MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jarosław Kaczyński dla Jelonki.com

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 1 kwietnia 2014, 6:45
Aktualizacja: Środa, 21 maja 2014, 18:51
Autor: MT
Fot. Tomasz Raczyński
Szef PiS–u podczas pobytu w Jeleniej Górze (30.03.2014) zgodził się na nagranie wywiadu dla Jelonki.com. Film, z rozmową Marka Tkacza z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, został zrealizowany przez Telewizję Karkonoszeplay.

Ogłoszenia

Czytaj również

P. Miedziński: Potrzebny efekt świeżości

Rok niespełnionych obietnic

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Komentarze (89) Dodaj komentarz

~lubudubu 1-04-2014 7:38
w ramach prima aprilis chyba
~realistaa 1-04-2014 8:04
Bilion dla każdego? Nawet nie chce mi sie odtwarzać tych bzdur.
~Kazimierz 1-04-2014 9:14
Pan Premier dał się wrobić w tę rozmowę. Nijaka, dotycząca spraw, które w zaden sposób przedstawiają partię PIS, jej program i co będzie miał zwykły obywatel, jak zagłosuje na nią podczas najbliższych wyborów. Gdybym to ja powiedział, że sędziowie są kliką a prokuratura dyspozycyjna wobec władzy, natychmiast byłbym namierzony i ciągany po sądach.
~Matysiak 1-04-2014 9:27
Panie Tkacz pragnę zwrócić uwagę że Kaczyński był już premierem i należy go tytułować jako "BYŁY PREMIER" a nie Panie Premierze , bo puki co Premierem jest Tusk i nic nie wskazuje że do najbliższych wyborów coś się zmieni. Wg zasady że Premier jest jeden i tylko jeden, a nie kilku. Oczekuję od Pana wyjaśnienia tej sprawy. <br><br> <i> Szanowny Forumowiczu, nie mówimy w rozmowie: były panie premierze, były panie prezydencie, były ambasadorze, itp. ze względów grzecznościowych, tak jak nie mówimy w rozmowie: panie zastępco dyrektora, wiceprezydencie miasta, czy panie pełniącym obowiązki. Natomiast jeśli piszemy o kimś takim, to oczywiście: były premier, były minister, były prezydent i: zastępca dyrektora, pełniący obowiązki, itp. Gwoli Pana skrupulatności to "póki", pisze się przez u zamknięte. Pozdrawiam. MT.</i>
~Avent 1-04-2014 9:37
Ciekawy wywiad, choć osobiście jestem trochę zawiedziony że nie chcą zmniejszyć podatku. Szkoda że nie wiemy jaka będzie wolna kwota od podatku (u nas ok. 3 tys. a Anglii 50 tys.) i VAT mogliby zmniejszyć do 15% jak w niektórych krajach. Co do rodzin wielodzietnych jest ok! po 500 zeta, ale choćby w Estonii dają więcej, jak się nie zachęci rodzin do płodzenia dzieci to za 50 lat będziemy tylko wspomnieniem.... Z biurokracją też się zgadzam, trzeba ją skrócić o połowę albo i więcej. Natomiast co do immunitetu to jest to miecz obosieczny, niby Jaro ma racje, że urzędnik powinien go mieć żeby walczyć ze zorganizowaną przestępczością, ale w druga stronę to tez działa, skorumpowanego polityka nie da się usunąć...
~front 1-04-2014 10:13
Jarek,Jarek,Jarek.......na tron!
~Doktor 1-04-2014 10:31
Jarosław Kaczyński to jeden z niewielu konsekwentnych i przewidywalnych polityków w kraju, co budzi szacunek i uznanie wśród wszystkich samodzielnie myślących i bez postkomunistycznych obciążeń!!!
~niegłosuje 1-04-2014 10:32
Oby ten zbawca już nigdy nie dorwał się do koryta bo żaden to ratunek dla tego i tak już biednego kraju.
