MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jaki kolor autobusów?

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 27 maja 2017, 5:16
Aktualizacja: 7:15
Autor: MZK
Fot. Użyczone/MZK
Jeszcze tylko kilka dni możemy wybierać nową kolorystykę jeleniogórskich autobusów MZK. Jak dotąd głos oddało już ponad 1200 osób. Ankieta zamknięta zostanie we środę, 31 maja, o północy. Wyniki poznamy na początku czerwca.

Wtedy dowiemy się także, kto z głosujących otrzymał: 1 bilet okresowy, 10 zestawów upominkowych MZK oraz 15 egzemplarzy najnowszego wydawnictwa na rynku lokalnym „Jelenia Góra dawniej i dziś. Miasto na fotomontażach” autorstwa Marcina Wójcika. Narody zostaną rozlosowane wśród osób, które oddały swój głos.

Głosować można tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXpWcOtVS32jf7u-GyKgxYna5oMBNY3c9VcQydsWK-r2NINw/viewform?c=0&w=1

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Bulwar nad Kamienną już otwarty  

Niebezpieczne wyzwania

Komentarze (30) Dodaj komentarz

~zgred 27-05-2017 9:01
w firmie źle się dzieje a tu zamydlają oczy kolorami ciekawe kto będzie jeździł skoro powoli ludzie zwalniają się i na emerytury odchodzą
~po 27-05-2017 9:57
a dlaczego jelonka nie pisze o strajku
~Lima 27-05-2017 10:25
Tylko taki, jak na zdjęciu! Czerwień i czerń!!!!!!!!!!
~jerzy 27-05-2017 10:38
Do -Lima.Lubie takie komentarze.....!
~Leo 27-05-2017 11:11
Wybór koloru to ostatni problem komunikacji miejskiej w JG. Dlaczego przy takim rozciągnieciu miasta nie mamy żadnej linii pospiesznej???Ludzie przesiadają się do osobówek ponieważ czas jazdy jest nie do przyjęcia. Linia 7 z Zabobrza do Sobieszowa jedzie 45 minut razem z opóżnieniami to prawie godzina.
~mieszkaniec 27-05-2017 12:18
Kolor autobusu na zdjęciu jest do przyjęcia ,ale logo firmy jak najbardziej do zmiany większy herb nazwa miasta ,a nie ulotki przyklejone do okien ,lub o zgrozo całe okna zaklejone reklamami ,człowiek jedzie jak szczur ,przy oknie jeszcze coś widać ale jak się stoi to nie wiadomo jaki jest przystanek....
~~~niewiedzący~~ 27-05-2017 12:34
sinokoperkowybrąz
~ 27-05-2017 12:45
Proszę zająć się śmierdzielami którzy jeżdźą bez biletów i cuchną że się rzygać chcę...kobiety również te starsze co na opłate za msze mają i na ojdyrydyra a na mydło i dezodorant już nie.....
~rysiek w swetrze 27-05-2017 14:34
Zaprawdę powiadam Ci... Zszedłeś na złą ścieżkę... Ścieżkę głupoty... Dlatego przyjmij to źródło i nie grzesz więcej. no i umyj się
~y 27-05-2017 15:07
27-05-2017 12:45 | ~ | - jeden ze śmierdzieli, którzy oddają pokłony do Torunia już Ci odpowiedział.
~ 27-05-2017 15:44
kolory jak naszego klubu pilkarskiego
~jewka 27-05-2017 17:31
Ludzie wejdźcie na stronę MZK i obejrzyjcie wszystkie propozycje kolorystyczne a nie roztrząsajcie jednego.Nie wierzę że można wybierać jak nie ma co...
~Do Leo 27-05-2017 19:00
Masz rację, ale mnie brakuje Szybkiej Kolei Miejskiej, którą obiecywano i na tym się skończyło :/ Tramwaje z własną nitką byłyby też idealnym rozwiązaniem.
~Jurek Emski 27-05-2017 19:06
Proponuje biało żółto czerwony, jak flaga Jeleniej Góry.
~jo 27-05-2017 21:53
ku....a nie ma w tej firmie miejskiej innych problemów niż kolorystyka starych trupów.... ludzie zarabiają najniższą krajową ,użerają sie z awanturnikami ,słuchają obelg w swoim kierunku ,a uprawnienia na kierowce nie są najtańsze w naszym kraju...a pracują za psie pieniądze... ludziska jeżdzą na gapę zwłaszcza ci bezdomni i cuchnący ludzie. nie krytykuję ich wyboru życia ale dlaczego jedni płacą po 3 zł za przejazd a inni mogą jeździć za darmochę i nic im nie zrobią...... prezes ma wszystko w du.....e. pozdrawiam
