MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Janowickie święto dziecięcego futbolu

Wiadomości: Janowice Wielkie
Czwartek, 4 lipca 2019, 6:19
Aktualizacja: Piątek, 5 lipca 2019, 15:45
Autor: WAC
Fot. GLKS Rudawy
To było prawdziwe święto futbolu dziecięcego. Kilka dni temu 24 zespoły w kategoriach: skrzat, żak i orlik rywalizowały w I Turnieju im. Henryka Musiała w Janowicach Wielkich.

W turnieju zorganizowanym przez GLKS Rudawy Janowice Wielkie brali udział mali piłkarze z powiatów: jeleniogórskiego, kamiennogórskiego i lubańskiego. Najmłodszy uczestnik miał 4 lata a najstarszy 11 lat. Atrakcją dla wszystkich był występ Pawła Skóry - mistrza świata, Europy i Polski w freestylu piłkarskim.

Każdy uczestnik miał do dyspozycji bufet gdzie mógł kosztować do woli owoców i wody, a na gorąco kiełbasek z grilla. Dostępna była również kawiarenka, gdzie podawano zimne napoje, tosty i ciasta. Zorganizowano również loterię fantową, w której każdy los wygrywał.

Fajnym pomysłem okazała się również ścianka celności, gdzie można było sprawdzić swoje umiejętności, a i coś wygrać – mówi prezes GLKS Rudawy Sławomir Skalany. - Niektórzy toczyli także pojedynki, jak starosta Krzysztof Wiśniewski z wójtem gminy Kamilem Kowalskim.

Każda ze startujących drużyn wyjechała z pucharem za udział, każdy zawodnik dostał pamiątkowy medal, a zwycięskie drużyny otrzymały puchary przechodnie.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mocny rewanż Olimpii

Kandydaci PO

Zdali egzamin otwarcia

Lepiej późno, niż wcale

Karne na wagę awansu

Powstaje kolejny market na Zabobrzu

Ulica Tabaki nieco dłużej

Dworzec do remontu

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%