MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Inauguracyjna porażka po walce siatkarek IKS–u

Wiadomości: III-liga siatkarek
Poniedziałek, 13 października 2014, 1:40
Aktualizacja: 1:41
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ubiegłą sobotę, 11 października Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra rozegrał swój pierwszy mecz w nowym sezonie siatkarskiej III–ligi kobiet. Jeleniogórzanki zmierzyły się z SL Salos RP Nowa Ruda.

Zgromadzeni na trybunach kibice mogli obserwować wyrównane spotkanie, pełne długich wymian, efektownych obron i bloków. Ostatecznie siatkarki IKS-u uległy 1:3 miejscowej drużynie, zaliczając jednak dobry występ w pierwszym spotkaniu ligi. Trenerzy IKS-u podkreślali, że przy mniejszej ilości błędów własnych, ich zawodniczki śmiało wygrałyby spotkanie zdobywając pierwsze punkty.

- Dziewczyny dobrze weszły w mecz. Dobrze funkcjonował system blok-obrona oraz komunikacja w zespole, jednak brakowało nam skutecznego zakończenia ataku w kontrze - powiedzieli obaj trenerzy Andrzej Kołaczyk i Jerzy Sarna. - Drużyna bardzo dobrze pracuje na treningach, co z pewnością zaowocuje zdobyczami punktowymi w meczach ligowych - dodali.

Drużyna Integracyjnego Klubu Sportowego zaprasza na najbliższy mecz, który odbędzie się już w sobotę, 18 października w sali SP 10 o godzinie 14:30, a przeciwniczkami jeleniogórzanek będą zawodniczki KS Milicz.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

O rozpadających się górach

Spotkanie z historią

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Studium na początek

Warsztaty modelarskie

Teraz lepiej widać

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
44
Tak
68%
Nie
32%
Nie wiem
0%