MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Intensywny sezon w górach

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 czerwca 2017, 11:38
Autor: tvdami
Przed nami Boże Ciało – wiele osób zaplanowało sobie na ten czas długi weekend, a to oznacza wzmożony ruch nie tylko na drogach, ale również na górskich szlakach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przełamywanie barier  

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Wandale kontra naukowcy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Duch Gór 🏔 14-06-2017 21:10
Góry w tym roku ożyją , będzie rekord pod względem ilości turystów 🙂🙂🙂.
~Ooo 15-06-2017 6:39
Rowerzyści omijajcie kpn szerokim łukiem. Wlepią Wam mandat i jeszcze będą chcieli zabrać rower. Mnie dopadła jakaś kobieta z kpn to myślałem że mnie od razu zazakaziei taka była nerwowa.Na szlakach ani na bilecie wstępu nie ma żadnej informacji o zakazie jazdy rowerem. Nigdy tu nie przyjadę.
~buraki z KPN 15-06-2017 15:59
Masakra jakie buraki. Mandat mają prawo wystawić ale zabranie roweru jest zwykłym złodziejstwem. Pracownicy z KPN nie mają w ogóle takich uprawnień! Metody działania jak u zacofanego wiejskiego dziada, który raz na kwartał jedzie do miasta - tylko żeby sprzedać ziemniaki z pola. I tacy ludzie wyrabiają naszemu regionowi opinię wśród turystów...
~danka1 15-06-2017 22:29
buraki z KPN = sam jesteś zacofany dziad z miasta, dzisiaj wieś jest bardziej światła niż ty miejski chamie, żeby nie te ziemniaki wiejskiego dziada to byś z głogu z...ł!!!!
~do danka1 16-06-2017 0:27
Zacofany to ty jesteś burku z KPN, właśnie pokazujesz ile macie kultury. Nie dość że napadacie na turystów i rowerzystów i kradniecie im prywatny sprzęt łamiąc prawo, to jeszcze szczekacie na portalach internetowych jak upośledzone gimby. Typowa dzicz z lasu, siedźcie lepiej w górach w swoich norach a od turystów trzymajcie się jak najdalej bo tylko wstyd robicie całemu regionowi kmioty. W żadnym polskim parku narodowym nie pracują takie buraki jak w KPN.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa "Davos" w Karpaczu

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Debata samorządowców

Zygzakiem po ulicy

Będzie taniej za wodę i ścieki

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
593
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%