MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Jarkobus w paszczy l(e)wicy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 1 lipca 2010, 17:12
Aktualizacja: Piątek, 2 lipca 2010, 7:58
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Nie bez kłopotów z wjazdem zaparkował dziś na placu Ratuszowym autobus wyborczy Jarosława Kaczyńskiego z posłami i działaczami Prawa i Sprawiedliwości na pokładzie. – Kto wygra niedzielne wybory? – pytano. – Jarosław! – chórem odkrzykiwali zwolennicy kandydata PiS.

Sztab wyborczy Kaczyńskiego nie powtórzył błędu sztabowców B. Komorowskiego, którzy jeleniogórskie wiece organizowali przed południem wzbudzając niewielkie zainteresowanie ludzi. Podobnie zresztą było z pierwszym happeningiem PiS. Wprawdzie i dziś w Rynku tłumów nie było, jednak – porównując do poprzednich przedwyborczych manifestacji – zgromadzeni przybyli dość licznie.

Autobus z podobizną Jarosława Kaczyńskiego i hasłem wyborczym „Polska jest najważniejsza” przyjechał do Jeleniej Góry tuż przed godz. 16. Działacze wysiedli przed ul. 1 Maja i spacerem doszli do Rynku. Kierowca "jarkobusu: z początku chciał wjechać na plac Ratuszowy od strony ulicy Długiej, co okazało się niemożliwe. W końcu – przez Drucianą i Grodzką – dostał się przed ratusz. Tu zorganizowano wiec poparcia.

Za swoim kandydatem agitowali zarówno lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości (w tym radni Krzysztof Mróz oraz Ireneusz Łojek), jak i posłowie. Autobusem przyjechały Marzena Machałek z Elżbietą Witek w towarzystwie Marka Kuchcińskiego, szefa Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, a także innych parlamentarzystów z kilku regionów Polski.

Kuchciński zagadywał jeleniogórzan wręczając im materiały wyborcze i zachęcając do oddania głosu na Jarosława Kaczyńskiego. Zwrócił się też do wszystkich jeleniogórzan o udział w wyborach i poparcie dla lidera PiS. Czynił to w mieście, gdzie szef jego partii wyraźnie przegrał (54 procent głosów zdobył Bronisław Komorowski). Działacz PiS był jednak dobrej myśli. – Powoli i tu uda nam się wyborców przekonać – powiedział.

Każdy z popierających kandydata Prawa i Sprawiedliwości mógł napisać życzenia na biało-czerwonej fladze. Chętnych nie zabrakło. Wśród nich głównie ludzie starsi. Doszło też słownych utarczek między zwolennikami i przeciwnikami Kaczyńskiego. – Co to za prezydent bez pierwszej damy! – wykrzykiwał pan roztaczając wokół siebie charakterystyczną woń pewnego napoju. – Głosujemy na prezydenta, a nie na pierwszą damę! – odparowała mu pani w wieku emerytalnym.

Po prawie pięćdziesięciominutowym wiecu zakończonym wspólnym zdjęciem i rozmową parlamentarzystów z mieszkańcami, autobus Kaczyńskiego odjechał z placu Ratuszowego. Jak podali organizatorzy, miał dziś na trasie także Kamienną Górę, Kowary oraz Mysłakowice.

Tymczasem - jak poinformował jeleniogórski urząd - w związku z wyjazdami wakacyjnymi i sporym zainteresowaniem wydaniem zaświadczenia o głosowaniu poza miejscem zamieszkania - wydział spraw obywatelskich w ratuszu jutro będzie pracował do godz. 17.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Skażenie chemiczne lasu pod Dziwiszowem

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Komentarze (99) Dodaj komentarz

~Maślana 1-07-2010 17:26
Gdzie była straż .iejska że takim autokarem zaparkowali na środku placu Ratuszowego ????????????
~MMMM 1-07-2010 17:46
Szkoda że jeszcze wszystkie babcie o laskach nie wyszły z ciastem do niego hehe. BRONEK GORA bo mniej krzywdy zrobi naszemu narodowi.!! BRONEK, BRONEK, BRONEK!!!!!!!!
~piasek 1-07-2010 17:51
I ktoś pozwolil na taki wstyd dla JG . Przzeecież to banda PiSiorów !!!
~ZABOBRZANIN 1-07-2010 17:56
Jakiesz to wielkie poruszenie niedawno było i lament nad TAXI-arzami. Ale jest jak jest prawda, tysprawda i g...prawda. Panie... i Panowie... A nie wstyd było się tam pokazywać i fotki robić ?