~do Avent 1-04-2014 10:37
I po glupie porównania Polski do Anglii czy krajów Zachodnich.Anglia to mocarstwo,które stać na wiele w tym ulgi i niskie podatki ponieważ od stuleci podbijali świat,wysysali co się da z kolonii,które zresztą mają do dziś.Kiedy do Anglii płynęły statki ze złotem i towarami my mieliśmy rozbiory,demolkę przez II wojnę oraz 45 lat "zabawy" w destrukcyjną komunę.Dlatego nie bądź dzieciak i nie wierz w bajki że nagle przyjdzie jakiś mag i obniży podatki,rozda mieszkania i wszystkim zrobi dobrze bo nie ma i przez wiele lat nie będzie z czego.
~KROKODYL 1-04-2014 10:45
Jarek "Zbaw Polskę"-jakoś cię nie trawię !!!!
~nie dla PiS 1-04-2014 11:24
Jak PiS ma niby zrobić tutaj 'normalność' jeśli nikt z nimi nie chce nawet rozmawiać, na co sobie kompletnie zasłużyli. Mają średniowieczne poglądy i to ich dyskwalifikuje na starcie. Są totalnie odrealnieni. Jak można porównywać Polskę do takich mocarstw, jak Anglia czy Niemcy. Szok, to nic innego , jak szukanie naiwnych do oddania głosu a później będzie tylko paplanina, NIE MOGLIŚMY NIC ZROBIĆ BO TAMCI, TAK WSZYSTKO POPSULI. Ludzie nie bądźcie naiwni!!! Śmiech na sali, że Jarosław wielki antysceptyk Unii Europejskiej zaczął udzielać się w temacie. Ba, nawet pojechał na Ukrainę głosić, jak to Ukraina potrzebna jest w Unii, a do tej pory tylko ją krytykuje. Nic tylko koryto się każdemu marzy , wiadomo bo lajtowe życie się ma... A moherów, co raz mniej....
~K_asia1 1-04-2014 11:35
Mnie też denerwuje, gdy ktoś kto niegdyś był premierem, ministrem itp. dożywotnio jest obdarzany tymi tytułami. To wprowadza niepotrzebny chaos. Ale jest tak dobrym narzędziem dla różnej maści wdupowłazów, że nie ma co liczyć na ukrócenie tej praktyki.
~no 1-04-2014 11:38
Mądry człowiek z Pana Jarosława
~Irysek 1-04-2014 11:57
Ja nie będę słuchała,ani czytałam bo to jest wielkie kłamstwo.Bogatym zawsze będzie dobrze,a biednemu pod górkę.Już od dzisiaj skończył się okres ochronny i dalej wyrzucać emerytów na bruk.Czy tym najbiedniejszym nie można obniżyć tego wielkiego czynszu.
~Kaczor 1-04-2014 12:00
Kaczyński znowu obiecuje bajki. Nazywanie go "Premierem" to chyba przesada. On był już nim i jeśli będziemy rozsądni to nigdy w przyszłości nie będzie. Jeśli ktokolwiek pamięta jego rządy to wie co jest na rzeczy. Teraz nawet Rydzyk powoli się od niego odwraca. Niestety, są ludzie którzy lubią mieć takiego "przywódcę". Ja wolę nie mieć tutaj kolejnej Ukrainy.
~Abraxas 1-04-2014 12:35
to jakis zart ktory budzi calkowity absmak,jeszcze nam tu trzeba "madrosci" Ojca Narodu...kolejne bajki dla ciemnego luda serwuje...bo do takich przeciez sie zwraca
~Vox populi 1-04-2014 12:53
Partia PiS i jej lider wystawiający Glińskiego na szefa gabinetu cieni jest wysoce nieskuteczna w walce wyborczej. Wieczna opozycja. Wieczne obietnice i plany, z których nic nie wynika. Takiego lidera już dawno powinno się zmienić tylko najwidoczniej nie ma na kogo. W wyborach europejskich parlamentarnych samorządowych i prezydenckich bazuje tylko na tym , że PO jest zła a oni będą lepsi. Nie widzę przyszłości przed nimi za kilka lat będą historią tak jak AWS i inne prawicowe efemerydy nie potrafiące stworzyć silnego ugrupowania i realizacji minimum swoich programów opartych na mrzonkach.
