MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Janusz Kwak na czele MKS–u Olimpia Kowary

Wiadomości: Kowary
Poniedziałek, 4 marca 2013, 15:11
Aktualizacja: Wtorek, 5 marca 2013, 7:10
Autor: Przemo
Dotychczasowy prezes sekcji piłki nożnej, Janusz Kwak w ubiegłą sobotę (2. marca) został wybrany na szefa kowarskiego klubu, w którym oprócz piłki nożnej działają sekcje siatkówki i wędkarstwa.

Wiceprezesem Olimpii został ustępujący Adam Gzik, który uzyskał 15 głosów w głosowaniu na prezesa (przy 75 głosach na Kwaka). Skarbnikiem klubu nadal będzie Roman Bilski, a sekretarzem Leszek Skowron. W skład zarządu weszli ponadto: Dominik Urbański, Jerzy Gadomski, Jan Wojdan, Bohdan Krzywy i Leszek Supierz jako ich członkowie.

- W tym roku obchodzimy 500-lecie nadania praw miejskich, a klub w przyszłym roku będzie obchodził 70-lecie powstania.Pozwolę sobie ocenić pracę zarządu jako członek klubu. Nigdy tak wiele nie działo się w klubie dobrego, jak w tej kadencji. Wspaniały, długo oczekiwany awans do IV-ligi, pozyskanie dużej liczby sponsorów, renowacja płyty boiska. W tej chwili otrzymaliśmy pozwolenie na budowę i w pierwszej kolejności będziemy remontować trybuny, a następne pozwolenie obejmuje również oświetlenie - powiedział burmistrz Kowar, Mirosław Górecki

Burmistrz dziękował działaczom, sponsorom i trenerom Olimpii za wkład w rozwój klubu i wręczał im pamiątkowe dyplomy. Niestety nawet Adam Gzik uzupełniając listę zasłużonych pominął menadżera Tomasza Dudziaka, który ma niebagatelny wkład w utrzymanie drużyny.

Jednocześnie poinformowano, że siedziba klubu zostanie przeniesiona z ul. Karkonoskiej 14 do drugiego budynku Urzędu Miasta. Z miejskiego budżetu do MKS-u Olimpia Kowary wpłynie kwota 129 tysięcy złotych. Walne zebranie członków klubu przegłosowało również zmianę statutu, dzięki któremu stowarzyszenie stało się organizacją pożytku publicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Orlik zebrał kolejne lanie

Remont bez zakłóceń

Protest oświaty

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~18 sqandal 5-03-2013 11:16
i na takie male kluby ministerstwo sportu powinno znalez pieniądze bo tu wykluwają się młode talenty
~Sławek 68 6-03-2013 19:29
brawo Jasiu!!!!!!!!!!!!!
~kibic 7-03-2013 21:25
Tomek olewa ich podziekowania ...i robi swoje

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Remis rzutem na taśmę

Legnicka Miedź pokonana!

Wsparcie strajkujących

Lotnik z pucharem OZPN... dla prezesa!

Megapisanki – to trzeba zobaczyć

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1296
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%