MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Nocne zwiedzanie Zamku Książ

Sobota, 29 lutego 2020
godz. 20:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
50

Luty to najkrótszy i najbardziej nieprzewidywalny miesiąc - w Książu właśnie w tym czasie nasilają się paranormalne zjawiska. Trzymajcie się za ręce i... blisko światła! W lutym straszymy do upadłego - podróż przez zalane ciemnością zamkowe korytarze to rozrywka dla odważnych. Nasza parada zjaw i upiorów to podróż rodem z Domu Strachów! Gwarantujemy Wam szokujące przeżycie i życzymy... przeżycia, oczywiście tego wydarzenia!Czas zwiedzania: 90 minut.

ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system sprzedaży zamku na stronie www. bilety. ksiaz. walbrzych. pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ w godzinach otwarcia zamku (tutaj).

OFERTA Z NOCLEGIEM:
Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą:
http://www. ksiaz. walbrzych. pl/turystyka/oferty/nocne-zwiedzanie

CENY BILETÓW:
- 50 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku!
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
- parking dla gości Nocnego Zwiedzania (na czas zwiedzania) znajduje się na parkingu hotelowym po okazaniu biletu,
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie w wieku szkolnym mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania
Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się tutaj: http://www. ksiaz. walbrzych. pl/turystyka/zwiedzanie/nocne#regulamin