MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Intronizacja obrazu "Św. Michała"

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 1:49
Autor: kmp
Fot. kmp
W dniu 6 listopada br o godzinie 11.00 w Kościele pw. „Świętego Judy Tadeusza” w Jeleniej Górze odbyła się intronizacja obrazu „Św. Michała Archanioła”.

Obraz ten został zakupiony przez policjantów garnizonu jeleniogórskiego z dobrowolnych datków. Policja Jeleniogórska zakupiła obraz z wizerunkiem Św. Michała Archanioła, gdyż jest on patronem wszystkich policjantów. W imieniu funkcjonariuszy obraz przekazał Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze – mł.insp. Zbigniew Ciosmak.

Uroczystą mszę odprawił ksiądz Jerzy Gniatczyk, a uczestniczyli w niej policjanci wraz z rodzinami oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej, Granicznej oraz Pożarnej.

Uroczystość uświetniła Orkiestra Policyjna z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Msza zakończyła się o godzinie 12.30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożegnalna wystawa braci Osipików

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Seniorzy świętowali

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Andrzej 9-11-2005 18:55
Co to za informacja? Ani słowa kto jest autorem dzieła, ani słowa o tym ile te datki na zakup obrazu wyniosły? Jeśli Wasz reporter był achyba był bo skad zdjęcia, to parę pytań powinien zadać. A te o których wspomniałem to podstawowe.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mają w nosie pieszych

Cieplice pod selfie

Remiza jak nowa

Wypadek przy baniakach  

Podwyżki dla urzędników  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
468
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%