~mts 1-04-2014 13:44
Nic się w tym kraju nie zmieni.Ludzie nadal będą głosować na Platformę Oszustów.Niestety prawda jest taka, że większość Polaków to polityczni imbecyle którym podoba się korupcja, nepotyzm, złodziejstwo i przekręty robione przez ostatnie 6 lat!!!
~emerytka 1-04-2014 14:01
Mam nadzieje,że PIS bedzie miał szansę naprawiać Polskę.
~isztar 1-04-2014 14:24
Porównanie do Anglii , hahahahahaha! Gdy nasi dziadowie stawiali kosy na sztorc, aby przegrać kolejne powstanie (styczniowe 1863) , w Londynie otwierano właśnie pierwszą linię metra.
~zwykłyobywat 1-04-2014 15:04
@ mts, nie masz racji, Polacy nie maja wyjścia, muszą ratować się przed szaleństwem Kaczyńskiego i Macierewicza
~co to ma być 1-04-2014 15:07
Premierem jest tylko Pand Donald Tusk, innego nie znam. Jarosław Kaczyński jest prezesem PiSu a nie premierem.
~Avent 1-04-2014 15:11
Do tych co się śmieją że porównałem wolną kwotę od podatku do angielskiej, a wiec cwaniaczki: po pierwsze w ciągu ostatnich 10 lat wolna kwota od podatku w Polsce wzrosła 9,7% z 2790zł do 3091zł czyli 301 zł a w Angli 104%! z 23998zł do 49088zł czyli 25090 zł - http://polskabieda.com/?opcja=graf&nr=14 Po drugie: do kogo mam porównywać Polskę do Etiopii? Mnie zawsze uczono że się porównuje do lepszych żeby ich gonić. Proponuje dogłębnie poszukać jak jest w innych krajach wtedy może się Wam oczy otworzą, bo na razie po wpisach widać że główki puste.
~mts 1-04-2014 15:54
@ zwykłyobywat Szaleństwem to są te nie miliony, ale już dziesiatki miliardów złotych ukradzione przez obecna ekipę rządzącą, nie ma właściwie miesiąca bez afery z udziałem urzędników PO czy PSL!!!
~Dr 1-04-2014 17:00
Proszę zwrócić uwagę, że w tej dyskusji zwolennicy PiS posługują się merytorycznymi argumentami. Natomiast pozostałe komentarze są na poziomie haseł i mają charakter inwektyw służących tzw. komunikacji neurolingwistycznej. Czyżby informacja z GW była prawdą, że wśród wyborców PO-PSl dominują ludzie z wykształceniem podstawowym, do których najbardziej przemawiają proste komunikaty???
~/-/ 1-04-2014 17:37
Co ten p Kaczyński bredzi zmniejszenie administracji? przecież kiedy był premierem to pozatrudniał obie żony panie Gosiewskie, i wiele innych żon swoich najbliższych popleczników tak jak robi obecnie PSL. Dlaczego nie zmniejszy ilości posłów, nie zlikwiduje senatu. Dlaczego nie obniży kwot na biura poselskie, dlaczego nie zaostrzy potrzeb wyjazdów zagranicznych posłom często do krajów które nigdy z Polską nie miały kontaktów handlowych ani gospodarczych.Dlaczego nie zniesie dotacji dla partii. Ponieważ uprawia typową propagandę przedwyborczą. Kto wierzy jest naiwniakiem.
~ada 1-04-2014 17:56
Krytykujący i wyśmiewający za GW i TVN24 Kaczyńskiego - powinni wreszcie pomyśleć, czyli zadać sobie proste pytanie: czy chcę, aby w Polsce zmieniło się co na lepsze - czy też ma być po staremu, jak przez ostatnie 7 lat, że szkoda nawet nerwów i czasu, aby wyliczać. Można nawet współczuć, bo czego się nie tkną - wpadka lub skandal i zmarnowane pieniądze - nasze !!! Propaganda obiecanek bez pokrycia i brak wstydu, za to że kłamią - od góry do samego dołu - bo taki styl. Czy w parlamencie europejskim, gdzie pchają się ze względu na bajeczną kasę - będą pracować lepiej - na pewno nie!!! Jednym słowem - nie ma frajerów, już nie wierzymy...
