MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Jeleniogórski Jarmark Bożonarodzeniowy

13-15 grudnia 2019 (3 dni)
godz. 12:00
Plac Ratuszowy
Jelenia Góra
Wstęp wolny

Kochani,

chcielibyśmy zaprosić na organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury JARMARK BOŻONARODZENIOWY! W tym roku zaprezentujemy całkowicie nową formułę tego wydarzenia, z terenu przy naszym budynku wychodzimy do Państwa jeszcze bliżej. Już 13 grudnia spotykamy się na PLACU RATUSZOWYM.

Jak długo będziemy?

Zaczynamy 13 grudnia i przez 3 dni będziemy z wami od godziny 12:00 do 20:00!

Co będzie się działo?

Razem z najmłodszymi zapraszamy was do Mikołajowego Wesołego Miasteczka!

Jeśli macie ochotę na spędzenie czasu kreatywnie to tuż przy scenie w ogrzewanym namiocie przygotowaliśmy dla małych i dużych warsztaty artystyczne. Malowanie pierniczków, budowanie piernikowej chatki, przygotowywanie ozdób świątecznych i wiele, wiele innych ciekawych form.
Na powietrzu stanie wielki, gorący piec do wypału ceramiki – szykuje się super pokaz!

Aktywnych ruchowo i tych, którzy chcą zacząć robić formę :) zapraszamy na wyścigi zaprzęgów reniferów.

W pocie czoła, szkoły na naszego powiatu przygotowują świąteczne szopki na zorganizowany przez nas konkurs. Efekt ich pracy będziecie mogli zobaczyć i ocenić na jarmarku.

W tym roku przybędzie do nas bardzo wielu wystawców, będzie można kupić ozdoby świąteczne, sprawić komuś piękny prezent i spróbować pyszne, regionalne i nie tylko produkty spożywcze.

Dla zmarzniętych, głodnych i spragnionych przygotowaliśmy restaurację z pysznym grzańcem.

Co więcej?

Kolędy, świąteczne piosenki, występy na żywo. Wizyta świętego mikołaja (dla tych grzecznych przez calutki rok :)). Miasteczko ruchu drogowego, Betlejemskie Światełko pokoju, zapach choinki, dużo światełek i baaaaaaaardzo świąteczne atmosfera!

Będziecie?

Projekt "Rzemiosła ducha gór" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014 - 2020 ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Miasto Jelenia Góra Jelonka. com Nowiny Jeleniogórskie Strimeo Muzyczne Radio TIMM Magazyn Karkonosze Kultura, mądralo? TV DAMI Jelenia Góra