MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Indiańskie lato” w Akademii Malucha MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 20 czerwca 2011, 16:08
Aktualizacja: 16:09
Autor: Angela
Fot. MT
To był wyjątkowy dzień przy ognisku, indiańskich okrzykach, wymalowanych buziach i dźwiękach muzyki niezwykłych instrumentów przywiezionych z różnych zakątków świata – mowa o integracyjnej imprezie „Indiańskie lato”, jaka w miniony weekend odbyła się w Akademii Malucha w Młodzieżowym Domu Kultury.

W imprezie, która odbyła się na ogrodzie MDK, udział wzięły dzieci w wieku 3 -5 lat z Akademii Malucha, ich rodzice, rodzeństwo i nauczyciele.

- Taką imprezę organizujemy co roku od pięciu lat, zawsze w czerwcu. Udział w niej biorą nie tylko maluszki i nauczyciele, ale całe rodziny. Jest to nagroda za całoroczną pracę – mówi Ewa Bąk, nauczycielka i organizatorka imprezy.

Wśród wspólnych zabaw pojawiło się malowanie buziek, wybieranie indiańskich imion, taniec przy ognisku, naśladowanie indiańskich okrzyków oraz gra na niezwykłych instrumentach perkusyjnych na co dzień przechowywanych w „magicznej walizce”. Było też pieczenie kiełbasek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Trwa remont Krakowskiej

Studium na początek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Piipi Jelonkowa 21-06-2011 0:44
..gwizdy dla Pana,ktory okradl ptaszki z piorek ! (..patrz.zdj.nr.06) ~BRAVO !..dla dzieciaczkow z radosnymi pioropuszami !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Warsztaty modelarskie

Wypadek przy baniakach  

Problemy krwiodawców

VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1015
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%