MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Jak sięgnąć po unijne dotacje?

Wiadomości: Powiat
Czwartek, 26 września 2013, 7:53
Aktualizacja: 17:24
Autor: Mea
Fot. Mea
W jeleniogórskim starostwie dyżurowały wczoraj (24.09.) pracownice Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE), na stałe działającego w urzędzie marszałkowskim. – Przyszedłem, bo jestem zainteresowany pozyskaniem środków na rozszerzenie działalności turystycznej, którą prowadzę – mówił nam pan Bogdan ze Szklarskiej Poręby.

Jak poinformowała Anna Czujko, rzeczniczka UM Województwa Dolnośląskiego, bezpłatną informację na temat funduszy europejskich terenie naszego województwa zapewnia Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu. W wybranych miejscowościach na terenie Dolnego Śląska odbywają się nadto dyżury, takie jak ten wczorajszy w Jeleniej Górze.

Warto starać się o te środki, póki wymagany jest niewielki wkład własny, bo mówi się, że w latach 2014-2022 będzie on wyższy.

Mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą na bieżąco korzystać z usług Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu. Punkt mieści się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, ul. Mazowiecka 17). Informacje można uzyskać bezpośrednio w siedzibie punktu, jak również mailowo i telefonicznie (tel. 71 776 95 01; e-mail: pife@dolnyslask.pl)

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpust na szczycie

Uważajmy na tojady

Winda w Ratuszu – po przetargu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Ryś z Klanu 26-09-2013 9:29
Proponuję panu Prezydentowi,Radzie Miasta oraz urzędnikom UM wybrać się do w/w Punktu Informacji po wiedzę, o której do tej pory nie mieli zielonego pojęcia.
~cieplic 26-09-2013 13:48
szkoda, że po fakcie o tym piszecie, że taki dyżur był
~ 26-09-2013 20:50
....czyli "jak wyzebrac pieniadze od UE, zeby potem je roztrwonic?" (patrz termy cieplickie....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na ratunek skoczniom

PiS ujawnił listy kandydatów

Tłok na warsztatach

Zamknięcie szlaków w Rudawach Janowickich

Strata przy Kilińskiego?  

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
486
Tak
86%
Nie
10%
Nie mam zdania
5%