MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

III–liga: Mistrz na inaugurację rozgrywek

Wiadomości: III-liga
Sobota, 12 lipca 2014, 14:44
Aktualizacja: 17:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trudne zadanie czeka piłkarzy Karkonoszy Jelenia Góra w pierwszym meczu sezonu 2014/2015 na boiskach III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Beniaminek rozgrywek podejmie 9 sierpnia na własnym terenie mistrza poprzedniego sezonu Ślęzę Wrocław, która nie przebrnęła baraży do II–ligi. Poniżej kompletny terminarz rundy jesiennej.

1. kolejka (9-10.08)
Piast Żmigród - Piast Karnin
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Foto Higiena Błyskawica Gać - MKS Oława
Stilon Gorzów - Bystrzyca Kąty Wr.
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław - Stelmet UKP Zielona Góra
Brzeg Dolny - KGHM Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica - Polonia Świdnica
Dąb Przybyszów - Formacja Port 2000

2. kolejka (16-17.08)
Piast Karnin - Formacja Port 2000
Polonia Świdnica - Dąb Przybyszów
KGHM Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica
Stelmet UKP Zielona Góra - Brzeg Dolny
Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wr. - Lechia Dzierżoniów
MKS Oława - Stilon Gorzów
Ślęza Wrocław - Foto Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra

3. kolejka (20.08)
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Karnin
Foto Higiena Błyskawica Gać - Piast Żmigród
Stilon Gorzów - Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów - MKS Oława
Śląsk II Wrocław - Bystrzyca Kąty Wr.
Brzeg Dolny - Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica - Stelmet UKP Zielona Góra
Dąb Przybyszów - KGHM Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 - Polonia Świdnica

4. kolejka (23-24.08)
Piast Karnin - Polonia Świdnica
KGHM Zagłębie II Lubin - Formacja Port 2000
Stelmet UKP Zielona Góra - Dąb Przybyszów
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
Bystrzyca Kąty Wr. - Brzeg Dolny
MKS Oława - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród - Stilon Gorzów
Karkonosze Jelenia Góra - Foto Higiena Błyskawica Gać

5. kolejka (30-31.08)
Foto Higiena Błyskawica Gać - Piast Karnin
Stilon Gorzów - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Brzeg Dolny - MKS Oława
Polonia Trzebnica - Bystrzyca Kąty Wr.
Dąb Przybyszów - Bielawianka Bielawa
Formacja Port 2000 - Stelmet UKP Zielona Góra
Polonia Świdnica - KGHM Zagłębie II Lubin

6. kolejka (6-7.09)
Piast Karnin - KGHM Zagłębie II Lubin
Stelmet UKP Zielona Góra - Polonia Świdnica
Bielawianka Bielawa - Formacja Port 2000
Bystrzyca Kąty Wr. - Dąb Przybyszów
MKS Oława - Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław - Brzeg Dolny
Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Dzierżoniów
Foto Higiena Błyskawica Gać - Stilon Gorzów

7. kolejka (13-14.09)
Stilon Gorzów - Piast Karnin
Lechia Dzierżoniów - Foto Higiena Błyskawica Gać
Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Brzeg Dolny - Piast Żmigród
Polonia Trzebnica - Ślęza Wrocław
Dąb Przybyszów - MKS Oława
Formacja Port 2000 - Bystrzyca Kąty Wr.
Polonia Świdnica - Bielawianka Bielawa
KGHM Zagłębie II Lubin - Stelmet UKP Zielona Góra

8. kolejka (17.09)
Piast Karnin - Stelmet UKP Zielona Góra
Bielawianka Bielawa - KGHM Zagłębie II Lubin
Bystrzyca Kąty Wr. - Polonia Świdnica
MKS Oława - Formacja Port 2000
Ślęza Wrocław - Dąb Przybyszów
Piast Żmigród - Polonia Trzebnica
Karkonosze Jelenia Góra - Brzeg Dolny
Foto Higiena Błyskawica Gać - Śląsk II Wrocław
Stilon Gorzów - Lechia Dzierżoniów