~wyborca 1-07-2010 18:00
jakie miasto taki bus....
~hunter 1-07-2010 18:03
STOP IV RP- KAŻDY LEPSZY OD JARKA
~franki 1-07-2010 18:03
Jarek Kaczyński Prezydentem a PO wskie d.... ki spadać na Białoruś
~osa 1-07-2010 18:13
Jeżeli są takimi patriotami to dlaczego zbieraja podPISy na fladze, papieru nie było? Powiedzcie mi proszę czemu pan Komorowski i Kaczyński tak angażują swoje partie w kampanie wyborczą, oczywiście rozumiem ze musi byc sztab wyborczy itp. ale dlaczego za kandydatem agituja członkowie parti? to są wybory na prezydenta RP czy PISU/Platformy ?
~taurok 1-07-2010 18:21
czerwona dolina.widac po komentarzach.
~asad 1-07-2010 18:25
wstydem to jest ,że w Jeleniej Górze od lat rządzą komuniści. Podobno komuny w Polsce od 20 lat nie ma. W Jeleniej Górze nic sie nie dzieje ,a wy i tak głosujecie na SLD i PO. Jak widać nic to na lepsze nie zmieniło ,a nawet pogorszyło. Wstyd mi za was prostacy ludzie bez honoru i patriotyzmu ,że głosujecie na liberałów ,którzy mają was w d***e. Śmiejecie sie z Kaczynskiego a co wy soba reprezentujecie...żal mi was. Wracajcie do TVN-u i Gazety Wyborczej to jest wasza Biblia.
~taurok 1-07-2010 18:32
komuchowski nam pomorze,komuna pozostanie.
~ 1-07-2010 18:33
jaki kandydat taki kierowca OSA brawo słuszne wnioski to ma być prezydent partii czy Polski
~taurok 1-07-2010 18:37
o jeden nie zdecydowany!
Tomy M. 1-07-2010 18:56
Czerwona Dolina. Tutaj pewnie wszyscy zagłosują rodzinnie na Komorowskiego ... starego komucha. UB SB WSI zawsze pięknie działało i działa w tej pieprz***j Czerwonej Dolinie. PO niczym się nie różni od SLD ... tacy sami złodzieje i lodziarze. Popatrzcie na to miasto: syf kiła i korupcja. Narkoman z Rumunem na każdym rogu...
~xXx 1-07-2010 18:57
PRZEBRAŁA SIĘ MIARKA-GŁOSUJĘ NA JARKA!!!
~franki 1-07-2010 19:16
partia PO powstała z grona cynków w białych skarpetkach i taka sama ciemnota wokół tej bandy cały czas się gromadzi
~taurok 1-07-2010 19:23
oooo.jednak nie taka czerwona.
~ 1-07-2010 19:57
Kaczyński nie był moim kandydatem w pierwszej turze wyborów ale uważam że teraz nie ma wyboru i należy oddać na niego głos bo jak przy władzy zostanie PO to aż się boję pomysleć co będzie dalej. Oni juz pokazali swoją uczciwość, prawość i umiejętność rządzenia.
~oleks 1-07-2010 20:34
Ma wygrać Polska a nie mały czy duży. Zatem trzeba głosować na Bronka by mroczne czasy PISU i Lecha Kaczyńskiego nigdy nie powróciły. Chyba że większość chce kłótni prezydenta z rządem, walki o samolot, i bicia piany o Katyniu przez następne 5 lat. Ja wybieram spokój, bo wiem że w życiu i tak trzeba liczyć na siebie. Jaro chce dać każdemu po równo a to już zajeżdża komuną. Mamy liberalizm i rynkową gospodarkę. Żeby komuś dać trzeba komuś zabrać albo rozwijać gospodarkę. Wyborcy Kaczyńskiego w w
~onlyRP 1-07-2010 20:35
Jeszcze możesz uratować Polskę przed tuskoreżimem, przed rządami gangsterów i aferzystów, nie chcę obudzić się 5 lipca w krwawej, zakłamanej Tuskmenii, gdzie się wmawia ludziom, że to wstyd być Polakiem i wstyd dbać o polskie interesy!
~iwanow 1-07-2010 20:38
Jelenia Góra to spokojne miasteczko. Nie potrzeba tu nikomu bicia historycznej i histerycznej piany. Nie popieramy tu nierobów i cwaniaków takich jak Kaczyński. On nic w życiu nie zrobił, nawet kinder.
