MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jasiek i spółka bawili jeleniogórzan

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 stycznia 2017, 13:40
Aktualizacja: 13:45
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami kolejny wieczór pod znakiem stand–up'u w Klubie Kwadrat w Jeleniej Górze. Tym razem o dobre nastroje słuchaczy zadbali Błażej Krajewski, Piotr Popek oraz gwiazda wieczoru – Jasiek Borkowski.

Imprezę poprowadził Adam Ławniczak, który rozgrzewał publiczność przed występami specjalnych gości. Wisienką na czwartkowym torcie komicznym był znany m.in. z programów Kuby Wojewódzkiego Jasiek Borkowski z Warszawy, którego miłośnicy stand-up'u doskonale znają.

Klub Kwadrat od zeszłego roku zaprasza w swoje progi komików, a zainteresowanie jest coraz większe. Kolejne spotkanie prawdopodobnie w marcu, a kto wystąpi? Warto śledzić kalendarz wydarzeń Klubu Kwadrat na naszym portalu, który znajduje się po prawej stronie (tam, gdzie repertuary kin).

- Zmieniliśmy dzień występów, wcześniej to była niedziela, a teraz będą to czwartki – powiedział Marcin Jałako, menadżer Klubu Kwadrat. - Pniemy się coraz bardziej do góry, jest coraz większa publika, więc jeszcze większe gwiazdy pokroju Abelarda Gizy do nas zawitają – zapowiadają organizatorzy.

Dotąd, wystąpił m.in. Antoni Syrek-Dąbrowski, a rozmowy trwają z Łukaszem Lotkiem Lodkowskim i Bartoszem Zalewskim. - Na pewno nie możemy się porównywać do większych miast jak Wrocław, ale staramy się zapewnić rozrywkę jeleniogórzanom i zapraszamy na kolejne występy – dodał menadżer.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Była gala z nagrodami

Stop marginalizacji średnich miast

Wybory: Zwycięstwo PiS

Zaczytaj się z Jelonką.com

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Po festiwalu "Sztuka włókna"

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
690
Tak
14%
Nie
66%
Nie wiem
20%