MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

IV liga – znamy dokładne terminarze

Wiadomości: IV liga piłkarska
Piątek, 8 lipca 2016, 14:37
Aktualizacja: 14:38
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowy terminarz IV ligi dolnośląskiej grupy wschodniej – wałbrzysko–wrocławskiej i grupy zachodniej – legnicko–jeleniogórskiej.

Grupa zachodnia: legnicko-jeleniogórska:

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Zamet Przemków – AKS Strzegom
GKS Warta Bolesławiecka – Zagłębie II Lubin
Stal Chocianów – Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice – Granica Bogatynia
Orla Wąsosz – Karkonosze Jelenia Góra
Piast Wykroty – Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Jędrzychowice – Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk – Orkan Szczedrzykowice

2. kolejka (20-21 sierpnia)
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec – Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Wykroty
Granica Bogatynia – Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów – Sparta Grębocice
Zagłębie II Lubin – Stal Chocianów
Zamet Przemków – GKS Warta Bolesławiecka

3. kolejka (27-28 sierpnia)
GKS Warta Bolesławiecka – AKS Strzegom
Stal Chocianów – Zamet Przemków
Sparta Grębocice – Zagłębie II Lubin
Orla Wąsosz – Chrobry II Głogów
Piast Wykroty – Granica Bogatynia
Olimpia Jędrzychowice – Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk – Lotnik Jeżów Sudecki
Orkan Szczedrzykowice – Nysa Zgorzelec

4. kolejka (3-4 września)
AKS Strzegom – Nysa Zgorzelec
Lotnik Jeżów Sudecki – Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra – Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia – Olimpia Jędrzychowice
Chrobry II Głogów – Piast Wykroty
Zagłębie II Lubin – Orla Wąsosz
Zamet Przemków – Sparta Grębocice
GKS Warta Bolesławiecka – Stal Chocianów

5. kolejka (10-11 września)
Stal Chocianów – AKS Strzegom
Sparta Grębocice – GKS Warta Bolesławiecka
Orla Wąsosz – Zamet Przemków
Piast Wykroty – Zagłębie II Lubin
Olimpia Jędrzychowice – Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec – Lotnik Jeżów Sudecki

6. kolejka (17-18 września)
AKS Strzegom – Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów – Włókniarz Mirsk
Zagłębie II Lubin – Olimpia Jędrzychowice
Zamet Przemków – Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka – Orla Wąsosz
Stal Chocianów – Sparta Grębocice

7. kolejka (24-25 września)
Sparta Grębocice – AKS Strzegom
Orla Wąsosz – Stal Chocianów
Piast Wykroty – GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Jędrzychowice – Zamet Przemków
Włókniarz Mirsk – Zagłębie II Lubin
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze Jelenia Góra

8. kolejka (1-2 października)
AKS Strzegom – Karkonosze Jelenia Góra
Granica Bogatynia – Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry II Głogów – Nysa Zgorzelec
Zagłębie II Lubin – Orkan Szczedrzykowice
Zamet Przemków – Włókniarz Mirsk
GKS Warta Bolesławiecka – Olimpia Jędrzychowice
Stal Chocianów – Piast Wykroty
Sparta Grębocice – Orla Wąsosz

9. kolejka (8-9 października)
Orla Wąsosz – AKS Strzegom
Piast Wykroty – Sparta Grębocice
Olimpia Jędrzychowice – Stal Chocianów
Włókniarz Mirsk – GKS Warta Bolesławiecka
Orkan Szczedrzykowice – Zamet Przemków
Nysa Zgorzelec – Zagłębie II Lubin
Lotnik Jeżów Sudecki – Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra – Granica Bogatynia

10. kolejka (15-16 października)
AKS Strzegom – Granica Bogatynia
Chrobry II Głogów – Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin – Lotnik Jeżów Sudecki
Zamet Przemków – Nysa Zgorzelec
GKS Warta Bolesławiecka – Orkan Szczedrzykowice
Stal Chocianów – Włókniarz Mirsk
Sparta Grębocice – Olimpia Jędrzychowice
Orla Wąsosz – Piast Wykroty

11. kolejka (22-23 października)
Piast Wykroty – AKS Strzegom
Olimpia Jędrzychowice – Orla Wąsosz
Włókniarz Mirsk – Sparta Grębocice
Orkan Szczedrzykowice – Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec – GKS Warta Bolesławiecka
Lotnik Jeżów Sudecki – Zamet Przemków
Karkonosze Jelenia Góra – Zagłębie II Lubin
Granica Bogatynia – Chrobry II Głogów

12. kolejka (29-30 października)
AKS Strzegom – Chrobry II Głogów
Zagłębie II Lubin – Granica Bogatynia
Zamet Przemków – Karkonosze Jelenia Góra
GKS Warta Bolesławiecka – Lotnik Jeżów Sudecki
Stal Chocianów – Nysa Zgorzelec
Sparta Grębocice – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty – Olimpia Jędrzychowice