~replay 1-07-2010 20:38
PO=PZPR=reżim=cenzura= niszczenie Polski i Polaków=upadek Polski
~ewka2 1-07-2010 20:41
Krew na rękach ma ród KACZYŃSKICH. 95 ofiar w Smoleńsku to wynik pychy i zadufania w sobie obu braci. Prywatna wycieczka zakończyła się tragedią niewinnych ofiar. Za pogrzeby powinni zapłacić członkowie pisu , bo to ich prezydent do tego doprowadził.
~do iwanowa 1-07-2010 20:41
Witamy towarzysza z UB, wrogom Polski z Kaczyńskim nie po drodze, bo Jarek walczy o dobro i wolność Polski i Polaków.
~kali 1-07-2010 20:42
do asad lepiej oglądać Tvn i czytać Wyborczą niż słuchać Rydzyka i jego radyika bo on potrafi wyprać mózg czego jesteś najlepszym przykładem
~doewka2 1-07-2010 20:44
Krew na rękach Polaków, którzy zginęli w samolocie 10.04.10 ma Bronek i Donek, oraz Rosjanie, poczytaj trochę na ten temat, a wszystko zrozumiesz, ale myślenie boli cię ewko.....
~iwanow 1-07-2010 20:44
To od Kaczyńskiego wali komuną i PZPR. Równo znaczyło kiedyś kartki i kmolejki. Jak wygra Jaro zwalniam zwolenników PISU. Niech im Jaro da pracę.
~donT 1-07-2010 20:46
Jeszcze możesz Polskę przed tuskoreżimem uratować! 4 lipca idź na Jarka głosować!
~doiwanow 1-07-2010 20:48
Ależ ten Iwanow tolerancyjny....i przePOjony miłością, tak jak wszyscy w PO! Dobrze, że jestem zwolennikiem PISu i nie pracuję u UBka iwanowa.
~TTT 1-07-2010 21:06
Wystąpienia Pana DTuska na zjeździe Kaszubów. W ankiecie na temat polskości opublikowanej w miesięczniku ZNAK w nr 11-12 z 1987 roku - str. 190 Donald Tusk tak mówi o sobie: "Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarz
~doiwanowa 1-07-2010 21:08
Tobie chłopie już tylko psychiatra POmoże.....
~Tylko PO 1-07-2010 21:08
Jarek to f...r i oszołom, który nie może zrozumieć, że w życiu liczy się tylko kasa. I ch.. mnie obchodzi jego równość i sprawiedliwość. Chcę się wozić furą, to ktoś musi za to zapłacić. Wszystkim po równo się skończyło. Stawiam na skuteczność Sobiesiaka. Kaczyński z tym swoim średniowiecznym patriotyzmem powinien mu buty czyścić. Kto bardziej zaradny głosuje na Bronka.
~cd. TTT 1-07-2010 21:13
Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem". W dniach
~*piipi* 1-07-2010 21:27
~Zagłosuję w niedzielę na Naszą *Kaczuszkę ..bo ona ma *fajny ~BRZUSZEK !
~poreguritop 1-07-2010 21:31
Piipi ale jestes zryta!
~do tylko PO 1-07-2010 21:31
Nie zrozumiałeś, więc wyjaśnię. W PIS "Wszystkim po równo" to w przenośni oznacze że wszyscy będą na równi traktowani. Ile i jak sobie wykombinujesz to Twoja sprawa. W PO "Wszystkim po równo" oznacza że dla władzy (PO) wszystko a dla reszty gówno. W jednym i w drugim przypadku musisz liczyć na siebie tylko ze jesteś inaczej traktowany.
valentine 1-07-2010 21:45
Na całe szczęście nie taka "czerwona dolina", ja wraz z rodziną zagłosujemy na Jarka :) czołem!
~do iwanow 1-07-2010 21:45
Nie będziesz miał kogo zwalniać nasza komunistyczna dolina wybiera zawsze gorsze zło czyli PO. Pasujesz do nich stosując mobbing wobec swoich pracowników. PO-bywatele też zachowują się jak nadludzie. To wolne wybory i nie masz prawa w to ingerować.
~GFGF 1-07-2010 21:51
Przebrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Wszystkch pisiorów, mocherów i innym prawdziwych polaków informuję , że ornat jest częścią stroju liturgicznego księdza.
