MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jaki jest stan jeleniogórskich szkół?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 8 lutego 2013, 14:17
Autor: karkonoszeplay
Pracowicie minął okres ferii zimowych dla wiceprezydent Jeleniej Góry - Mirosławy Dzikiej, która odwiedziła miejskie placówki oświatowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Ostatnia prosta kandydatów

Porozumienie z firmą Atmoterm  

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~x 8-02-2013 16:05
A co w Żeromie się dzieje ciekawego bo nic ostatnio nie słychać? Dalej są problemy z szatnią i z dyrekcją? Bo z tego co słyszałem to wcześniejsze wyjście z tej szkoły wygląda tak: 1. Pójście do dyrekcji z papierkiem od rodzica 2. Pójście do wychowawcy z papierkiem od rodzica 3. Powrót do dyrekcji z papierkim z podpisem wychowawcy 4. Pójście do szatni po kurtkę (jeśli ktoś zostawia) 5. Pójście do portiera z kartką od dyrekcji 6. Wpisanie się do zeszytu wyjść od portiera Całość zajmuje TYLKO 20 minut średnio (pod warunkiem, że łatwo się znajdzie wychowawcę i dyrekcję). ŻENADA!
~ 8-02-2013 19:39
DOLNOŚLĄZAK. Czy Platforma Obywatelska jest partią godną tego ażeby sprawować władzę w Jeleniej Górze? Moim zdaniem - nie!. Ta partia nie ma żadnego pomysłu i długofalowego programu. Przykładem edukacja. Z woli PO ex-prezydenta dr Obrębalskiego /ekonomista, z doskonałą wiedzą o demografii - szef GUS/ do 2010 r. wtłoczono ogrom kasy w remont Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Okrzei. Z woli PO-prezydenta Zawiły - w 2012 r. - zlikwidowano szkołę nr 7 przy Okrzei z przyczyn demograficznych. Platforma Obywatelska nie gospodaruje swoimi partyjnymi pieniędzmi. Sprawując władzę gospodaruje kasą jeleniogórzan. Przykład Sz.P. nr 7 jest jednym z wielu. Zła to partia - gospodarz, którzy trwoni publiczna kasę.
~,,,, 8-02-2013 21:59
Żerom hahah tak pani dyrektor to istna pomyłka ona nie nadaje się na funkcje którą pełni. Wielką damę zgrywa że nauczyciele mają dość i jej głupich rządów. Pan Domagała dbał o pracowników a ona tylko o swój gabinet i swoje pieski. Ona to wielka porażka!
~SARBLE 9-02-2013 10:49
No właśnie, tak wygląda u nas gospodarka. SP 7 wyremontowana i zamknięta, a Gimnazjum nr 1, pomimo opinii jako najlepszego Gimnazjum w Jeleniej w opłakanym stanie i na remont takiej szkoły pieniędzy nie ma :(
~żeromianka 9-02-2013 19:08
miło że tak się interesujecie moją jakże popularną szkołą i z zewnątrz chcecie komentować i oceniać co i jak, ale powiem wam tylko tyle, że trzeba tu być żeby wiedzieć jak jest. wychodzenie, szatnie to wszystko to samo ..., jeżeli się chce to można wyjść bez problemu po prostu normalnie (nigdy w życiu nie byłam z żadnym papierkiem u dyrektorki, yy?) szatnia działa sprawnie, ale ja osobiście korzystam z mojej klasowej sali do zostawiania kurtki bo od zawsze tak robiłam. dyrektorka? tak, to zdecydowanie chodząca duma, zapewne nic nowego i dobrego tu nie wprowadzi, pocieszy się przez kilka lat i mam nadzieję, że szybko ją zmienią.
~ 10-02-2013 21:31
Dyrektor żeroma to jedna wielka pomyłka, ta kobieta nie nadawałaby się tam nawet na sprzątaczkę, a co dopiero na nauczyciela, o wyższych stanowiskach nie mówiąc. Jestem w klasie, którą uczy i to co ona robi to jakiś dramat. W wywiadach chwali się, jakiej to ona nie ma świetnej kadry nauczycielskiej i że szkoła ma wysokie wyniki, a sama nie przychodzi na własne lekcje. Przez 1,5 roku szkolnego nie przerobiła z nami materiału nawet do pierwszej klasy, przychodzi na lekcje może raz na dwa tygodnie (oczywiście 20 minut spóźniona) a od uczniów wymaga gotowości na każdą lekcję. Nie przestrzega również regulaminu szkoły, w której jest dyrektorem (paranoja?). Właśnie przez takich ludzi nie polecam nikomu tej szkoły, gdybym te parę lat wcześniej wiedział jak to będzie wyglądać, nie przyszedłbym tu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chojnik pięknieje

Gala Senioraliów

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Przeszkadzali gapie

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
583
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%