~do: /-/ 1-04-2014 18:01
Twój komentarz ma się nijak do prawdy: GW: Polska krajem biurokracji. Zamiast ciąć etaty, rośnie armia urzędników. Łotysze zredukowali administrację o 32,4 proc., Chorwaci - o 20,4 proc. A Polska? Od 2008 roku liczba urzędników zwiększyła się aż o 10 proc. Pod względem rozrostu administracji zajmujemy niechlubne czwarte miejsce w całej UE.
~hm.... 1-04-2014 18:19
Kaczyński Jarosław nie odmieni Polski!!!
rymcycymcy 1-04-2014 18:58
Zacny Polityk i ...i równie znakomity wywiad ! :) ...ja już wiem kto uratuje nas od złego ? ...A TY ? ...czy podjąłeś już mądra decyzję, by wybrać właściwie ?! :)
~jgora 1-04-2014 19:15
Zadłużenie rządu w ciagu ostatnich 7 lat wzrosło z 400 do 800mld złotych. Lemingi - POdziekujcie wodzowi !
~asd 1-04-2014 20:32
Jarek na tron i berło w dłoń!
~asd 1-04-2014 20:41
mam szczerą nadzieję, że PIS nie wygra wyborów, żadnych wyborów. to moje prywatne zdanie i możecie się ze mną nie zgadzać, macie takie prawo. ja natomiast mam prawo do posiadania własnego zdania.
~JG 1-04-2014 20:59
Taki ważny polityk i tak mało komentarzy na "Jelonce"? Dziwne... Bardzo dziwne! Ludzie, czy naprawdę nie obchodzi was los naszego państwa i naszego regionu? Skąd ta obojętność na sprawy polityczne. Ja byłem na spotkaniu i uważam, że Pan Kaczyński przedstawił bardzo konkretne wizje rozwoju naszego państwa. Oczywiście może nie wszystko jest idealne, ale od tego jest dyskusja, żeby dyskutować, a nie zamykać oczy na to co się dzieje w polityce. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców
~@ 1-04-2014 21:07
Jelenia Góra rośnie w cenie! A to wizytuje nas pan Palikot, a to pan Macierewicz, pan Kaczyński, a w kolejce zbiera siły pan Korwin-Mikke - ale będzie nam wesoło, jak zastąpi pana Marcina Zawiłę! nie mogę się doczekać - a Jarosława to od razu na Prezydenta RP!
~asd 1-04-2014 21:12
ja chcę BILION złotych!!!
~ 1-04-2014 21:15
Panie Kaczyński czas na emeryturę , pan nie rozumie rzeczywistości, rzuca slogany i .... bajki dla dobrych Polaków !!!!!!!!!!
~obserwa 1-04-2014 21:28
kazdy polak kłamie, byle by miec hajs wiec... a raczej zwłascza politycy :) Smieszna akcja promocyjna gdzie PIS jeździ i przekonuje wymarłe miasta:D gdzie mieszkaja bacie i dziadki aby glosowali na Kaczystan. Zabierajcie dowody:D
~Ala 1-04-2014 21:47
Dziwię się że ktoś go jeszcze chce słuchać!!!!!!!!!!!!!!!!