~korek 1-07-2010 21:55
z dwojga zlego wole Komorowskiego
~avantime 1-07-2010 21:57
Ludzie czy wam rozum odebrało???? Jesteśmy narodem bardzo prostych ludzi o bardzo krótkiej pamięci. Dla nas POLSKA jest tylko hasłem po to aby mniej wyrobionym ludzim robić wodę z mózgu. Ale pamiętajmy, że za to jeszcze zapłacimy. A kto pamięta jeszcze innego oszołoma który nazywał sie TYMINSKI? Jak on doszedł do II tury. Chyba jeszcze daleka droga przed nami i chyba stałe miejsce w ogonie europy.
~ 1-07-2010 22:10
Jarek w sondażach lepszy od sodomii i komorry.
~Jano 1-07-2010 22:29
Głupcy i butni działacze PO wiecznie zadowoleni i uśmiechnięci Irlandie macie Tusk wam zbudował i miejcie sobie bo to PO dziady nastały nic mi do tego bo i PiSu nie jestem ale jak mam kogos wybrać to wole Kaczyńskiego bo chodz mnie Ruskom nie odda i do Niemca na kolanach nie pojdzie a ta cała PO inteligęcja pokazała na co ją stać 10 kwietnia i widać jak Putin Tuska kocha aż wam Powcom strsznie zadroszcze i poparcia Jaruzelskiego też brawo
~Zer 1-07-2010 22:33
Jedynym godnym i uczciwym kandydatem był Endrju Lepper. Jednak Wy polaczki jesteście jeszcze za ślepi.
~ 1-07-2010 22:48
W tej Jeleniej to SYF i MALARIA. Nic się nie dzieje. Nawet pani Sawicka, posłanka do sejmu wybrana przez nas jeleniogórzan, pieniądze na kampanię wyborczą załatwiała na Helu. A teraz niezawisły sąd ogłosił, że Bronek nie chce prywatyzacji szpitali. To na czym będziemy robić lody? PYTAM SIĘ NA CZYM??????????
~DINO 1-07-2010 22:52
Pan Kczyński na Prezydenta i tylko on bo jak PO sie dorwie do władzy to dopiero bieda bedzie zobaczcie tak kryzyczycie bronek a jego partia zadzi jelenia i co mamy kupe biedy takiego bezrobocia i nędzy to jeszcze nie było to samo będzie z waszym bronkiem a przypomnijcie sobie jak PIS doszedł do władzy to pełno pracy było można było wybierac w pracy nawet w jelonce i korupcja sie powstszymała a jak PO dijdzie do władzy to będzie tragedja jak za komuny mono partjnośc JAREK KACZYŃSKI PREZYDENTEM
~ 1-07-2010 22:52
Z dwujga złego wolę Kaczyńskiego.
~w13 1-07-2010 22:53
skad sie biora ludzie o takim poziomie inteligencji/albo ich braku/ jak ta ewka;;
~ 1-07-2010 22:56
Głosujcie na POpaprańców i nie będzie Polski dla Polaków tylko Ruscy będą wydawać komendy swoim POlaczkom. Już to raz przerabialiśmy i nikomu z nas na dobre to nie wyszło.
~do avantime 1-07-2010 23:00
Stan Tymiński??? Nasz Stan, który pomógł nam...przepraszm Wałęsie wygrać wybory i odsunąć widmo lustracji??? Potem pomógł nam jeszcze Tusk podczas Nocnej Zmiany. Jak on z zaangażowaniem liczył głosy niezbędne do odwołania rządu Olszewskiego. I Wachowski też tam był. Pamiętasz Miecia Wachowskiego? Komorowski też był klasa facet jak przywracał do służby chlopaków podejrzanych o wspólpracę z GRU i KGB.
~ 1-07-2010 23:02
Sprawiedliwości stało się zadość. Prokuratura (niezawisła) w Rzeszowie zakończyła dziś (zbieżność z kampanią prezydencką przypadkowa) śledztwo przeciwko Mariuszowi Kamińskiemu. Tym co nie słyszeli przypominam że to on zniszczył naszą kochaną Beatę Sawicką. Weselcie się ludzie!!!! Mariuszowi Kamińskiemu "samo zło" grozi nawet 8 lat więzienia. By żyło się lepiej Donkowi, Bronkowi i Rychowi.
