MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Jelenia Góra szykuje się na przyjazd gwiazd

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 13 grudnia 2010, 21:37
Aktualizacja: Czwartek, 16 grudnia 2010, 16:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Szkółka Piłkarska GOL w Jeleniej Górze oraz salon piłkarski PACO FUTBOL już po raz ósmy zorganizują w Jeleniej Górze Galę Piłkarską „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Ideą organizowanych od 8 lat imprez gwiazdkowych jest zaprezentowanie dzieciom, młodzieży oraz całemu środowisku kibiców wielkiego święta futbolu z udziałem uznanych piłkarzy oraz osób ze świata polskiej piłki.

W poprzednich latach mieliśmy szczęście zyskać sprzymierzeńców dla gali piłkarskiej w osobach znanych trenerów, gwiazd reprezentacji Polski oraz dziennikarzy, co pozwoliło nadać imprezie wysoką rangę i spotkało się z gorącym przyjęciem w środowisku sportowym. W ramach tegorocznej gali piłkarskiej zostaną rozegrane 3 turnieje młodzieżowe. W czwartek 16 grudnia rywalizację zainaugurują juniorzy młodsi w kategorii wiekowej U16. W turnieju będzie rywalizowało 8 drużyn z Dolnego Śląska.

Piątek 17 grudnia to dzień, w którym będą miały miejsce najważniejsze wydarzenia tegorocznej gali. Od godzin porannych rozgrywany będzie ogólnopolski Turniej Młodych Talentów w kategorii U12 (młodzicy), natomiast po południu na parkiet wybiegną Gwiazdy Polskiej Piłki i zaproszeni goście. Będzie można obejrzeć rywalizację czterech zespołów a obok ekipy Gwiazd Polskiej Piłki zobaczymy gwiazdy żeńskiego futbolu czyli dziewczyny z drużyny AZS-u Wrocław (w awizowanym składzie m.in. reprezentantki Polski Agata Tarczyńska, Dominika Wylężek), Reprezentację Dziennikarzy Polskich (awizowani m.in. dziennikarze stacji Canal+ i Polsat Sport) oraz zespół Przyjaciół GOLA, którego skład ustalą organizatorzy. Skład zespołu Gwiazd Polskiej Piłki jest na razie utrzymywany w tajemnicy, ale jak co roku możemy się spodziewać, że na parkiet wybiegną piłkarze znani z gry w reprezentacji Polski oraz w czołowych klubach Ekstraklasy.

W ostatnim dniu gali, w sobotę 18 grudnia, zobaczymy w akcji najmłodszych, którzy zmierzą się w turnieju żaków U8 rozgrywanym pod patronatem DZPN. Na parkiecie zobaczymy 8 zespołów z Dolnego Śląska.

A poza emocjami czysto sportowymi młodzi adepci piłki nożnej będą mogli spotkać się z zaproszonymi gośćmi na spotkaniu organizowanym specjalnie dla nich w Hotelu LAS w Szklarskie Porębie i wspólnie obejrzeć ostatni mecz Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, z zespołem Red Bull Salzburg.

Wszystkie imprezy sportowe odbywać się będą w hali sportowej MOS-u w Jeleniej Górze przy ul. Złotniczej 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Czyżby Andrzej Duda?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~kat 14-12-2010 14:19
ale tajemnica klikin w ten link a sie dowiesz kto przyjedzie http://legia.com/www/index.php?akt=19508
~andrew 14-12-2010 15:30
pewnie znowu będzie lipa jak co roku... Lizak powinien uczyć się od Janika, bo gali sprzed tygodnia napewno nie przebije ;)
~andrew 14-12-2010 15:35
pewnie znowu będzie lipa jak co roku... Lizak powinien uczyć się od Janika, bo gali sprzed tygodnia napewno nie przebije ;)
~Tajemniczy 14-12-2010 17:08
W piątek czterej piłkarze Legii - Michał Kucharczyk, Marcin Komorowski, Jakub Rzeźniczak i Artur Jędrzejczyk wezmą udział w VIII Gali Piłkarskiej "Gwiazdy na Gwiazdkę 2010", która odbędzie się w Jeleniej Górze. Legioniści wezmą udział w turnieju pokazowym i będą reprezentowali drużynę "Gwiazd Polskiej Piłki". Poza zawodnikami Legii udział zapowiedzieli m.in. ekslegionista Grzegorz Bronowicki oraz reprezentanci Polski - Grzegorz Sandomierski, Maciej Sadlok i Marcin Robak. Zespół z „Kucharzem”, „Rzeźnikiem” „Komorem” i „Jędzą” będzie rywalizował o wygraną z Reprezentacją Dziennikarzy Polskich, drużyną AZS Wrocław - wielokrotnymi mistrzyniami Polski w piłce nożnej oraz Przyjaciółmi "Gola".
~kat 14-12-2010 17:22
tajemniczy widze ze skopjowales tekst z mojego linka
~dmytro 14-12-2010 18:06
Od kiedy Hotel Las jest w Szklarskiej Porębie?
~lii 16-12-2010 7:57
Na pewno gali Janika nie przebije chamstwem i prostactwem cwaniactwem. Widać że nasi nie potrafią dobrze zorganizować dobrej imprezy ale jak trener jest organizatorem sportowiec hostessą pani sprzątająca księgową i osobą odpowiedzialną za kontakt ze sponsorami...
~do lii 16-12-2010 14:24
Ja będąc na widowni nie zobaczyłem żadnego chamstwa, a i o organizatorach usłyszałem wiele pochlebnych rzeczy ...
~do lii 16-12-2010 14:38
Ja będąc na widowni nie zobaczyłem żadnego chamstwa, a i o organizatorach usłyszałem wiele pochlebnych rzeczy ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bestie A. Cieślińskiej w Muzeum Przyrodniczym

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Janowiczanie znów z medalami

Sięgnęli po medale w siatkówce plażowej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
802
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%