MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Inwestorzy podbijają kurort

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 19 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 19 sierpnia 2007, 6:35
Autor: JEN
Fot. JEN
W Karpaczu powstaje kolejny ośrodek wczasowo-sanatoryjny.

Sieć Sandra po nadmorskiej Pogorzelicy zacznie działać pod Śnieżką.
Wybuduje zespół obiektów usytuowany na powierzchni 3 ha z hotelem na 550 miejsc w 260 komfortowych pokojach, centrum odnowy biologicznej, bazą zabiegów rehabilitacyjnych, kompleksem basenowo-rekreacyjnym. Będą tam solanki, jacuzzi w gorącej wodzie, sztuczna fala, wodospad i aż sześć niecek, niektóre o trzech poziomach wody.

To nowoczesny kompleks, który oferuje wypoczynek, relaks i zdrowie dzięki wodzie. Posiada kompleks basenów termalnych, saunę suchą z koloroterapią, łaźnię błotną, parową, natrysk doznań z mgłą polarną i deszczem tropikalnym, grotę lodową, solną oraz wypoczywalnię ze stanowiskami do tlenoterapii i słoneczną łąkę. Dzięki temu przeprowadza się skuteczną odnowę biologiczną z zabiegami upiększającymi i zwalczającymi otyłość.

Dech zapierają te rewelacje dotyczące rozwoju Karpacza pod względem atrakcji szykowanych dla turystów oraz mieszkańców miasta i regionu. Emocje biorą się stąd, że pod Śnieżką przecież powstaje jeszcze potężniejszy kompleks hotelowo-usługowy firmy Gołębiewski.
Ponadto również do podobnego przedsięwzięcia szykuje się firma byłego rajdowca Sobiesława Zasady, która zbuduje nieduży ośrodek wypoczynkowo-rozrywkowy za hotelem Skalny.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

GIS Day w szkole

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Już 50 lat razem

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

MPGK przygotowane na zimę

Stoi kolej na Kopę

Remont tarasu Karczmy Sądowej

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
906
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%