~cd. TTT 1-07-2010 23:03
W dniach 12-14 czerwca 1992 roku, jako wiceprzewodniczący Zarządu Głównego ZK-P, tuż po upadku rządu Bieleckiego, Donald Tusk uczestniczył w II Kongresie Kaszubskim, który odbywał się w Domu Technika w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6. 13 czerwca do uczestników Kongresu wygłosił programowe przemówienie zatytułowane: "Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczne". Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza (Kaszub), które winno posiadać nie tylko własny rząd, ale i własne wojsko i własny
~cd. TTT 1-07-2010 23:04
ale i własne wojsko i własny pieniądz. Na takie dictum siedzący przy mnie goście (ks. prof. Pasierb, posłowie z WAK Alojzy Szablewski i Feliks Pieczka, jeden senator, szefowie Wielkopolan i Górnoślązaków oraz inni) wyrażali swe oburzenie, gdyż oni nie widzieli Kaszub poza Polską. Siedzący w pierwszym rzędzie poseł Feliks Pieczka nie wytrzymał i wskoczył na estradę, podszedł do mikrofonu i wygłosił pozaprogramowe, piękne, patriotyczne kontprzemówienie podkreślając, iż oddzielenie Kaszub od Polski
~cd. TTT 1-07-2010 23:06
, iż oddzielenie Kaszub od Polski byłoby nie tylko przestępstwem wobec polskiej racji stanu, ale i wobec interesu Kaszubów. Przypomniał też zebranym fragment hymnu kaszubskiego, który w języku polskim brzmi: "nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub". POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA. Pan J.Kaczyński najlepszym kandydatem na prezydenta.
~teesa 1-07-2010 23:06
Zwolenników Jarka można poznać po poziomie wypowiedzi i pisowni. Proste to i prymitywne, jak ich "wodzu", który dla władzy zrobi wszystko. To fanatyk - jeszcze Wam pokaże, gdzie Was ma! No i coś wesolutko w ich szeregach, jak na taką deklarowaną ciężką żałobę! Tak sobie myślę, że na tragedii najbardziej skorzystał Jaruś K. & świta...
~ 1-07-2010 23:20
Zwolennicy Bronka. Co nas tu trzyma. Polska dla nas nic nie znaczy. Wiadomo liczy się kasa. A Holandii trawa na każdym rogu. To jest piękny kraj, Żadnego PISu, żadnego CBA. W Danii legalne są małżeństwa homo. Czy to nie jest cudowne? Ale największy hicior to Rosja. Tam za kasę można wszystko. Nawet prywatnie można sobie założyć na dach niebieskiego koguta. Proponuję wypierdalajmy z Polski póki nas nie pozamykali. Zabierzemy Bronka i zrobimy go CAREM (hrabią HERBU NAŁĘCZ już był).
~Dyktator 1-07-2010 23:21
OMG, jelonka opanowana przez pisiorów- czyżby akt desperacji ? Gdzieś na plebanii moherom komputery udostępnili czy jak ? Jak juz macie dostęp do neta to polecam strone www.jaroslawkaczynski.pl. Zwłaszcza klip Wojewódzki &Figurski w eska rock .... A potem do ojca dyrektora na telefon zaufania: wyspowiadać się !
~jks 1-07-2010 23:26
Ehhh.... Będziecie przeklinać dzień w którym wybraliście Pana Bronisława Komorowskiego na prezydenta. Dlaczego pod adresem pana Kaczyńskiego piszecie tyle złych słów? Bo co? Tak podają zakłamane media...? Nie mówie, że jest moim wymarzonym kandydatem na prezydenta, ale na pewno lepszym od B. Komorowskiego
~stella 1-07-2010 23:28
Kaczki już się narobiły w tym kraju, pozwólmy pokazać komuś innemu co może dla Polski zrobić. LUDZIE!!! Jarek jest nudny i ponury, zero w nim przyjaźni i optymizmu. Jest drętwy i w ogóle się nie prezentuje. Ileż można tych kaczek słuchać... dużo gadali, a mało robili- taka prawda. Dajcie sobie już z Jarkiem spokój- masakra jakaś
~ 1-07-2010 23:28
TESA a Bronek i Donek nie są w żałobie po pani Blidzie? Przecież to ofiara IV RP. Przypomnijmy ofiary III RP. KRZYSZTOF OLEWNIK, PASAŻEROWIE SAMOLOTU CASA, ŚWIADKOWIE W SPRAWIE OLEWNIKA, ARTUR ZIRAJEWSKI TWARDY AGENT GRU KTÓRY PRZEZIĘBIŁ SIĘ NA ŚMIERĆ W POlskim WIĘZIENIU, MAREK PAPAŁA I ŚWIADKOWIE W SPRAWIE, PASAŻEROWIE SAMOLOTU TU 154 W SMOLEŃSKU I WIELU INNYCH. Dorobek imponujący. Po wygrywa z PIS w tej konkurencji!!!