~pipcuś glancuś 27-05-2017 22:09
czerwony kolor i w złote ubranka ubrana władza.np.od 1989 r prezydenci,ludzie zasłużeni dla miasta J.Góry lub królowie Polski występujący na banknotach od Mieszka I. wówczas mówiono by jadę mieszkiem do Jagniąkowa
~mmm 27-05-2017 22:11
Wciąż ten kolor autobusów. Nie macie się czym zajmować. Zaloga MZK szykuje się do strajku generalnego i wieżcie mi tym razem nie zartują. Są naprawdę zdeterminowani
~TypowyJanusz 27-05-2017 22:50
Jelonko dlaczego nie piszecie o braku podwyżek i groźbie strajku generalnego w MZK a zamiast tego popychacie propagandowe p..rdy o kolorach rzekomo nowych aut które już w tym roku miały być...
~Kierowca 27-05-2017 23:11
tylko N I E B i E S K I E (czerowne to kojarzą się z komuną)
~Mimi 28-05-2017 8:37
Jak słyszałem w telewizji średnia pensja wynosi w MZK ponad 4,1 tys zł. Nie sądzę, by to było mało dla ludzi, których jedyną umiejętnością jest kierowanie autobusem. Nauczyciele i pielęgniarki zarabiają znacznie mniej. Strajkiem nie straszcie, bo was ludzie wyniosą z tych autobusów jak sie spóźnią do pracy.
~TypowyJanusz 28-05-2017 8:46
Większość kierowców(szczególnie młodych) zarabia nieco ponad 2000 niekiedy mniej niż w marketach.To trochę mało jak na odpowiedzialność za cudze życie,choćby było to nawet życie geniusza który nie wie jak liczona jest średnia.
~emeryt 28-05-2017 8:52
Na przystanku ,O jedzie zolty autobus, pada pytanie? a jaki czerwony czy nierbieski.starsi Polacy to wiedza o co chodzi.
~zgred 28-05-2017 10:11
w tym miesiącu 2 młodych kierowców się zwalnia nie wyrabiają finansowo można to sprawdzić przychodząc na zajezdnie
~Mimi 28-05-2017 10:32
@TypowyJanusz: To powiedz, kolego, ilu kierowców choruje w długie weekendy? Powiedz, dlaczego starzy kierowcy tak bardzo chcą uzależnić pensje od stażu? Wiesz, ile zarabia młody nauczyciel po studiach? 1300 na rękę, a doświadczony ze wszystkimi stopniami awansu - 2,7 tys. Pewnie jesteś związkowcem i przytulasz ze 3,6 tys. Prawda?
~kurier 28-05-2017 13:14
Do 08.37 co ty palan.ie straszysz że kogo wyniosą ,pojezdzij jeden dzień autobusem z pijakami ćpunami i inną hołota to zobaczysz co to jest praca za grosze
~TypowyJanusz 28-05-2017 14:22
@Mimi:wiesz co kolego w, najlepiej proponuję Ci, zrób prawko i zatrudnij się w MZK skoro tak dobrze płacą i przy okazji będziesz miał info z pierwszej ręki na temat zarobków niedowiarku.Pozdrawiam
~vvv 28-05-2017 17:10
nie tylko w mzk mało zarabiają duzo Polaków mało zarabia niestety zyjemy w takim kraju gdzie politycy dbają o swoje d...y a nas zwyklych ludzi mają gdzies
~ 28-05-2017 18:55
a ile bedzie kosztowalo przemalowywanie i kto za to zaplaci
~canon49 28-05-2017 20:34
Ale problem?
~Bronia 28-05-2017 21:34
Do Mimi Słuchaj du...ku zazdrościsz to dawaj do Mzk będziesz wstawał o 3 rano jeździł w weekendy i święta i czekał na urlop 1,5 roku.Skąd Ty chory człowieku wytrzasnołeś tą sumę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ostre cięcia w oświacie?

Wędrówka Szlakiem Siedmiu Wzgórz

XX Karkonoskie Dni Lajtowe już wkrótce

Remont dworca – umowa podpisana

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
362
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%