MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jarmark regionalnych specjałów od dziś w Nowym Rynku

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 stycznia 2017, 13:24
Aktualizacja: 13:30
Autor: N–R
Fot. Użyczone/Nowy Rynek
Tradycyjne pieczywo, duży wybór swojskich wędlin, miody z regionalnych pasiek. W każdy ostatni weekend miesiąca jeleniogórska galeria handlowa Nowy Rynek zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych. Pierwsze spotkanie od dzisiaj (27.01) 29 stycznia. Kolejne w dniach: 24–26 lutego, 24–26 marca. Wstęp jest wolny.

W galerii handlowej (na poziomie 0) swoje specjały aprezentuje kilkunastu regionalnych rzemieślników. Goście mogą skorzystać z ich oferty, a także poznać tajniki wytwarzania poszczególnych produktów. Co w ofercie?

Wystawcy proponują między innymi tradycyjne wędliny, kiełbasy i sery. Na stoiskach nie brakuje suszonych owoców, pieczywa na zakwasie, oscypków i przypraw naturalnych. Wisienką na torcie sa ciasta domowe oraz miody z regionalnych pasiek. Wszystkie oferowane produkty są robione wedle dawnych receptur.

- Jarmark Produktów Regionalnych powstał z myślą o osobach, które poszukują smacznej, tradycyjnej, pozbawionej chemii i konserwantów żywności. Oferowane tutaj produkty bazują na tradycyjnych recepturach. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy wszystkich smakoszy – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Widok z wieży na Trójgarbie zachwyca!

Spór o edukację seksualną

Złoty Krokus dla...

Brama do parku nadal zamknięta  

Kolejna kamienica na starówce pięknieje

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Filia biblioteki w Wojkowie

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
210
Tak
54%
Nie
38%
Nie wiem
8%