ebee 1-07-2010 23:31
Znam kilku zagorzałych zwolenników PIS. Zdarza mi się słuchać Radia Maryja - Rozmowy niedokończone. Gorąco polecam tę audycję wszystkim tym , co tak plują na PO. Właśnie w Radiu Maryja, rzekomo katolickiej rozggłośni wielokrotnie słyszałem, że: Tusk, to żyd, Wajda, żyd, Wałęsa- zdrajca. Zadziwia, że politycy tam wypowiadający się to w 100 % politycy PIS. Inni głosu nie mają. I takiej PISOWSKIEJ Polski chcecie. To Pis dzieli naród na Pisowców i podludzi, czyli wszystkich innych co poglądó
~do stella: 1-07-2010 23:38
Co za pech, że w wyborach nie startują All Bundy, Jaś Fasola i Figurski z Wojewódzkim. Miałabyś pełny wybór wesołych, przyjaznych i optymistycznych kandydatów. Prawdziwe bawidamki: tu pierdną, tam ch..a pokarzą. W sam raz na twojego prezydenta.
~ 1-07-2010 23:45
EBEE nie słuchaj Radia Maryja. Rusz łepetyną i zastanów się gdzie jest bron osobista borowików którzy zginęli pod Smoleńskiem. Mija trzeci miesiąc i wciąż dowiadujemy się o jakimś łajnie. A to okradli zwłoki, a to Ruscy coś kręcą. Putin pluje nam w twarz a Donek i Bronek mówiąZe deszcz pada i że batiuszka nas lubi. Liczę na to, że jarek wyjaśni tajemnicę smoleńską. Jeśli tego nie wyjaśnimy to podzieli to naród tak jak Katyń. LUDU POLAN POWSTAŃ Z KOLAN.
~ 1-07-2010 23:51
Kto obiecał, że obniży podatki? PO
~ 1-07-2010 23:51
Kto obniżył podatki? PIS!
~maczek 2-07-2010 0:10
szlachta parkuje na placu !! szkoda że po wyborach zapomną o tym co obiecywali jak zwykle
~ 2-07-2010 0:15
Do plujących na Jarka. Takie pytanie. W Smoleńsku zginęli m. in. Szmajdziński z SLD i Dolniak z PO. Klich i Schetyna też mieli lecieć. Dlaczego nie polecieli? Czy mieli PRZECZUCIE, że Lech Kaczyński chce ich zabić? Czy mieli PEWNOŚC, że Putin chce zabić Lecha Kaczyńskiego?
~ciulzpoooo 2-07-2010 0:45
to ciekawe ci z KLD UW i POszustów zlikwidowali zakłady w całym jeleniogórskim a teraz jeszcze mają poparcie w tej czerwonej dolinie
~JN, 2-07-2010 2:32
obydwaj kandydaci tyle samo zrobili dla Polski i Polaków... aby dla siebie ... wszyscy pieprzą farmazony i zajmują się nie tym co najważniejsze, przechwalają się czego to oni nie zrobili ... niech sie pier ... za przeproszeniem. Jeden i drugi tyle samo warci ...
~zh 2-07-2010 5:59
Naturalnie oddam glos na Jaroslawa Kaczynskiego. Mam juz dosc zlodziei i przestepcow z PO. Sawickiej, Misiaka, Chlebowskiego, Drzewieckiego. Jak Prezydentem bedzie Komorowski to bedziemy musieli placic im odszkodowania. Juz PO o to zadba. Komorowski to intelekt przedszkolaka a i to malo zdolnego. Ten facet kompromitowalby nas na kazdym kroku.
~al 2-07-2010 6:49
a mandata za złe parkowanie?/? czyli prawo nie równe dla wszystkich?żenada!!!!!!!!!!
