MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Impreza w Orient Expressie z myślą o bezdomnych zwierzakach

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 27 listopada 2012, 10:00
Aktualizacja: 10:02
Autor: Org
Fot. Organizator
W jeleniogórskim Klubie Orient Express odbyła się w niedzielę impreza charytatywna pod hasłem „Ogrzejmy zwierzaki przed zimą”, podczas której zbierano wszystko, co jest niezbędne bezdomnym zwierzętom zimą. – Była też loteria fantowa, koncert i mnóstwo dobrej zabawy – twierdzą współorganizatorzy z Jeleniogórskiego Wolontariatu dla Zwierząt.

- Podczas koncertu uzbieraliśmy prawie 785 zł na sterylizację bezdomnych kotów. Nasi wolontariusze organizowali wiele gier i zabaw dla dzieci (malowanie twarzy na „zwierzakowo”, wyplatanie z papierów i materiałów, rysowanie, malowanie oraz wiele innych), prowadzili loterię fantową, podczas której sprzedaliśmy 138 artykułów - informują. Wszyscy oklaskiwali zespoły: Scoffers i Tiriba.

Ogłoszenia

Czytaj również

W szkole o używkach

Maroko w Casparze jeszcze do 15 grudnia  

Rok koalicji Bezpartyjnych Samorządowców z Prawem i Sprawiedliwością

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~rzetelność 27-11-2012 11:00
i żadnej wzmianki o głównym organizatorze i innych współorganizatorach oraz ile oni zebrali, żenujące i bardzo pro monde cane....
~ 27-11-2012 11:25
Brawo, Alu!
~Zdzichu 27-11-2012 13:07
Dajcie spokój ,to nie jest istotne kto zrobił coś dobrego ,ważne ,że zrobili to wspólnie ,co w tych czasach i w naszym kraju jest nadzyczjne. Impreza była super! Cel osiągnięty ,dzieciaki szczęśliwe. Byłem tam z synem i córką bawiłi się cudownie ,a najbardziej byli dumni, że pomogli biednym zwierzątkom.Gratuluję wszystkim organizatorom , a pani Ali dziękuje szczególnie bo na wielu cennych akcjach byłem w jej lokalu i jakoś nie zauważyłem żeby się tym gdzieś wychwalała .
~ 27-11-2012 16:22
Ale Dusinska znam od dziecinstwa. To bardzo madra i skromna kobieta. Pochodzi z bardzo zacnej rodziny, gdzie zyczliwosc, milosc i szacunek byly na porzadku dziennym. Szarpnela sie na projekt, ktory przerosl publicznosc Jeleniej Gory.Kto wypowiada w jej kierunku zle slowa jest po prostu osiolkiem.
~aya 27-11-2012 16:32
Wielki szacunek dla Pani Alicji oraz dla organizatorów i wszystkich którzy wzieli udział. Bylem, widzialem ,wiem.
~ 27-11-2012 17:09
Nie piszcie proszę bzdur Władzom schroniska tez na pewno nie jest łatwo w tych czasach utrzymać poziom , zawsze znajdą się krytykanci bo tak najłatwiej Czy nie można po prostu cieszyć się z tego że zrobiliście wspólnie z Orientem fajną akcję ? Dzieciaki dorośnijcie proszę .
~to ciekawe 27-11-2012 21:05
To szczytny cel świetna inicjatywa, sami dokarmiamy kocie stadko i kocham wszystkich kociarzy z jelonki. Tylko dlaczego te zebrane pieniądze mają być na sterylizację. Przecież miasto płaci za sterylizację bezdomnych zwierząt - kupony można pobrać w schronisku. a 750 zł to raptem jakieś 3- 4 sterylizacje

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przemysłowe Davos w mieście pod Śnieżką

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Teatr z połową dofinansowania!  

Ktoś zniszczył choinki

Wyciąg nie dla szkółek narciarskich?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
909
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%