MenuZamknij
SZUKAJ IMPREZ
Zamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Detoks, Sowa, Joga i Jabłoń

27.04-3.05.2020 (7 dni)
godz. 14:00
Biotanika-Strefa Wolna od Pośpiechu
Michałkowa
ul. Młyńska 15
1800

Hari Om
Mamy przyjemność zaprosić was na kolejny SMU Yogowy wyjazd. Wyjazd pełen doświadczeń i emocji.
„Detoks, Sowa, Joga i Jabłoń” to tygodniowy projekt skupiający się na oczyszczeniu ciała, umysłu i duszy. 2 razy dziennie będziemy praktykować Asany (pozycje jogowe) , prowadzić wykłady z zakresu filozofii jogi , poznawać i zgłębiać Pranayamy (praktyki oddechowe), oczyszczać się różnymi technikami zarówno fizycznie jak i mentalnie. Wieczorami będziemy wspólnie medytować, mantrować oraz poznawać sekrety Bakti jogi czyli Jogi Serca.
Doświadczenie jogowego stylu życia połączone z organiczną wegetariańską dietą, spacerami po Górach Sowich oraz wieloma jogowymi praktykami przybliżą nam jak wygląda życie w Ashramie.

Nasz retreat odbywać się będzie na północy Polski.
Biotanika- Strefa Wolna od Pośpiechu to magiczne miejsce w Górach Sowich, ukryte w dolinie między pięknymi, zielonymi wzgórzami, które wspaniale ochronią nas od świateł miast, fal komórkowych, smogu i zgiełku samochodów. Cisza i spokój w otoczeniu przyrody i ludzi, którzy kochają to co robią.
3 posiłki dziennie będą dla nas przygotowywane ze świeżych lokalnych produktów przez pasjonatów kuchni wegetariańskiej/wegańskiej.
Będzie rownież możliwość skorzystania z ajurwedycznych masaży u Kasia Michalak, której wspaniałe serce i miłość do świata tworzą niepowtarzalną atmosferę Biotaniki????

Zajęcia i wykłady poprowadzą twórcy SMU YOGA
Zofia Styn Smu i Kacper Matuszewski. Szkolili się w Indiach gdzie w pełni zakochali się i wchłonęli jogowy styl życia. Swoje doświadczenie jako nauczyciele ugruntowali w studiach oraz ashramach na całym świecie ( m. in. Indie, Nepal, Sri Lanka, Tajlandia, Indonezją, Belgia, Francja, Polska)
Specjalizują się w Hatha Yodze oraz Yoga Terapii ale nie tylko. Są absolwentami zaawansowanych kursów nauczycielskich z zakresu krija jogi, pranayamy, medytacji. Łączą wiedzę, którą zdobyli przez wiele lat jako nauczyciele tańca i trenerzy personalni z mądrością nauki jogi.

Czas trwania naszego wyjazdu to cały piękny tydzień.
Od 27 Kwietnia (poniedziałek) do 3 maja (niedziela)

Koszt całych warsztatów z wyżywieniem i zakwaterowaniem to 1800zł.
Dla uczestników wcześniejszej edycji warsztatów oraz dla osób które wpłacą zaliczkę do 31 Grudnia 2019 przygotowaliśmy zniżkę 100zł (ale jeśli już byłeś uczestnikiem i zapłacisz do 31 grudnia to załapiesz się na podwójną zniżkę czyli 200 zł).
Gwarancją rezerwacji miejsca jest zaliczka w wysokości 500zł.
Dojazd we własnym zakresie (ale będziemy jechać grupkami więc nie martwcie się, będzie opcja dołączenia).
Uwaga - ilość miejsc ograniczona.

Odetchnij z nami na wiosnę. Otwórz się, odtruj i ożyj pełnią życia. Jeśli szukasz sposobu aby w atmosferze relaksu, zrozumienia i otwartości zadbać o siebie to nie zwlekaj i napisz do nas już dziś :D

Po więcej informacji i prywatne konsultacje zapraszamy w kontakcie
telefonicznym 575109444,
mailowym kacpersmu@gmail. com
albo na Facebooku fb. me/smuyoga
Pozdrawiamy
Namaste ????