~jh 2-07-2010 7:21
Czy nie wystarczy pamiętać, że facet którego tak chalą PRAWDZIWI POLACY dla włdzy za wszelką cenę pokochał Leppera i Giertycha. Czy rzeczywiście wszyscy GENIUSZEE któzy tu piszą zapomnieli o rozwalaniu i dzieleniu POLAKÓW w imię swojej władzy. Czy wszyscy zapomnieli że ten człwiek CAŁE ŻYCIE spędził na PIENIACTWIE. Czytając niektóre wpisy widzę że to się ludziom najbardziej podoba. JESZCZE MOŻEMY SPAŚĆ ZA BUŁARIĘ I RUMUNIĘ, BĘDZIEMY WTEDY NAPRAWDĘ PIERWSZI - OD KOŃCA.
~X 2-07-2010 8:03
Oj głupi ci wyborcy... A swoją droga to powala masa ludzi na zdjęciu pamiątkowym z wiecu :-)
~replay 2-07-2010 8:11
Jeszcze możesz Polskę przed tuskoreżimem uratować! Idź 4 lipca na Jarka głoswoać!
~ 2-07-2010 8:28
Nie slucham radia Maryja i nie jestem tzw. "mocherem", nie jestem nieudacznikiem tylko światłym i wykształconym człowiekiem. Nie głosowałem na L.Kaczyńskiego w poprzednich wyborach, ale teraz z pełnym przekonaniem oddam głos na J. Kaczyńskiego bo tragedia pod Smoleńskiem a raczej postępowanie PO po tragedii uświadomiło mi kto dla tej opcjii jest ważniejszy. Z pewnością nie Polacy.
~ 2-07-2010 8:33
Wolę trochę konserwatywną politykę Kaczyńskiego niż źle pojętą pewnośc siebie a raczej pychę i zadufanie Komorowskiego. Temu człowiekowi źle z oczu patrzy, on załatwi nas w białych rękawiczkach.
b_jg 2-07-2010 8:40
Zwolennicy PIS:"Komuchowski", jeśli nie głosujecie na Kaczyńskiego to jesteście komunistami, żydami, niewiernymi i złodziejami, itp. - Pytam się gdzie jest ta katolicka tolerancja, w doktrynie której powstał PIS i demokratyczne prawo do wyboru? Zwolennicy PO: "Kaczogród", jeśli nie popieracie Komorowskiego to jesteście idiotami, d...lami, moherami, którzy chcą ogólnej cenzury i państwa policyjnego, itp. - Pytam się gdzie ta "zgoda buduje"? Prawda jest taka - jaki elektorat, tacy kandydaci.
~ 2-07-2010 8:41
hmmm ładnie wiec Prawa i Sprawiedliwości, na którym popełniono przestępstwo w postaci zbeszczeszczenia flagi narodowej. masakra.
~paradise 2-07-2010 8:46
Wybieram Kaczyńskiego, bo Jego Pirwsza Damą jest Polska! On dba o nasz kraj! Wybieram przyszłość, wybieram wolną Polskę, wybieram Jarka!
~donT 2-07-2010 8:49
Wolę Jarka patriotę godnego, niż Bronka POdtępnego!
~xyz 2-07-2010 9:12
Komorowski i tyle na temat!!!!
~hugo 2-07-2010 9:16
chłop na 6 zdj. jak na cyca świci, oj żona będzie zła
~onlyRP 2-07-2010 9:43
Tylko Jarek! To prezydent z klasą! Na Bronka głosują PrOstacy i chłopaki z ZK.
~repaly 2-07-2010 9:44
Dość rzadów imPOtentów POlitycznych!
~pytanie! 2-07-2010 10:01
Dlaczego Komorowski zabrał pieniądze na kubek mleka dla dzieci, oraz pieniądze na leczenie dzieci z nowotworami!? A w lutym 2010 r. Kopacz przyznała sobie i pracownikaom MZ 2 mln. premii!!! To jest POlska....tuskowa.
~a to SZELMA 2-07-2010 10:02
Strasznie mnie boli jako POLAKA wykorzystanie naszej flagi do bazgrania po niej WSTYD Panie Jarosławie WSTYD...ciekawe czy nie ma na to żadnego paragrafu...Znieważenie, niszczenie, uszkadzanie lub usuwanie Flagi Polski to występek zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku. Art. 137 § 1 Kodeksu karnego w tym samym zakresie obejmuje ochroną godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny polski znak państwowy....CIEKAWE CO NA TO PROKURATURA!!!!!!
~szelma tusk 2-07-2010 10:12
TUSK tańczył z polską flagą w zembach....co nato PrOkuratura w Rzeszowie!!???
