MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jarmark wielkanocny w Nowym Rynku

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 marca 2018, 10:06
Autor: NR
W dniach od 23 do 29 marca na dziedzińcu przed galerią stanie 10 straganów, dla ponad 20 wystawców, po brzegi wypełnionych świątecznymi smakołykami i ozdobami. Jego dodatkową atrakcją będzie wystawa gigantycznych pisanek, przygotowanych przez jeleniogórskie przedszkolaki oraz bardzo wielkanocna promocja, w której do zdobycia będą prawdziwe, ręcznie zdobione kraszanki.

W pierwszym Jarmarku Wielkanocnym organizowanym przez jeleniogórską galerię Nowy Rynek udział weźmie ponad 20 wystawców. Na specjalnie zaaranżowanych straganach w formie domków, nie zabraknie takich specjałów, jak lokalne miody, wina, wędliny, sery i pieczywo. Oprócz produktów spożywczych na odwiedzających czekać będą także stoiska ze świątecznymi stroikami, ozdobami, biżuterią, malarstwem oraz wszelkim rękodziełem urzekającym kunsztem i precyzją wykonania. Jarmark rusza w piątek, 23 marca. Stragany będą czynne przez kolejne 7 dni w godzinach od 10:00 do 18:00.

Jarmark Wielkanocny to jednak nie wszystko, co centrum przygotowało z okazji zbliżających się świąt. Również w najbliższy piątek w Nowym Rynku rusza wielka akcja malowania jajek. Jej efekt – gigantyczne pisanki przygotowane przez jeleniogórskie przedszkolaki, które będzie można podziwiać na 1. poziomie obiektu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Złoty Krokus dla...

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Nowy man dla OSP

Patrole na cmentarzach

Inwestycja w zieleń

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Wybory: Zwycięstwo PiS

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
291
Tak
55%
Nie
36%
Nie wiem
8%