13. kolejka (5-6 listopada)
Olimpia Jędrzychowice – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Piast Wykroty
Orkan Szczedrzykowice – Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec – Sparta Grębocice
Lotnik Jeżów Sudecki – Stal Chocianów
Karkonosze Jelenia Góra – GKS Warta Bolesławiecka
Granica Bogatynia – Zamet Przemków
Chrobry II Głogów – Zagłębie II Lubin

14. kolejka (12-13 listopada)
AKS Strzegom – Zagłębie II Lubin
Zamet Przemków – Chrobry II Głogów
GKS Warta Bolesławiecka – Granica Bogatynia
Stal Chocianów – Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Grębocice – Lotnik Jeżów Sudecki
Orla Wąsosz – Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty – Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Jędrzychowice – Włókniarz Mirsk

15. kolejka (19-20 listopada)
Włókniarz Mirsk – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Jędrzychowice
Nysa Zgorzelec – Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki – Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Grębocice
Granica Bogatynia – Stal Chocianów
Chrobry II Głogów – GKS Warta Bolesławiecka
Zagłębie II Lubin – Zamet Przemków

Grupa wschodnia wałbrzysko-wrocławska

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Wiwa Goszcz – Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Unia Bardo – Foto-Higiena Gać
Orzeł Sadowice – GKS Kobierzyce
MKP Wołów – Polonia-Stal Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska – Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie

2. kolejka (20-21 sierpnia)
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice – Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska
GKS Kobierzyce – MKP Wołów
Foto-Higiena Gać – Orzeł Sadowice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Unia Bardo
Wiwa Goszcz – Victoria Świebodzice

3. kolejka (27-28 sierpnia)
Victoria Świebodzice – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Wiwa Goszcz
Orzeł Sadowice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKP Wołów – Foto-Higiena Gać
Karolina Jaworzyna Śląska – GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica – Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa

4. kolejka (3-4 września)
Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda
GKS Kobierzyce – Pogoń Oleśnica
Foto-Higiena Gać – Karolina Jaworzyna Śląska
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – MKP Wołów
Wiwa Goszcz – Orzeł Sadowice
Victoria Świebodzice – Unia Bardo

5. kolejka (10-11 września)
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
Orzeł Sadowice – Victoria Świebodzice
MKP Wołów – Wiwa Goszcz
Karolina Jaworzyna Śląska – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pogoń Oleśnica – Foto-Higiena Gać
Piast Nowa Ruda – GKS Kobierzyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice

6. kolejka (17-18 września)
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Foto-Higiena Gać – Piast Nowa Ruda
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz – Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice – MKP Wołów
Unia Bardo – Orzeł Sadowice

7. kolejka (24-25 września)
Orzeł Sadowice – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Świebodzice
Pogoń Oleśnica – Wiwa Goszcz
Piast Nowa Ruda – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Foto-Higiena Gać
Sokół Wielka Lipa – GKS Kobierzyce
Sokół Marcinkowice – Polonia-Stal Świdnica

8. kolejka (1-2 października)
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
GKS Kobierzyce – Sokół Marcinkowice
Foto-Higiena Gać – Sokół Wielka Lipa
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz – Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice – Pogoń Oleśnica
Unia Bardo – Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Sadowice – MKP Wołów

9. kolejka (8-9 października)
MKP Wołów – Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska – Orzeł Sadowice
Pogoń Oleśnica – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Victoria Świebodzice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Sokół Marcinkowice – Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica – GKS Kobierzyce

10. kolejka (15-16 października)
Bielawianka Bielawa – GKS Kobierzyce
Foto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz – Sokół Wielka Lipa
Victoria Świebodzice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Orzeł Sadowice – Pogoń Oleśnica
MKP Wołów – Karolina Jaworzyna Śląska

11. kolejka (22-23 października)
Karolina Jaworzyna Śląska – Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica – MKP Wołów
Piast Nowa Ruda – Orzeł Sadowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Victoria Świebodzice
Sokół Marcinkowice – Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Kobierzyce – Foto-Higiena Gać

12. kolejka (29-30 października)
Bielawianka Bielawa – Foto-Higiena Gać
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – GKS Kobierzyce
Wiwa Goszcz – Polonia-Stal Świdnica
Victoria Świebodzice – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Sadowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów – Piast Nowa Ruda
Karolina Jaworzyna Śląska – Pogoń Oleśnica

13. kolejka (5-6 listopada)
Pogoń Oleśnica – Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda – Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Sadowice
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica – Victoria Świebodzice
GKS Kobierzyce – Wiwa Goszcz
Foto-Higiena Gać – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

14. kolejka (12-13 listopada)
Bielawianka Bielawa – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Wiwa Goszcz – Foto-Higiena Gać
Victoria Świebodzice – GKS Kobierzyce
Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Sadowice – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica – Piast Nowa Ruda

15. kolejka (19-20 listopada)
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa – Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Sadowice
GKS Kobierzyce – Unia Bardo
Foto-Higiena Gać – Victoria Świebodzice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Wiwa Goszcz

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sprawdzian z beniaminkiem

Pub Gol pokonał Chmielankę

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Czyżby Andrzej Duda?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
467
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
13%