~Monty Python 2-07-2010 10:23
Na stos z Nim za to niszczenie flagi! Nie dość, że zbeszcześcił symbol Polskości, to jeszcze jest niski, nie ma żony i karty bankomatowej a jego bratanica jest rozwódką. Panie Prokuratorze: to wystarczające zarzuty żeby żadać najwyższego wymiaru karu. Dla tego reakcjonisty i sabotażysty, wroga ludu gotowego zgasić Słońce Peru nie może być ratunku i nadziei. Spalić Go!!! Spalić Go!!!
~ 2-07-2010 10:57
Radzę poszukać informacji o Theodore Kaczynski (Ted Kaczynski) pseudonim UNABOMBER! Może to otworzy wam oczy! Zbieżność nazwisk NIEPRZYPADKOWA!!!
~onlyRP 2-07-2010 11:01
Bronek z PObolszewią Polskę rujnuje, Jarek Polskę uratuje!!!
~Korwin 2-07-2010 11:18
Korwin-Mikke mówi, że za Komorowskim stoją POtężne grupy mafijne... wolę Kaczyńskiego, uczciwego faceta.
~Korozja 2-07-2010 11:45
Głosuj na PO-twora a będzie SODOMA I KOMORRA
ebee 2-07-2010 12:37
Życzę powodzenia wszystkim tym, którzy liczą, że Pan Jarosław wyjaśni tajemnicę katastrofy pod Smoleńskiem. Przecież komunistów już przecież rozliczał. Całe dwa lata. Ale odwagi nie starczyło. To przecież Pan Jarosław rzekomy strażnik prawa w koalicji właśnie z Andrzejem Lepperem rządził. I co z tego wyszło ? Po dwóch latach poddał rząd do dymisji ( czy to też wina PO ?) i uciekł do podziemia. Teraz kreuje się na zbawcę narodu. Za wszelką cenę. Po trupach. Już teraz nie krzyczy Precz z postk
~onlyRP 2-07-2010 14:17
POlską rządzą komuchy i POstkomuch i dlarego trzeba dać szansę Jarosławowi. Ten strach w oczach POstkomuchów jest bezcenny....
~mniej emocji 2-07-2010 14:19
więcej faktów ebee: komunistów próbował rozliczyć rząd Olszewskiego, który głosami między innymi Tuska został odwołany w nocnym głosowaniu z 4 na 5 czerwca 1992r w obawie przed ujawnieniem tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa zajmujących stanowiska w najwyższych władzach państwa. Na liście tej nie znajdowala się żadna z osób związanych z Jarosławem Kaczyńskim. Koalicja z Samoobroną i LPR'em była koniecznością wynikajacą z niechęci PO do wzięcia na siebie odpowiedzialności za wspołrząd
~cd. 2-07-2010 14:22
za wspołrządzenie krajem. Współtwórcą PO był wspomniany już Donald Tusk i Andrzej Olechowski, który przyznał się do współpracy ze służbami PRL. Kaczyńskiemu nie zabrakło jednak odwagi żeby zerwać koalicję z Samoobroną, kiedy Andrzejowi Leperowi postawiono zarzuty korupcyjne. W tej sytuacji rząd działający jako mniejszosciowy nie mógł prowadzić sprawnej politykii. Prezydent Lech Kaczyński podjął decyzję o rozwiązaniu parlementu choć oznaczalo to utratę teki Premiera przez jego brata Jarosława. Po
~cd. 2-07-2010 14:27
trzeba Ci jeszcze więcej potwierdzeń honoru i odwagi Kaczyńskich, czy ten wystarczy?
~w[es;aw 4-07-2010 12:10
Protest!!! J. Owsiak (zwolennik) B. Komorowskiego organizuje (przy cichej akceptacji PKW) w dniu 4.07.2010r "ZBIÓRKĘ DLA POWODZIAN". Czy tylko ??? Czy to przypadek, dlaczego odbywa sie to właśnie podczas ciszy wyborczej ??? W rażący sposób zostanie naruszona (przy biernosci i akceptacji PKW) USTAWA z dnia 27.09.1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Rozdz. 11 Art. 77 ust 1. 78 ust 1. TAK WYGLADA POLSKA PRAWA POD RZĄDAMI PO !!!
~hxl 6-07-2010 22:45
powinien pojechac do Piechowic i zapytać ile obiecanek spełnił L.Dorn po powodzi w 2008 roku! Zapewne zabrakło odwagi!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co z wodą w zalewie złotoryjskim?

Przetarg na kolejną stację

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Cieplickie place

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
584
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%