MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

II dzień Festiwalu Rowerowego

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 7 sierpnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 12:24
Autor: MC
Fot. MC
Kolejny dzień Rowerowego Festiwalu dobiegł końca. Dzisiaj odbył się Maraton w kilku kategoriach: Picollo, OPEN, bez licencji, z licencją, mężczyźni powyżej 40 lat.

Dwa razy na I miejscu stanęła Magdalena Balana w kategorii kobiet OPEN oraz kobiety z licencją. Także dwukrotnie na najwyższym miejscu na podium stanął Andrzej Kuiser z Bytowa, raz w kategorii mężczyźni 30 - 39 lat OPEN, drugi raz w kategorii mężczyźni Maraton Grande. Na trasie maratonu nie obyło się bez małych, na szczęście niegroźnych kraks.

Po raz kolejny pokaz karkołomnej i widowiskowej jazdy dał SPACEMAN - spec od trialu. Przeprowadzono konkursy w dmuchaniu dętki oraz na utrzymanie w powietrzu roweru. Najwięcej publiczności zgromadziła konkurencja w skokach wzwyż do wody. Zawodnicy skakali na różnych maszynach począwszy od FULLi i DUALów skończywszy na BMXach. Trzech najlepszych zawodników było w stanie przeskoczyć bez strącenia poprzeczki na wysokości 3.70 m. Dzisiejszy dzień kończy nocna impreza dla uczestników Festiwalu zorganizowana w namiocie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Szachowy turniej Jelonka Open

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Dyski do remontu

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Tłumy we dworze

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
618
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%