im. Dominiki, Łucji

IV kolejka II rundy ligi siatkówki amatorów TKKF Orle

Piątek, 2 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 3 marca 2007, 9:26
Pod znakiem pewnych zwycięstw drużyn z czołówki tabeli przebiegała rywalizacja w IV kolejce II rundy ligi siatkówki amatorów TKKF Orle. Bez straty seta swe pojedynki wygrały: Kolegium Karkonoskie i Zaręba, nieco więcej problemów ze zwycięstwem miały Schwarzkopf oraz SMC. Hitem kolejnej serii spotkań wydaje się mecz pomiędzy Kolegium Karkonoskimi a Schwarzkopf.

Wyniki:
ELKA - <b>KOLEG. KAR</b> 0:3 (23:25; 16:25; 20:25)
<b> SCHWARZKOPF</b> - POLIT. 3:1 (25:20; 25:21; 24:26; 25:16)
<b> SMC</b> - ORLE 3:1 (25:19; 25:17; 21:25; 25:20)
AE - <b>ZK ZARĘBA </b> 0:3 (18:25; 19:25; 18:25)
II LO - <b>UKS</b> 0:3 (15:25; 17:25; 20:25)

~kibic 3-03-2007 10:30
gdzie są rozgrywane mecze? Chodzi mi szczególnie o mecz SCHWARZKOPF - KOLEG. KARKONOSKIE.
~...... 3-03-2007 16:56
O ile sie nie myle to na sali schwartzkopfu (pod jeleniami)
~...... 3-03-2007 16:59
Patrz drogi kibicu kto pierwszy jest zapisany na rospisce danego spotkania - znaczy to ze u niego sa rozgrywane mecze.
~kpax 4-03-2007 12:47
tak, a elka do pionu, juz wam sie nie uda ;) mam nadzieje .... :&gt;
~JB 5-03-2007 22:43
Wynik meczu ELKA - Politechnika 3 : 1 / 27:25, 24:26, 25:22, 25:13 /
~kpax 6-03-2007 0:04
nie JB, ja tam czekam na wynik czwartkowy ;)
~ha 7-03-2007 11:55
Do pionu nas przywracać nie musicie,,my znamy swoje miejsce w szeregu,,,ale postaramy sie o małą niespodziankę ,a jak sie nie uda tragedii nie będzie,,,,,
~kibol 8-03-2007 21:33
SMC-Elka 3:2 cisza
~co 8-03-2007 21:58
Brawo dla ELKI, w okrojonym składzie /brak 3 podstawowych zawodników/ bez możliwości zmian, prowadzili 2:1. Końcowy wynik to sukces ELKI.
~Oo 8-03-2007 23:28
elka jest smiechu warta xD
~kpax 9-03-2007 9:23
meczyk był niezły ... gdyby nie nasze bledy byloby lepiej a elka w polu coraz lepiej .. ale to pokazuje ze warto puknac jakis sparing czasami ... (tylko lepiej bez tego goscia z pianą [3] bo troche za bardzo sie podnieca i niesmaczy spotkanie, a nie mamy waleriany na wyposazeniu sali :&gt; )
~Kibol 9-03-2007 10:24
Mecz byl niezły w pierwszym secie bo w drugim sędzia dał by sobie ogolic żeby smc tylko wygrało A tak pozatym to panowie do błedow trzeba się przyznawac:) Pozdrowionka dla SMC
~piotr 9-03-2007 10:25
Dwumecz dla nas 3:0 i 2:3
~Kolegium 9-03-2007 17:49
Po co sie klucicie my i tak wygramy lige
~cm 9-03-2007 20:27
3 z ELKI miał rację bo upominał się u sędziów o sprawy zespołu /a ma takie prawo i obowiązek jako kapitan/. Emocje w sporcie są ale najważniejsze że po meczu dziękujemy sobie za dobrą grę i wszystko wraca do normy.
~kpax 11-03-2007 12:52
ano miał, ale trzeba umiec to robic tonem normalnym bez piany na buzi:&gt; wlasnie w sprawach oczywistych przez przez takie zachowanie mieliscie punkciki w plecy (my czasem tez) ;&gt; chill out, wszystko sie kiedys ułoży hehe... pozdr.