MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Jechał po pijanemu po butelkę wódki

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 1 grudnia 2010, 12:30
Aktualizacja: 12:31
Autor: KMP
Czterech pijanych kierowców zatrzymali wczoraj jeleniogórscy policjanci podczas akcji pod kryptonimem „Andrzejki”. Były wzmożone kontrole i posypały się mandaty.

W trakcie prowadzonych działań policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego, na naszych drogach doszło do siedmiu kolizji. – Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami, z których jeden został zatrzymany gdy jechał po kolejną butelkę wódki. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2,5 promila – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze skontrolowali 97 pojazdów oraz ukarali mandatami 56 kierujących. Za co? Podczas jazdy rozmawiali przez telefony komórkowe, nie stosowali się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa, lekceważyli sygnalizację świetlną. Niektórzy prowadzący źle przygotowali auto do zimy: samochody były nieodśnieżone z niewidocznymi tablicami rejestracyjnymi i reflektorami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wkrótce kontrole kąpielisk

Pożar domu w Miłkowie

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~robix 1-12-2010 14:19
Chcesz powiedzieć że ta Pipi Jelonkowa to p..s ?
~ 1-12-2010 17:03
"Niektórzy prowadzący źle przygotowali auto do zimy: samochody były nieodśnieżone z niewidocznymi tablicami rejestracyjnymi i reflektorami." czyli jak rozumiem przez całą wiosnę, lato jeździli autami nieodśnieżonymi!! Pewnie rozchodziło się o ""Niektórzy prowadzący źle przygotowali auto do drogi"" ale cóż w Polsce jest tyle przenośni więc dlaczego Jelonka nie może również jej stosować. A ZA STAN DRÓG UKARANO LUB POUCZONO CHOĆ JEDNEGO ZARZĄDCE !!!!
~zielonkawy 1-12-2010 18:12
A ZA STAN DRÓG UKARANO LUB POUCZONO CHOĆ JEDNEGO ZARZĄDCE !!!!
~oświecony 1-12-2010 19:43
Niewidoczne reflektory to czasami dobrze bo niektórzy maja światła jakoś nie tak każde inaczej i świeca po oczach.
~masakra 1-12-2010 21:18
co do tablic zrobilem runde z jeleniej do karpacza i mialem cala klape zalepiona, tzn ze mam co 10m sie zatrzymywac i odsniezac?
~ale sukces 1-12-2010 22:13
szkoda ze sami "Stróże" jezdza nieodsniezonymi, rozmawiaja przez komorke, lamia przepisy nie uzywaja migaczy i jakos jest dobrze,kto ich z tego rozliczy, jesli jestesmy tacy skrupulatni zacznijmy najpierw od siebie i karajmy wszystkich rowno
~luki 1-12-2010 23:29
Policja np. na rondzie, na Zgorzeleckiej staje na chodniku... (zastawia w ten sposób przejście dla pieszych) Panowie, panowie!! Was też prawo ruchu drogowego obowiązuje!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nadbrzeżna gotowa

Spotkania z Beatą Kempą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Działka nad zabytek?

Drastyczne billboardy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1202
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%