MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

IV–liga: Na inaugurację zagramy ze Strzelinianką

Wiadomości: IV-liga piłkarska
Piątek, 8 lipca 2011, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Strzelinianka Strzelin będzie pierwszym rywalem Karkonoszy Jelenia Góra w rozgrywkach piłkarskiej IV–ligi. Do konfrontacji dojdzie 13 sierpnia w Jeleniej Górze.

Terminarz rundy jesiennej IV-ligi

1 kolejka (13-14.08)
Sokół Wielka Lipa – Piast Żmigród
Puma Pietrzykowice – Piast Zawidów
Konfeks Legnica – Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec – GKS Kobierzyce
Iskra Kochlice – Ślęza Wrocław
Foto Higiena Gać – AKS Strzegom
Granica Bogatynia – Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra – Strzelinianka Strzelin

2 kolejka (17.08)
Piast Żmigród – Strzelinianka Strzelin
Miedź II Legnica – Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom – Granica Bogatynia
Ślęza Wrocław – Foto Higiena Gać
GKS Kobierzyce – Iskra Kochlice
Orkan Szczedrzykowice – Nysa Zgorzelec
Piast Zawidów – Konfeks Legnica
Sokół Wielka Lipa – Puma Pietrzykowice

3 kolejka 20-21.08
Puma Pietrzykowice – Piast Żmigród
Konfeks Legnica – Sokół Wielka Lipa
Nysa Zgorzelec – Piast Zawidów
Iskra Kochlice – Orkan Szczedrzykowice
Foto Higiena Gać – GKS Kobierzyce
Granica Bogatynia – Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom
Strzelinianka Strzelin – Miedź II Legnica

4 kolejka (27-28.08)
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
AKS Strzegom – Strzelinianka Strzelin
Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenie Góra
GKS Kobierzyce – Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice – Foto Higiena Gać
Piast Zawidów – Iskra Kochanice
Sokół Wielka Lipa – Nysa Zgorzelec
Puma Pietrzykowice – Konfeks Legnica

5 kolejka (31.08)
Konfeks Legnica – Piast Żmigród
Nysa Zgorzelec – Puma Pietrzykowice
Iskra Kochlice – Sokół Wielka Lipa
Foto Higiena Gać – Piast Zawidów
Granica Bogatynia – Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra – GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin – Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica – AKS Strzegom

6 kolejka (3-4.09)
Piast Żmigród – AKS Strzegom
Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica
GKS Kobierzyce – Strzelinianka Strzelin
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
Piast Zawidów – Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa – Foto Higiena Gać
Puma Pietrzykowice – Iskra Kochlice
Konfeks Legnica – Nysa Zgorzelec

7 kolejka (10-11.09)
Nysa Zgorzelec – Piast Żmigród
Iskra Kochlice – Konfeks Legnica
Foto Higiena Gać – Puma Pietrzykowice
Granica Bogatynia – Sokół Wielka Lipa
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Zawidów
Strzelinianka Strzelin – Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica – GKS Kobierzyce
AKS Strzegom – Ślęza Wrocław

8 kolejka (17-18.09)
Piast Żmigród – Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica
Piast Zawidów – Strzelinianka Strzelin
Sokół Wielka Lipa – Karkonosze Jelenia Góra
Puma Pietrzykowice – Granica Bogatynia
Konfeks Legnica – Foto Higiena Gać
Nysa Zgorzelec – Iskra Kochlice

9 kolejka (24-25.09)
Iskra Kochlice – Piast Żmigród
Foto Higiena Gać – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra – Puma Pietrzykowice
Strzelinianka Strzelin – Sokół Wielka Lipa
Miedź II Legnica – Piast Zawidów
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice
Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce

10 kolejka (1-2.10)
Piast Żmigród – GKS Kobierzyce
Orkan Szczedrzykowice – Ślęza Wrocław
Sokół Wielka Lipa – Miedź II Legnica
Puma Pietrzykowice – Strzelinianka Strzelin
Konfeks Legnica – Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
Iskra Kochlice – Foto Higiena Gać

11 kolejka (8-9.10)
Foto Higiena Gać – Piast Żmigród
Granica Bogatynia – Iskra Kochlice
Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec
Strzelinianka Strzelin – Konfeks Legnica
Miedź II Legnica – Puma Pietrzykowice
AKS Strzegom – Sokół Wielka Lipa
Ślęza Wrocław – Piast Zawidów
GKS Kobierzyce – Orkan Szczedrzykowice

12 kolejka (15-16.10)
Piast Żmigród – Orkan Szczedrzykowice
Piast Zawidów – GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa – Ślęza Wrocław
Puma Pietrzykowice – AKS Strzegom
Konfeks Legnica – Miedź II Legnica
Nysa Zgorzelec – Strzelinianka Strzelin
Iskra Kochlice – Karkonosze Jelenia Góra
Foto Higiena Gać – Granica Bogatynia

13 kolejka (22-23.10)
Granica Bogatynia – Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra – Foto Higiena Gać
Strzelinianka Strzelin – Iskra Kochlice
Miedź II Legnica – Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom – Konfeks Legnica
Ślęza Wrocław – Puma Pietrzykowice
GKS Kobierzyce – Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice – Piast Zawidów

14 kolejka (29-30.10)
Piast Żmigród – Piast Zawidów
Sokół Wielka Lipa – Orkan Szczedrzykowice
Puma Pietrzykowice – GKS Kobierzyce
Konfeks Legnica – Ślęza Wrocław
Nysa Zgorzelec – AKS Strzegom
Iskra Kochlice – Miedź II Legnica
Foto Higiena Gać – Strzelinianka Strzelin
Granica Bogatynia – Karkonosze Jelenia Góra

15 kolejka (5-6.11)
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Żmigród
Strzelinianka Strzelin – Granica Bogatynia
Miedź II Legnica – Foto Higiena Gać
AKS Strzegom – Iskra Kochlice
Ślęza Wrocław – Nysa Zgorzelec
GKS Kobierzyce – Konfeks Legnica
Orkan Szczedrzykowice – Puma Pietrzykowice
Piast Zawidów – Sokół Wielka Lipa

Ogłoszenia

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~kibic 8-07-2011 16:22
spadna do okregowki... kicha...
~ertyu 8-07-2011 22:00
ale na począntek wygracie terminarz jest dobry
~KIBIC 9-07-2011 8:28
KS KARKONOSZE!!! KS KARKONOSZE!!!
~kibic 2 9-07-2011 19:08
ano pewnie, ze spadna i beda grali o awans z olimpia kowary. lotnik juz jest jedna noga w IV lidze...
~-.- 11-07-2011 12:00
Gramy o awans ! ; ))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Po przerwie znaleźli drogę do bramki

Pub Gol pokonał Chmielankę

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sprawdzian z beniaminkiem

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
799
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%