam tamte czasy... Szacunek dla ludzi pracujących na PIĘTERKU!!!!! Tyle kg makulatury co oni się na dźwigają nie życzę nikomu, nie wspomnę o listonoszach obłożonych tonami listów i makulatury katalogowej poza tym nie jest łatwo pracować pod presja czasu, wiec ci co narzekają na kolejki i na niby powolne ruchy pan w okienkach niech pomyślą następnym razem, że one tylko tu \\\"sprzątają\\\" po zarządzeniach dyrekcji z Warszawy i co one są winne a niejednokrotnie obrywają i wysłuch...ją tego co tak naprawdę powinien słuchać Dyrektor PP Także szacun POCZTOWCY za wasza pracę!
~+++++++ 25-03-2011 22:59
Ja też pracowałam na poczcie i powiem wam, że nie było tak źle, jak się chce pracować to się pracuje i żadnych problemów z kierownictwem się nie ma... przynajmniej ja nie miałam :) Dlatego może mile wspominam tamte czasy... Szacunek dla ludzi pracujących na PIĘTERKU!!!!! Tyle kg makulatury co oni się na dźwigają nie życzę nikomu, nie wspomnę o listonoszach obłożonych tonami listów i makulatury katalogowej poza tym nie jest łatwo pracować pod presja czasu, wiec ci co narzekają na kolejki i na niby powolne ruchy pan w okienkach niech pomyślą następnym razem, że one tylko tu \\\"sprzątają\\\" po zarządzeniach dyrekcji z Warszawy i co one są winne a niejednokrotnie obrywają i wysłuch...ją tego co tak naprawdę powinien słuchać Dyrektor PP Także szacun POCZTOWCY za wasza pracę!
~HAHA 26-03-2011 16:08
:)
~magia poczty 26-03-2011 20:15
listonosze i my na okienkach trzymamy ten caly balagan-ale niestety to na nas najwieksze psy sie wiesza, my jestesmy niczemu winni, a jeszcze powiedza ci zebys sie nie odzywal bo jest wielu chetnych na twoje miejsce-ha ha ha(oczywiscie rodzina!!!!)zajmijcie sie góra łącznie z "panem prezesem"-posiedzcie tydzien na okienku to wtedy porozmawiamy!!!!!!!!!
~kaśś 26-03-2011 21:50
okienka i listonosze dostają bo reszty nie widać a na kim najłatwiej się wyładować... jakby klienci mieli przestrzegać wszyscy tych przepisów których my musimy i wykonywać różnego rodzaju polecenia pochodzące ze stolicy pewnie inaczej by mówili...
~kaśś 26-03-2011 21:57
okienka i listonosze dostają bo reszty nie widać a na kim najłatwiej się wyładować... jakby klienci mieli przestrzegać wszyscy tych przepisów których my musimy i wykonywać różnego rodzaju polecenia pochodzące ze stolicy pewnie inaczej by mówili...
~priorytet 27-03-2011 9:52
ZWOLNIĆ NACZELNĄ I ZMIENIĆ KIEROWNIKÓW, powinni pracować w kamieniołomach a nie dowodzić ludźmi, do których stosują mobing. Te słowa bardzo często słyszy się z ich ust " jak się panu/pani nie podoba lub nie pasuje to proszę się zwolnić, lub jesteś pierwszy do zwolnienia, to prostaki a nie prezentacja kierownictwa. Pracownicy niczemu nie są winni to kadra kierownicza jest do DUPY. Taka instytucja jak Poczta istnieje setki lat a ONI chcą ją rozpiepszyć w mgnieniu oka. Co z ludźmi którzy mają rodziny, na bezrobocie??? To GORE na bezrobocie i niech wyżyją za 760zł/ na miesiąc przez pół roku i co dalej ??? Jak w Jeleniej jest taki marny rynek pracy. Naczelna już jest pokrzywdzona przez los ale jeszcze, przyjdzie kryska na Matyska, sprawiedliwość ją i szwędające się bez sensu po urzędzie kierownictwo dopadnie. Szacun dla pracowników pięterka i dwóch pań (ludzkich) kontrolerek.
~2222 27-03-2011 17:40
owszem pokrzywdzona przez los ze jest taka mala i bez rozumu hi hi
~serrr 28-03-2011 9:58
Muamar al-Kaddafi już drży, czy pracownikom węzła na Sygietyńskiego również NATO pomoże?
~adresat 29-03-2011 19:55
Może zainteresowałby się ktoś, jak pracuje listonosz na Zachełmiu?? :) telefony do urzędu w Cieplicach nie dają rezultatu.
~pocztowiec 30-03-2011 10:45
a jak pracuje listonosz w Zachełmiu ?
~ssssss 30-03-2011 15:40
CZŁOWIEK JAK CHCE NARZEKAC TO ZAWSZE ZNAJDZIE POWÓD,POCZTA JEST OK...
~pocztowiec 30-03-2011 18:17
Kierownik plus Naczelnik mają swój chytry plan i dbają wyłącznie o swój biznes. Nie liczcie że z pięterkiem będą żyć w komitywie. Do kiosku też się dobiorą, bo jak sprywatyzują poczte kto takiego d...la zatrudni. Fakt 14 to folwark rodzinny.
~``` 4-04-2011 22:22
banda leni i złodzieii
~ 5-04-2011 16:54
na poczcie to jeden wielki syf, delikatnie to ująć, począwszy od biurowca do kierowników działów poczty "14"z naczelną na czele, stosują mobing do swoich poddanych, pracownicy górą pozdrawiam pracusiów z RL
~~~~~ 5-04-2011 22:19
to zlikwidowac ten syf i zaorac poczte
~2222 17-04-2011 17:26
kierownika i kierowniczke do orania dac

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bardzo słabe wyniki matur

Jak zagospodarować przestrzeń – warsztaty

Stalowe rumaki w Karpaczu

Wiadukty prawie gotowe

Doczekają się wiat przystankowych

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
827
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%