MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jechał kradzionym motorowerem i wpadł

Wiadomości: Region
Czwartek, 1 września 2016, 12:49
Aktualizacja: 12:51
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci z Zespołu Prewencji z Komisariatu Policji w Karpaczu pełniąc służbę w nocy z 30 na 31 sierpnia zatrzymali do kontroli 20–letniego mężczyznę, który poruszał się motorowerem po ulicach Karpacza. Motorower był kradziony.

Podczas kontroli drogowej okazało się, że zatrzymany mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego nie ma dokumentów pojazdu oraz jest typowany przez funkcjonariuszy jako możliwy sprawca kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie powiatu oraz kradzieży pieniędzy.

- Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany 26 sierpnia udał się do mieszkania swojego kolegi, z którym chciał się rozliczyć za wykonane prace, ale go nie zastał. 20-latek postanowił sam odebrać dług. Wyważył okno kuchenne i włamał się od mieszkania. Zabrał : tablet, laptop, zegarek i srebrny łańcuszek. Po dokonaniu kradzieży opuścił mieszkanie, zamykając znalezionym kluczem drzwi wejściowe. Skradzione przedmioty, jak wyjaśnił podczas przesłuchania, sprzedał lub oddał. Dzień później ukradł 1300 zł z niezamkniętego samochodu, a 29 sierpnia włamał się do garażu domu w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego i zabrał motorower. Mężczyzna przyznał się do tych przestępstw – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Areszt za rozbój

Chcą odwołania przewodniczącej

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jak 1-09-2016 15:54
napewno simsonem.
~ogar 205 2-09-2016 19:04
szkoda ze chłopaka złapali...byłaby piękna historia ze długi trzeba spłacac a tak ani komarka ani fantów ech

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Areszt dla pirata

Spór o edukację seksualną

Pożar altanki na Pakoszowskiej

Energetyczny prolog!

Kolizja na Trasie Czeskiej

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
730
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%