MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Koncentracja i spokój - warsztaty z Maciejem Szyszką

19-25 sierpnia 2019 (7 dni)
godz. 18:00
Morsowisko-Dom Morsa przy wodospadzie Przesieka k. Karpacza
Przesieka
ul. Karkonoska 51
1400

Wyjątkowe, wspaniałe dni prowadzone przez trenera Macieja Szyszkę. W tym czasie dla każdego:
- Poprawa koncentracji
- Praca ze zmysłami
- Treningi oddechowe
- Redukcja stresu
- Wzmacnianie kręgosłupa, praca nad mobilnością i
ruchomością
- Medytacja i uważność
- Zimne kąpiele w wodospadzie
-Jeden dzień wyjście w góry( przy okazji oczywiście tez praca na
uważności i oddechu)
- Trening mobilności
- Trening mentalny z wizualizacją
- Konsultacje indywidualne z dietetykiem

Prowadzący - Maciej Szyszka - Od najmłodszych lat związany ze sportem. Od początku poszukiwał możliwości holistycznego treningu i rozwoju fizycznego na długie lata. Równolegle z rozpoczęciem studiów na kierunku fizjoterapii związał się ze sztukami walki i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego czyli 14 lat. Zawodowo prowadzi treningi i wyspecjalizował się w masażu szczególnie Work Site. Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu został przyjęty jako prywatny uczeń chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga i mógł rozpocząć naukę pod jego okiem w Hong Kongu. Tam ma możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz trenowania z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie. Szukając dalszych dróg rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności rozpoczął treningi w zakresie kalisteniki i Brazylijskiego Jiu Jitsu. Ceni sobie holistyczne podejście do treningu dlatego szkoli się wielokierunkowo, by z każdej dyscypliny czerpać to co najcenniejsze. Jest dyplomowanym instruktorem samoobrony, ukończył kurs trenera personalnego i szkolił się z zakresu dietetyki. Obecnie pogłębia swoją wiedzę z zakresu technik oddechowych u Wima Hofa (Ice Man), Patricka McKeowna metoda Bouteyki oraz z ogólnie pojętej motoryki na warsztatach z Ido Portalem. Definiuje go sprawność fizyczna i chęć ciągłego rozwoju. Wykorzystuje zdobytą wiedzę w zakresie fizjoterapii i na szkoleniach, aby jak najlepiej poprawiać wyniki i stan zdrowia swoich klientów.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką, tv, wi-fi. w pięknie położonym ośrodku Chybotek w Przesiece k. Karpacza, przy lesie, w samym centrum Karkonoszy, tylko 4 km od granicy czeskiej. Przy jedynym wodospadzie w Polsce, w którym można się kąpać- Wodospadzie Podgórnej. Na terenie restauracja, kawiarnia. Zajęcia prowadzone są na sali lub w plenerze.
Inwestycja w siebie - 1400, -zł obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie i całodzienne zajęcia z trenerem Maciejem. Możliwość korzystania z sauny fińskiej.
Dodatkowe informacje i rezerwacje pod nr telefonu 665 098 450.
Zadatek w kwocie 600 zł należy wpłacić na konto : Farma im happy Spółka z o. o. , nr r-ku; 60 1090 1926 0000 0001 4186 5822. W tytule wpłaty wpisać imię , nazwisko, nr telefonu, datę rezerwacji, hasło -obóz z Maciejem i ilu osobowy pokój. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy :-)