MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

II Jeleniogórskie Targi Organizacji Pozarządowych

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 28 maja 2015, 12:21
Aktualizacja: 12:23
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
W sobotę (30.05) na Placu Ratuszowym odbędą się II Jeleniogórskie Targi Organizacji Pozarządowych, podczas których będzie można się zapoznać z działaniami poszczególnych organizacji, a także wziąć udział w licznych grach i zabawach.

Wystawę organizacji pozarządowych będzie można zwiedzać w godzinach od 13.00 od 18.00. W tym czasie organizatorzy zapewniają również wiele atrakcji, jak chociażby występy artystyczne, konkursy z nagrodami, grę terenową czy pokaz samochodu ratowniczo-gaśniczego Straży Pożarnej.

Dzień wcześniej (29.05) w Książnicy karkonoskiej odbędzie się konferencja trójsektorowa, która podejmie takie tematy jak: dokąd zmierzają organizacje pozarządowe, rolę jeleniogórskich organizacji w realizacji ZIT oraz sposoby na budowę trwałych relacji z biznesem. Konferencję zaplanowano w godz. od 11.00 do 14.00.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja „Jagniątków”, Miasto Jelenia Góra i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Pamięci poległych

Czy tramwaj wróci pod Zajezdnię?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Tosia11 28-05-2015 13:46
Przyjdźcie, zobaczcie, pogadajcie o tym , co robimy. Lubimy być doceniani i chcemy wreszcie zaistnieć w świadomości władz.
~gluś 28-05-2015 14:16
bez przesady zanim min. ze środków budżetowych przyznawanych przez Władzę zaczęto organizować te szumne trójsektorowe konferencje i targi, to działały organizacje pozarządowe i świetnie od kilkudziesięciu lat sobie radzą i same się komunikują pomiędzy sobą, pracują dla innych a nie dla poklasku do tego takie akcje jak ta Fundacji Jagniątków nie były potrzebne a pieniądze na takie imprezy można z budżetu wydać pewnie bardziej efektywnie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Klasyki zjechały do Kowar

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
580
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%