MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

III–liga: Na inaugurację z Górnikiem Wałbrzych!

Wiadomości: III-liga
Wtorek, 7 lipca 2015, 12:40
Aktualizacja: 12:48
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Niezwykle emocjonująco zapowiada się inauguracja sezonu 2015/2016 na boiskach III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Karkonosze Jelenia Góra w pierwszym meczu zagrają na wyjeździe ze spadkowiczem z II–ligi Górnikiem Wałbrzych. Poniżej pełny terminarz rundy jesiennej.

1. kolejka (8-9 sierpnia)
Polonia-Stal Świdnica - KP Brzeg Dolny
Budowlani Lubsko - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Miedź II Legnica - Formacja Port 2000 Mostki
KS Polkowice - Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Górnik Wałbrzych - Karkonosze Jelenia Góra
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin

2. kolejka (15-16 sierpnia)
KP Brzeg Dolny - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów - Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Gać - Śląsk II Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki - KS Polkowice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Miedź II Legnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica - Budowlani Lubsko

3. kolejka (22-23 sierpnia)
Budowlani Lubsko - KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław - Polonia-Stal Świdnica
Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Polkowice - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław - Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin - Foto-Higiena Gać
Górnik Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra

4. kolejka (29-30 sierpnia)
KP Brzeg Dolny - Karkonosze Jelenia Góra
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Górnik Wałbrzych
Formacja Port 2000 Mostki - Ilanka Rzepin
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KS Polkowice
Polonia-Stal Świdnica - Miedź II Legnica
Budowlani Lubsko - Ślęza Wrocław

5. kolejka (2 września)
Ślęza Wrocław - KP Brzeg Dolny
Miedź II Legnica - Budowlani Lubsko
KS Polkowice - Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Górnik Wałbrzych - Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

6. kolejka (5-6 września)
KP Brzeg Dolny - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Lechia Dzierżoniów - Karkonosze Jelenia Góra
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki - Piast Żmigród
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Górnik Wałbrzych
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ilanka Rzepin
Polonia-Stal Świdnica - Śląsk II Wrocław
Budowlani Lubsko - KS Polkowice
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica

7. kolejka (12-13 września)
Miedź II Legnica - KP Brzeg Dolny
KS Polkowice - Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław - Budowlani Lubsko
Ilanka Rzepin - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Zagłębie II Lubin - Formacja Port 2000 Mostki
Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Lechia Dzierżoniów

8. kolejka (19-20 września)
KP Brzeg Dolny - Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Formacja Port 2000 Mostki - Karkonosze Jelenia Góra
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych
Budowlani Lubsko - Ilanka Rzepin
Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - KS Polkowice

9. kolejka (26-27 września)
KS Polkowice - KP Brzeg Dolny
Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica
Ilanka Rzepin - Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych - Budowlani Lubsko
Piast Żmigród - Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać

10. kolejka (30 września)
KP Brzeg Dolny - Foto-Higiena Gać
Formacja Port 2000 Mostki - Lechia Dzierżoniów
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica - Zagłębie II Lubin
Budowlani Lubsko - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych
Miedź II Legnica - Ilanka Rzepin
KS Polkowice - Śląsk II Wrocław

11. kolejka (3-4 października)
Śląsk II Wrocław - KP Brzeg Dolny
Ilanka Rzepin - KS Polkowice
Górnik Wałbrzych - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia-Stal Świdnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Gać - Formacja Port 2000 Mostki

12. kolejka (10-11 października)
KP Brzeg Dolny - Formacja Port 2000 Mostki
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Foto-Higiena Gać
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Budowlani Lubsko - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
KS Polkowice - Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław - Ilanka Rzepin

13. kolejka (17-18 października)
Ilanka Rzepin - KP Brzeg Dolny
Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród - KS Polkowice
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów - Polonia-Stal Świdnica
Foto-Higiena Gać - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Formacja Port 2000 Mostki - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

14. kolejka (24-25 października)
KP Brzeg Dolny - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Formacja Port 2000 Mostki
Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać
Budowlani Lubsko - Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
KS Polkowice - Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród
Ilanka Rzepin - Górnik Wałbrzych

15. kolejka (31 października)
Górnik Wałbrzych - KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród - Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - KS Polkowice
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać - Budowlani Lubsko
Formacja Port 2000 Mostki - Polonia-Stal Świdnica
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

16. kolejka (7-8 listopada)
KP Brzeg Dolny - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Budowlani Lubsko - Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Ilanka Rzepin - Zagłębie II Lubin
Górnik Wałbrzych - Piast Żmigród

17. kolejka (14-15 listopada)
Piast Żmigród - KP Brzeg Dolny
Zagłębie II Lubin - Górnik Wałbrzych
Karkonosze Jelenia Góra - Ilanka Rzepin
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
Formacja Port 2000 Mostki - Ślęza Wrocław
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Budowlani Lubsko
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia-Stal Świdnica

18. kolejka (21-22 listopada)
KP Brzeg Dolny - Polonia-Stal Świdnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Budowlani Lubsko
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - KS Polkowice
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Ilanka Rzepin
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród

19. kolejka (28-29 listopada)
Zagłębie II Lubin - KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Ilanka Rzepin - Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
KS Polkowice - Formacja Port 2000 Mostki
Miedź II Legnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęza Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Budowlani Lubsko - Polonia-Stal Świdnica

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Komisja w terenie

Bramkostrzelna Lechia

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~18sqandal 7-07-2015 14:26
oj czarno to widze , pierwsze punkty to Karkonosze , wyszarpią . gdzieś w 9-tej kolejce , obym był optymistą bo może być znacznie gorzej.
~Ja 7-07-2015 22:52
No może coś wpadnie w 5 kolejce, a potem dopiero w 17
~1278 8-07-2015 19:15
nastepny sezon DERBY KARKONOSZE LOTNIK
~kibic 9-07-2015 13:31
Tylko Górnik !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Łużyce za silne

Wreszcie dobra droga

Po błocie na śnieżne boisko

Nysa bez szans

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
306
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%