~xyz 1-04-2014 22:34
Wielu już było przy głosie ale uważam że za czasów PISu było najlepiej ukrócili korupcje poukładali trochę bałaganu ale oczywiście WIELCY OBIECALI CUDA I IRLANDIĘ a głupy dali wiarę i tak już 7 lat czekają na Cud a nędza zatacza coraz większe kręgi a CUD to jest już od dawna bo żaden Kraj nie znikną na ponad 100lat i się pojawia ponadto Cudem też jest to że od czasów po wojennych go rozkradają i o dziwo albo o cuda dalej jest co kraść Najłatwiej jest się z kogoś śmiać albo nie dać dokończyć tego co zaczął i mówić że jest do niczego ALE jeszcze cztery pokolenia wymrą i jest nadzieje że ciemnogród zniknie z Polski która może być w dużej mierze nie zależna od innych i OBY PIS I JAROSŁAW KACZYŃSKI WYGRALI dajmy im 4 lata a dopiero wtedy będziemy mogli ich rozliczyć a bez cudów z pewnością
~lesi 1-04-2014 22:35
Alu musisz wiedziec,ze najpierw trzeba wysluchac zeby moc promowac prawdy objawione/jednostronnie/chyba, ze jest sie mesjaszem.Mysle,ze jestes stala czytelniczka Gazety Wybiorczej tylko w swojej glupocie czytujesz ja do gory nogami.PS ta gazeta niedlugo zeby zwiekszyc naklad bedzie wydawana w jezyku rosyjskim i w czerwonej dolinie to ty najglosniej zakrzykniesz potrzykroc Hura Hura Hura
~Kaczor 1-04-2014 22:47
Mts, jeśli masz dowody na to że Platforma i PSL rzeczywiście ukradło te miliardy to poinformuj policję i prokuraturę. Jeśli ich nie masz to nie pisz bredni wyssanych z palca. W ten sposób robisz się żałosny. Twoje wypowiedzi przypominają sytuację z WOŚPem i tym blogerem co też kłamał nawet przed sądem że niby kradną.
~pegas 2-04-2014 0:06
Do wszystkich krytykujących PIS i byłego premiera. Proszę mi WYPUNKTOWAĆ te wszystkie złe działania, jakie podejmował PIS w czasie swoich rządów. Proszę nie stosować przy tym demagogii "PeOwskiej", ani interpretacji gazety wyborczej. Poproszę KONKRETNIE.
~bobo24 2-04-2014 0:37
Mamy najniższą w UE kwotę wolną od podatku spośród krajów, które to rozwiązanie stosują. W Hiszpanii kwota wolna jest 25 razy wyższa niż w Polsce, na Cyprze prawie 30 razy!
~SIPnow 2-04-2014 8:57
W wywiadzie Kaczyński przyznał, że w Jeleniej Górze był ostatni raz w 1961 roku. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Ślepy ? Jak on dojechał do teatru ? Jeleniogórzanie, pamiętajcie o tym podczas najbliższych wyborów !
~Bilion 2-04-2014 9:51
Jarek, daj bilion daj, daj bilionik, proszę daj. A dla kotka daj milionik, proszę daj.
~mts 2-04-2014 9:53
@pegas Chcesz chcesz usłyszeć konkrety od lemingów czy komuchów?!Nie żartuj.Oni potrafią tylko powiedzieć, że Kaczyński był złym premierem bo jest niski.
~brednie 2-04-2014 10:35
Kaczyński był w Jeleniej w czasie walki o utrzymanie Jelfy sprzedanej przez pisowców obszczymurom litewskim.Przypomnjicie.
~hi 2-04-2014 11:32
kto tak dyszy na samym początku ???????
~rariruraro 2-04-2014 13:18
'otworzyłem telewizor' a tam brak pogody dla Polski, o jej :) mts zlajtuj bo ci rajtuzy spadną, hahahahaha
~mowa 2-04-2014 13:20
Dużo opowiadał o demokracji a ja widziałem w tym czasie pogrzeb posłanki.
~mts 2-04-2014 14:23
@rariruraro Typowy "konkret" leminga, zero merytorycznych argumentów tylko atak personalny.
~do mts 2-04-2014 15:19
Gdyby tylko twój prezes bo nie PREMIER, podchodził tak merytorycznie do tego, co mów a tu takie nonsensy...'Otworzył telewizor' ;p 'Nie chce wojsk niemieckich NATO w Polsce', no co raz to lepsze jaja... Jarek Polskę zbaf hahhahaa
~beta 2-04-2014 16:13
Co się stało z kolegą Maciarewiczem? Nie przyjechał, bo mu się nie chciało, czy mu szef nie pozwolił ?
~mts 2-04-2014 20:38
Nic się w Tuskmenistanie nie zmieni???Lemingi nadal kochaja swojego "wuca" Słońce Peru.Nadal w Tuskmenistanie będzie kwitła korupcja, nepotyzm, złodziejstwo!!!Miliardy złotych będą rozkradane, a np. dla niepełnosprawnych dzieci czy opiekunów starych osób pieniędzy nie będzie.Jacy wyborcy taka władza!!!
