II Przegląd Koszykarskich Klas Sportowych o Puchar Dyrektora MOS–u

Poniedziałek, 3 lutego 2014, 17:11
Aktualizacja: 17:12
W turnieju udział weźmie sześć zespołów klas czwartych: dziewczęta z SP nr 2, SP nr 10, SP nr 11 oraz chłopcy z SP nr 2, SP nr 10, SP nr 11. Drużyny rywalizować będą przez dwa dni systemem „każdy z każdym” oraz o miejsca po zakończeniu spotkań grupowych. Impreza odbędzie się w dniach 17–18 lutego w hali sportowej SP nr 11 przy ulicy Moniuszki.

Mecze rozgrywane będą systemem 4 x 8 minut .Czas zatrzymywany będzie wyłącznie na rzuty wolne oraz przerwę na żądanie trenera (dozwolony jeden czas na dwie kwarty). Obowiązuje obrona „każdy swego” . Mecze rozgrywane będą systemem „pasarella” (5-7 zawodników w pierwszej kwarcie, kolejnych 5-7 innych zawodników w drugiej kwarcie). W trzeciej i czwartej kwarcie zmiany dowolne. Zawody sędziować będą nauczyciele wf-u i trenerzy już wytypowani przez organizatora. Spotkania rozgrywane będą piłką Molten nr 5. Prosimy o przybycie drużyn z opiekunem w jednolitych strojach sportowych. Rozgrzewki drużyn odbywać się będą na drugiej hali SP nr 11 (nauczanie zintegrowane klas 1-3). Na miejscu możliwość korzystania z automatów z napojami i słodyczami za odpłatnością. Serdecznie zapraszamy wszystkich opiekunów, zawodników, kibiców oraz jeleniogórskie media.