MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

IX Konkurs Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2017

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 31 października 2017, 10:14
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie po raz dziewiąty ogłasza konkurs wokalny „Głosowisko”, który odbędzie się w Sali Widowiskowej 17 listopada (piątek), o godz. 10.00.

Tegoroczna edycja „Głosowiska” wzorem lat ubiegłych oraz ze względu na rosnące zainteresowanie udziałem w konkursie skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do dorosłych, zarówno wykonawców indywidualnych, jak też zespołów. Przewidziano zatem 3 kategorie wiekowe: 7 – 12 lat, 13 – 14 lat, 18 lat i więcej.

Celem IX Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2017 jest podtrzymywanie zainteresowania kulturą polskiej piosenki, zwrócenie uwagi na odkrywanie repertuaru, który łączy w sobie głębokie, mądre teksty oraz niebanalną oprawę muzyczną. Konkurs także służy upowszechnianiu twórczości autorskiej, inspiruje do indywidualnych poszukiwań muzycznych oraz jest szansą zaistnienia (debiutu) na estradzie wykonawców dorosłych.

Nagrania z wykonaniem zgłaszanego repertuaru – pliki wyłącznie w formacie mp3, wave lub CD audio (płyta) należy nadsyłać do 14 listopada 2017, na adres mailowy: bozena.muflon@gmail.com (w tytule: „Głosowisko 2017”) lub na adres pocztowy MDK „Muflon” ul. Cieplicka 172 , 58-570 Jelenia Góra, z dopiskiem „Głosowisko 2017”.

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa znajdują się na stronie Miejskiego Domu Kultury „Muflon”: www.muflon.sobieszow.pl

IX Konkurs Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2017 dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Edycja Limitowana: SEN_kartoteka improwizacje  

Mobilizacja przed II turą

26. edycja "Prezentacji"

Trwa budowa punktu widokowego

Są pieniądze na projekty dla Muzeum Zabawek

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

#Norwidwdomu – poezja

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2144
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%