MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Jacek Włodyga samorządowcem dziesięciolecia

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 9 kwietnia 2009, 8:12
Aktualizacja: 8:12
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Starosta powiatu jeleniogórskiego został nagrodzony podczas XII Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich.

Zgromadzenie odbyło się w Warszawie na początku kwietnia. Obradowali na nim przedstawiciele Związku Powiatów Polskich. Tematem było omówienie działalności tych jednostek terytorialnych w roku ubiegłym oraz przyjęcie programu prac na 2009 r. Przeprowadzono także rozmowy dotyczące promocji biopaliw i paliw odnawialnych oraz o obligacjach wykorzystywanych przez samorządy w wielu projektach.

ZPP monitoruje działalność wszystkich samorządów i ma na nią wpływ. Prowadzi także ranking najlepszych powiatów, miast i gmin. Natomiast statuetkę Samorządowca Dziesięciolecia oprócz Jacka Włodygi otrzymali m. in. starosta powiatu bolesławieckiego, świdnickiego i oleśnickiego.

– Nie odbieram tego wyróżnienia, jako osobistego sukcesu, ale jako fakt, który potwierdza, że powiat jeleniogórski został zauważony – mówi Jacek Włodyga.

Ogłoszenia

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~ago 9-04-2009 8:26
Ciekawe, co daje taka statuetka dla samego powiatu jeleniogórskiego. Co KONKRETNIE z tego ma powiat jeleniogórski (nie mylić ze starostwem) i czy drogi powiatowe będą od tego mniej dziurawe. Jeśli ktoś to wie to proszę wyjaśnić. To jest pytanie, a nie krytyka. Btw. Prezydent Jeleniej Góry także był w gronie dziesięciu najlepszych prezydentów miast...
~góral karkonoski 9-04-2009 9:13
Ha, ha,ha !!! Hyba już minął prima aprilis?. Tak jak najlepszym prezydentem w historii Polski jest Lech Kaczyński. Polacy mają specyficzne poczucie humoru
~Gość 9-04-2009 9:19
Najlepiej krytykować i ośmieszać.. ludziska weźcie się do pracy w brew pozorom w powiecie naprawdę dużo się robi....
~ago do Gość 9-04-2009 9:37
Gościu, wyjaśnij dokładnie, co, bo ... sam krytykujesz, a nic konkretnego nie powiedziałeś. "Dużo" to tu za mało. Po prostu powiedz CO. Swoim postem za wiele nie pomogłeś Panu Staroście. Na stronie starostwa są same ogólniki. Jeśli jesteś w temacie, to lepiej zrobisz dzieląc się z nami swoją wiedzą. Pozdrawiam!
~analityk 9-04-2009 9:38
Jeżeli za takie "sukcesy" jest tak wysoka nagroda, to ten co zajął ostatnie miejsce chyba w ogóle nie chodzi do pracy. Nawet nie bywa na rautach, kolacjach ,wizytach,powitaniach, degustacjach w czym to prym wiedzie J. Włodyga.
~ulyssenardin 9-04-2009 9:54
Tow. Włodyga samorządowiec STULECIA!! (a może i tysięciolecia......) Tow. Włodyga to siła napędowa, która buduje i utrwala władzę ludową. Robotnicy i chłopi, prywaciarze i sportowcy, cyrkowcy i rowerzyści, dzieci realnego socjalizmu popierają Tow. Włodygę w walce z wrogami narodu i partii i ogłaszają zbiórkę funduszy na wsparcie działań jedynie słusznego Starostę. Lud pracujący prosi cię, jedynie sprawiedliwego, abyś zorganizował nam następne bale i szykowne przyjęcia w ukochanym Karpaczu. Uświęć tę wspaniałe uroczystości swoją obecnością i obecnością ukochanej, młodej małżonki, której zazdrości każda jedna towarzyszka. Tow. Jacek walcz z nami i świętuj swe sukcesy jeszcze przez 1.000.000 lat!!!!
~:-) 9-04-2009 10:15
Klasyka gatunku - urzędnicy sami sobie dają nagrody :-)
~ 9-04-2009 11:13
JAK ZWYKLE BEZ AMBICJI BYLE DO PRZODU......
~MarkoB 9-04-2009 11:14
ale co by nie mówić, Pan Jacek to bardzo kulturalny i znający się na rzeczy człowiek. Gratuluje :)
~still 9-04-2009 11:21
Wiecie ile zarabia ? Zobaczcie sobie w BIPie i odpwiedzcie czy ta płaca jest adekwatna do tego co robi ?
~hi-hi ha- ha 9-04-2009 12:03
Towarzysz Towarzyszowi przyjacielem a nie wrogiem nie wiecie moi mili
~dotacje 9-04-2009 12:51
Starosta odbiera statuetki zamiast postarać sie o pieniądze na otwarcie działąlnosci gospodarczej.Wiosna juz na dobre sie rozpoczęła a pup wnisków i dotacji nie wydaje.
~DJ_Samorząd 9-04-2009 13:09
I ja uważam, że swój nagrodził swojego. Nic, albo niewiele wiem o działalności Pana Włodygi. Jeżeli wykonał jakieś zadania, to pewnie z racji poleceń Rady Powiatu i wynikających ze Statutu Powiatu. Wszystko za pieniądze powiatu. Za to otrzymuje niezłe wynagrodzenie i premie. Pytanie: ile ściągnął inwestorów, ile powiat dzięki temu zarobił, jaki jest stosunek do i jaka współpraca z przedsiębiorcami ?
ebee 9-04-2009 14:14
Powiat jeleniogórski to faktycznie "wzór gospodarności" Pan Starosta może być dumny. Tą "gospodarność" widać widać już pod siedzibą Starostwa. Błoto , dziury na pseudoparkingu , na trawnikach zeszłoroczne nieuprzątnięte liście. Jadąc w kierunku Wlenia, Lwówka, Czernicy- więcej dziur , niż asfaltu Droga do Wrocławia- nie lepsza. Połączenie kolejowe z Karpaczem - umarło. Takich przykładów " troski " o powiat i jego mieszkańców można przytaczać dziesiątki Nic dziwnego, ze powiat jeleniogórski został zauważony. Tylko....czy aby na pewno z tej dobrej strony ? Doceniam to że Pan Starosta nie odbiera tego wyróżnienia, jako osobistego sukcesu. Przy okazji pytam: Skoro sukcesu nie było to dlaczego nagroda została przyjeta ? wzór gospodarności
~życzliwy 9-04-2009 15:39
Takie nagrody to test na inteligencję, że trzeba już odejść "w chwale". Niestety, nie wierzę, by ten starosta domyslał się tego, a tym bardziej odszedł...
~lopek 9-04-2009 16:29
w tym kraju nic się nie zmieni, NIGDY!
~ 9-04-2009 22:34
coś w minionym sezonie Tow, Włodyga Adasiowi Małyszowi nie doradzał i chłopak krótko latał:):) kólko wzajemnej adoracji i koryciarstwo!!!!!!!!!
~komuna 9-04-2009 22:38
nazywajmy rzeczy po imieniu KORYCIARSTWO !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Spacery z przewodnikiem po centrum i Cieplicach

Politycy komentują wynik wyborów

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Przetarg na kolejną stację

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
722
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%