~do mts 2-04-2014 21:49
do mts? masz tak krótką pamięć, że już nie pamiętasz, kto zagłuszał strajkujące pielęgniarki i powiedział, że głodówka nikomu jeszcze nie zaszkodziła?jeśli już mówisz o uczciwości to pisz prawdę 'lemingu'. Te kobiety również walczyły o godną wypłatę i co?dał Jaruś? Teraz wszystkim by dał nawet bilion! Tymczasem idę otworzyć telewizor bo gra Liga Mistrzów :)))))
~mts 2-04-2014 22:09
@21:49 Mam bardzo dobrą pamięć i pamiętam jak HGW"bufetowa", Ewa Kopacz i celebryci odwiedzali pielęgniarki w "białym miasteczku" i obiecywali!!!Pamiętam jak w 2007 roku Tusk obiecywał"...Polacy zaczną wracać z zagranicy, bo praca będzie się tutaj opłacać...".Pamiętam jak w 2009 roku Tusk obiecywał rodzicom dzieci niepełnosprawnych pieniądze.Pamiętam też jak w zeszłym roku Tusk zabrał zasiłki ludziom opiekującym się niepełnosprawnymi dorosłymi!!!Pamiętam, że Tusk podniósł podatki!!!
~mts 2-04-2014 22:19
Pamiętam jak w 2007 roku Tusk pytał się Kaczyńskiego ile podrożały w ciągu 2 lat rządów PiS ziemniaki, kurczaki, jabłka, gaz ziemny, i benzyna.I wiem ile kosztują teraz, ile podrożały te produkty w ciągu ponad 6 lat rządów PO-PSL!!!
~mts 2-04-2014 22:23
Pamiętam jak w 2008 roku były minister finansów Vincenty wielu imion mówił, że w Polsce nie ma i nie będzie kryzysu finansowego póki rządzi PO, a każdy kto twierdzi inaczej jest analfabetą ekonomicznym!!!
~mts 2-04-2014 22:41
Pamiętam, że liczba Tusk obiecywał tanie państwo, tymczasem liczba urzedników w ostatnich 6 latach wzrosła o kilkadziesiąt tysięcy, a wydatki na nich zwiększyły sie o ponad 10 mld zł!!!
~do mts 2-04-2014 23:29
Nic innego ci nie pozostaje tylko wstąpić do PiS ;) Pamiętaj tylko jedno, że jak będziesz chciał odejść do innej partii to zostaniesz nazwany 'odpadem' Bo, kto nie z PiS ten przeciwko LOL Tymczasem, Jarek Polskę zbaw :)
~paradise 3-04-2014 10:45
PIS come back please!
~onlyRP 3-04-2014 10:53
Kaczyński to facet z jajami, przy nim Polska jest bezpieczna. Tuskokomuchy niszczą Polskę
~wasyl 3-04-2014 13:24
co on gada? Rosja nie miała by szans w starciu z wojskami NATO na terenie Ukrainy ? Ja bym nie chciał się o tym pzrekonać. Głosujcie na niego a jak dojdzie do władzy to zobaczycie, utopi Europę we krwi !!!!
~swojak 3-04-2014 13:43
Cwaniak wozi się po zachodniej stronie Polski !. Na wschodniej chłopi czakają na niego z widłami !!!.
amen 3-04-2014 19:51
Jarek: nie przeszkadzaj gospodarce i zobaczysz, nie będziesz robił nic a Polska będzie jedną z najlepszych gospodarek na świecie i wtedy ludzie będą Cie nosić na rękach.