9. kolejka (20-21.09)
Lechia Dzierżoniów - Piast Karnin
Śląsk II Wrocław - Stilon Gorzów
Brzeg Dolny - Foto Higiena Błyskawica Gać
Polonia Trzebnica - Karkonosze Jelenia Góra
Dąb Przybyszów - Piast Żmigród
Formacja Port 2000 - Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica - MKS Oława
KGHM Zagłębie II Lubin - Bystrzyca Kąty Wr.
Stelmet UKP Zielona Góra - Bielawianka Bielawa

10. kolejka (27-28.09)
Piast Karnin - Bielawianka Bielawa
Bystrzyca Kąty Wr. - Stelmet UKP Zielona Góra
MKS Oława - KGHM Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Polonia Świdnica
Piast Żmigród - Formacja Port 2000
Karkonosze Jelenia Góra - Dąb Przybyszów
Foto Higiena Błyskawica Gać - Polonia Trzebnica
Stilon Gorzów - Brzeg Dolny
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław

11. kolejka (4-5.10)
Śląsk II Wrocław - Piast Karnin
Brzeg Dolny - Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica - Stilon Gorzów
Dąb Przybyszów - Foto Higiena Błyskawica Gać
Formacja Port 2000 - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Świdnica - Piast Żmigród
KGHM Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra - MKS Oława
Bielawianka Bielawa - Bystrzyca Kąty Wr.

12. kolejka (11-12.10)
Piast Karnin - Bystrzyca Kąty Wr.
MKS Oława - Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław - Stelmet UKP Zielona Góra
Piast Żmigród - KGHM Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Świdnica
Foto Higiena Błyskawica Gać - Formacja Port 2000
Stilon Gorzów - Dąb Przybyszów
Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław - Brzeg Dolny

13. kolejka (18-19.10)
Brzeg Dolny - Piast Karnin
Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław
Dąb Przybyszów - Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 - Stilon Gorzów
Polonia Świdnica - Foto Higiena Błyskawica Gać
KGHM Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Stelmet UKP Zielona Góra - Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa - Ślęza Wrocław
Bystrzyca Kąty WR. - MKS Oława

14. kolejka (25-26.10)
Piast Karnin - MKS Oława
Ślęza Wrocław - Bystrzyca Kąty Wr.
Piast Żmigród - Bielawianka Bielawa
Karkonosze Jelenia Góra - Stelmet UKP Zielona Góra
Foto Higiena Błyskawica Gać - KGHM Zagłębie II Lubin
Stilon Gorzów - Polonia Świdnica
Lechia Dzierżoniów - Formacja Port 2000
Śląsk II Wrocław - Dąb Przybyszów
Brzeg Dolny - Polonia Trzebnica

15. kolejka (2.11)
Polonia Trzebnica - Piast Karnin
Dąb Przybyszów - Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 - Śląsk II Wrocław
Polonia Świdnica - Lechia Dzierżoniów
KGHM Zagłębie II Lubin - Stilon Gorzów
Stelmet UKP Zielona Góra - Foto Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra
Bystrzyca kąty Wr. - piast żmigród
MKS Oława - Ślęza Wrocław

16. kolejka (8-9.11)
Piast Karnin - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - MKS Oława
Karkonosze Jelenia Góra - Bystrzyca Kąty Wr.
Foto Higiena Błyskawica Gać - Bielawianka Bielawa
Stilon Gorzów - Stelmet UKP Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów - KGHM Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław - Polonia Świdnica
Brzeg Dolny - Formacja Port 2000
Polonia Trzebnica - Dąb Przybyszów

17. kolejka (15-16.11)
Dąb Przybyszów - Piast Karnin
Formacja Port 2000 - Polonia Trzebnica
Polonia Świdnica - Brzeg Dolny
KGHM Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa - Stilon Gorzów
Bystrzyca Kąty Wr. - Foto Higiena Błyskawica Gać
MKS Oława - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

KKS z brązową gwiazdką PZPN!

KKS ukarany przez DZPN!

Karolina wśród najpiękniejszych!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
718
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
8%