MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Informacja leży

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 23 lutego 2010, 12:33
Aktualizacja: 12:34
Autor: TEJO
Fot. TEJO
W tym przypadku nie tylko w przenośni, ale i dosłownie. Znak z nazwą ulicy Konopnickiej legł z przyczyn niewyjaśnionych.

Czy nie oparł się akcji „zima”, czy też został ścięty przez licznie jeżdżące tędy samochody dostawcze, a może uszkodzili go wandale? Tego się nie dowiemy. Zresztą to naprawdę mało istotne. Ważne, aby odpowiedzialne służby w miarę szybko znak „spionowały”. To brzydka wizytówka reprezentacyjnego skweru przy Bramie Wojanowskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Nowa rada sportu

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Komentarze (15) Dodaj komentarz

Ryba 23-02-2010 12:48
Leży? Moze Viagra by pomogla ;)
~Jano 23-02-2010 12:50
A co w tym mieście nie leży , chyba tylko sam nasz p.Obrębalski bo jakos nie widać efektów pracy tego Pana , miasto robi sie coraz bardziej wyludnione ,stere budynki straza w miescie , i wreszcie te gowna psie wylazly do wierchu , no i mamy piekne gownowisko
~Jano 23-02-2010 12:56
A co w tym mieście nie leży , chyba tylko sam nasz p.Obrębalski bo jakos nie widać efektów pracy tego Pana , miasto robi sie coraz bardziej wyludnione ,stere budynki straza w miescie , i wreszcie te gowna psie wylazly do wierchu , no i mamy piekne gownowisko
~Yeti 23-02-2010 13:33
Jelenia powoli upada jak ten znak, bezrobocie coraz szybciej rośnie a w PUP'ie już dają ludziom terminy podpisania listy co 2 miesiące a mają zwiększyć jeszcze na 3 miesiące bo zbyt szybko przybywa bezrobotnych i w urzędzie nie radzą sobie z ich codzienną obsługą.
~wyborca 23-02-2010 13:44
czy potrzeba napisac artykul zeby sluzby postawily znak w pionie? a moze odpowiedzialnych postawic do PIONU zeby w koncu zaczeli wykonywac swoje obowiazki
~galla 23-02-2010 14:46
wieje grozą, czyzby znak ze wszystko w gruzach legnie tylko snieg sie roztopi
Cień 23-02-2010 14:47
Pewnie pijany operator pługa załatwił sprawę.
~ 23-02-2010 15:07
O rany temat normalnie na pierwsza stronę gazet. Przecież od dawna wiadomo że w tym mieście wszystko pada, a raczej upada.
~Bankier 23-02-2010 15:13
~włąsnie 23-02-2010 15:19
tak apropos służb odpowiedzialnych, wywalić ich i nabyś świeży narybek, a nie starych pierdzieli nieodpowiedzialnych!!!! ktorzy myślą kategoriami PRL!! To śmieszne, żeby prosić się o wykonywanie czynności, które są ich obowiązkiem!!! won ze stanowiska na zbity pysk! trzeba w tym mieście porządek zrobić z kadrą. Można byłoby gdyby ludzie kierowali się rozsądkiem, a nie głupotą podczas wyborów. Nawet jesli ja bym wystartował w wyborach to i tak mnie nie wybiorą !!! POWÓD: Bo nie należę do żadnej partii (co zresztą powinno być plusem), bo nie prowadziłem intensywnej kampanii bo jako niezrzeszony w żadnej partii nie posiadam środków w kwocie dziesiątek tysięcy, aby taką kampanię przeprowadzić??? LUDZIE PRZEJRZYJCIE NA OCZY, te ich partyjki to nic innego jak wypożyczanie nazwy tak jak np. sklep Żab.., stacja paliw Orle... itp!!! To jedna wielka ściema! a barany, które korzystają z ich marki jak PO, PSL czy inne dziadostwo są wybierani na radnych i prezydentów miasta, phee... wybierajcie ludzi niezrzeszonych, bo taki jeśli chce zmiany to przynajmniej ma prawo na nią głosować lub odrzucić, a nie jak w przypadku partyjniaka musi wszystko konsultować z partią, bo nie wszystko mu wolno!!! śmieszne, wyobraźcie sobie radę złożoną tylko i wyłącznie z dwoch partii, i jaka to będzie rada ? tych których więcej to ci będą głosować jak im partia karze, co NAJCZĘŚCIEJ nie pokrywa się z oczekiwaniami mieszkańców! Chcecie mieć w końcu normalnie ? Zacznijcie wybierać osoby niezrzeszone, nie przymuszone do określonego działania, tylko wolne i takie, które chcą działać dla dobra innych, a nie swojego czy swojej partii.
~Paula^^ 23-02-2010 17:56
Pewnie się komuś już nudziło
~ZABOBRZANIN 23-02-2010 20:50
Przewrócilo się niech leży ! Ponad 3 tygodnie jest kontuzjowana pokrywa studzienki teletechnicznej przy przejsciu budowlanka-renówka. Jak orły niebieskie w patrolu razem ze strażą miejska oglądały ponad tydzień temu ten fakt i patrzyły jak szpak w p...e to do dnia dzisiejszego nikt nie raczył tego naprawić ! Aaa po co... lepiej poszwendolić sie i szukac mandatów za nieodśnieżone chodniki u prywatnych inwestorów bo te zgle i zgmy i inne molochy sa nie do ruszenia.
~poważnie 23-02-2010 21:55
Dr. Wiesława Łagodzińskiego z GUS-u takie wyniki nie zaskakują. - Na Dolnym Śląsku obok bogatego Wrocławia i Zagłębia Miedziowego mamy takie miasta, jak Wałbrzych i Jelenia Góra, które ciągle zmagają się ze skutkami transformacji ustrojowej. Na miejsce dawnych zakładów przemysłowych i kopalni nie przychodzą nowi inwestorzy. Panuje tam bieda. Dr Łagodziński twierdzi, że te dysproporcje będą narastać. Cały artykuł polecam tu przeczytać, Panie "Prezydencie" i "Rado Miejska" http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,36743,7586079,Dolny_Slask___sciana_wschodnia__tyle_ze_na_zachodzie.html
*piipi* 23-02-2010 23:11
.. moze korozja spowodowana ..*podlewaniem ! ~WIADOMO ..
~Seti 24-02-2010 7:17
"To brzydka wizytówka reprezentacyjnego skweru przy Bramie Wojanowskiej." Reprezentacyjnego?? A ja odnioslem wrazenie, ze to mini targowisko z tandetna pseudo-go...lszczyzna. Bazarkowa Jelenia Gora... Taka sama tandeta jest na ul. Dlugiej... stragan, ups... namiot z owocami. ZENADA!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bardzo słabe wyniki matur

Trwają porządki w Mysłakowicach

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Walka o odszkodowanie  

Skalne ławki pod Szrenicą

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
873
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%