~ddd 3-04-2014 19:56
uuuuuuuuuuuu to Jelonka pojechała po bandzie. Współczuję Panu który prowadził ten wywiad
rymcycymcy 3-04-2014 21:27
Gdyby któregoś dnia ten nieduży, zabawny facecik powiedział, że idzie na polityczną emeryturę ...to jestem przekonany, że Tusk osobiście prosiłby, aby tego nie robił ! :) ...tylko dzięki Jarkowi i jego ekipie prosto jakby z archiwum X ...PO może rządzić tak długo i tak nieudolnie ! :)
~ 4-04-2014 19:47
jest
~jelgor 4-04-2014 20:07
Dlaczego ten temat jeszcze nie został skasowany,przecież dzisiaj już jest A.D.04.04.2014
~Gog 4-04-2014 20:12
Ciekawe co pan premier Kaczyński zrobi z bezrobotnymi pracownikami gimnazjów, które podobno zamierza po wygranej zlikwidować. W obecnej sytuacji niżu demograficznego raczej nie znajdą oni pracy. Kto poniesie gigantyczne koszt zmian? Nowe podręczniki, odbudowa pracowni przedmiotowych w szkołach podstawowych, zmiany programowe, wzrost kosztów w szkołach wiejskich, odprawy, puste budynki gimnazjów, które wiele gmin wznosiło itd.
~alexpand52 5-04-2014 11:41
Pytania do Prezesa układał zapewne sam Prezes jeszcze w Warszawie. Inaczej dziennikarz zostałby zaraz "małpą w czerwonym". <br><br> <i>Szanowny Forumowiczu, pytania sam układałem. Pozdrawiam. MT.</i>
~bogdan 5-04-2014 16:47
nie byłem na tym spotkaniu bo i po co , bzdury i nic więcej
~Waldek Lichy 5-04-2014 17:57
Tylko jeden jest premier ..KACZYŃSKI..dotarło ....
~Waldek Lichy 5-04-2014 19:35
Celwiskozy już niema to co tym lemingom bije w dekiel ?
~Waldek Lichy 5-04-2014 19:40
Nie byłeś Bogdan na spotkaniu bo do ciebie nic co mądre nie dociera...
~Irasiad 5-04-2014 22:12
Panie redaktorze, wystarczyło tylko tytuować tego zabawnego i jednocześnie niebezpiecznego pana - prezesem a nie premierem. Wystarczy że niejaki Hofman o urzędującym premierze mówi per Tusk, a o swoim pryncypale premier !
~cris 5-04-2014 23:07
Jarek.Jarek!!!!
~Anioł 6-04-2014 10:15
Jak myślicie czy Jarosław zbawi Polskę?
~veni 7-04-2014 18:21
..ladni mezczyzni na fotce
~DDDD 10-04-2014 17:16
Znowu Smoleńsk, znowu wybuchy, znowu ten cyrk! Szczerze, mam dosyć tych pisowskich bredni! MASAKRA JAKAŚ!
~Dostawca 11-04-2014 19:46
Piszecie Postulujecie Prosicie a wraku jak nie ma tak nie ma w kraju tyle lat i nic a gada to i Jaruś potrafi oj POTRAFI
~ 22-04-2014 14:04
Kaczyński na emyreturę
~ 25-04-2014 8:46
Jelonko, ta facjata irytuje juz ludzi. Zastapcie prosimy to innym artykulem, obecny kojazy sie z wizyta w szpitalu psychiatrycznym w Boleslawcu.
~pisior 3-05-2014 18:50
stek bzdur ciemnogrod
~paradise 6-05-2014 19:34
PIS come back please!
~abce 15-05-2014 9:05
Ile czasu będziecie dawać na top tego który skazał na "dobrowolne|" wygnanie setki tysięcy młodych polaków? Starczy tego! Do moherowych beretów: OTWÓRZCIE OCZY i USZY, OTWÓRZCIE GŁOWY i przestańcie słuchać tylko tego co każe ksiądz i radio! Zacznijcie głosować zgodnie z WASZĄ wolą a nie wolą skiędza i radia.
~onlyRP 5-06-2016 16:52
Miło posłuchać mądrego człowieka, dobrze, że odwiedził czerwoną kotlinę! Komuchy i tuskokomuchy trzęsą POrtkami!
~paradise 5-06-2016 17:15
Jarek to wielki polityk i człowiek z klasą! pełen szacun za tyle dobra, które robi dla Polski.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Nauczyciele dzieciom

Spotkanie ze Smarzowskim

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
831
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%