MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

"Jelenie Wraki" – druga odsłona

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:53
Aktualizacja: 14:16
Autor: tvdami
Sporty motorowe cieszą się dużą popularnością, a zwłaszcza wyścigi wraków. Wśród organizowanych na naszym terenie tego typu wydarzeń wyróżnia się impreza „Jelenie Wraki”.

Twoja reakcja na artykuł?

12
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Praca pszczelarza – wirowanie miodu  

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Kolski kręci film w Pilchowicach – utrudniena

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~tomek85 13-08-2018 15:53
To co Jeleniewraki wyprawiają to jest tragedia. Wyróżnienia otrzymują koledzy po znajomości, nie liczą się wyniki. Poza tym faworyzują swoich kolegów którzy tam startują na każdych zawodach. Potrafią w trakcie zatrzymania wyścigu wyciągnąć swoich kolegów z rowów, a reszta stawki musi czekać bo "kolega" utknął lub woda z chłodnicy mu cieknie, więc trzeba dolać. tzw. niekoledzy którzy skończyli w rowie ale nie miał ich kto wyciągnąć muszą dłuuuugo czekać na pomoc w wypchnięciu. Tak bezczelnych zachowań, rażących uhybień to nigdy nie widziałem. Badania kontrolnego nie było, mimo info w regulaminie. Więc nikt nie sprawdził, czy inni zawodnicy nie mają wzmocnień, i innych niedozwolonych przeróbek. Biuro kompletnie niedoinformowane, wprowadzają w błąd. Organizator pomimo losowania miejsc na starcie i tak stawiał niektórych zawodników wg uznania. Tragedia.. znalazłbym więcej rzeczy ale nie mam na to siły. Na pewno start w tej imprezie Jeleniewraki uważam za zamknięty. podobno 1 września. Także ludziska róbcie swoje imprezy nie patrzcie na tych ...
~Kuba 13-08-2018 16:22
Widzę że niektórzy nie potrafią pogodzić się z porażka więc zwalają winę na wszystkich innych , jak jesteś baranem i nie umiesz kierować to kup siebie Play station i pograj w coś na poziomie "Easy " lamusie :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiadukty prawie gotowe

Drogi do naprawy

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Stalowe rumaki w Karpaczu

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
868
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%