MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Igrzyska Olimpionik w SP 8

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 czerwca 2014, 18:35
Aktualizacja: 18:38
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Czwarte Igrzyska Olimpionik SP 8 pod patronatem Rady Miejskiej Jeleniej Góry odbyły się 16 czerwca. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60m, bieg z przeszkodami, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą.

Obszerną fotogalerię znajdziesz TUTAJ

Wyniki

PCHNIECIE KULA CHŁOPCY KLAS 6:
1 miejsce Jakub Jurczyk
2 miejsce Karol Gaździcki
3 miejsce Wiktor Materny

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĘTA KLASY 6:
1 miejsce Zuza Michałek
2 miejsce Monika Bagińska
3 miejsce Oliwia Czaprowska

PIŁECZKA PALANTOWA DZIEWCZĄT KLAS 6:
1 miejsce Patrycja Bartnicka
2 miejsce Paulina Matyga
3 miejsce Oliwia Czaprowska

PIŁECZKA PALANTOWA DZIEWCZĄT KLAS 4:
1 miejsce Nikola Jarosz
2 miejsce Martyna Iurato
3 miejsce Tamara Kuncewicz

PIŁECZKA PALANTOWA CHŁOPCÓW KLASY 6:
1 miejsce Michał Błażejczyk
2 miejsce Karol Gaździcki
3 miejsce Jakub Jurczyk

PIŁECZKA PALANTOWA CHŁOPCÓW KLAS 5:
1 miejsce Patryk Gumienny
2 miejsce Michał Łącki
3 miejsce Damian Sasiela

PIŁECZKA PALANTOWA CHŁOPCY KLASY 4:
1 miejsce Kamil Piętka
2 miejsce Aleksander lasek
3 miejsce Oskar Bednarzewski

SKOK W DAL DZIEWCZĄT KLASY 6:
1 miejsce Kinga Czaja
2 miejsce Patrycja Bartnicka
3 miejsce Dagmara Tara

SKOK W DAL DZIEWCZĄT KLASY 4:
1 miejsce Nikola Jarosz
2 miejsce Oliwia Junkert
3 miejsce Gabriela Sowa

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĘTA KLASY 6:
1 miejsce Natalia Skibińska
2 miejsce Zuza Michałek
3 miejsce Paulina Matyga

SKOK WZWYŻ DZĘTA KLASY 4:
1 miejsce Gabriela Sowa
2 miejsce Oliwia Junkert
3 miejsce Martyna Iurato

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY KLASY 6
1 miejsce Wiktor Materny
2 miejsce Jakub Jurczyk
3 miejsce Gracja Kamiński

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY KLASY 5:
1 miejsce Patryk Gumienny
2 miejsce Michał Łącki
3 miejsce Damian Sasiela

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY KLASY 4:
1 miejsce Kacper Tokarz
2 miejsce Mikołaj Milewski
3 miejsce Nikodem Pietrzak

SKOK W DAL CHŁOPCY KLASY 6:
1 miejsce Jacek Wojtaszek
2 miejsce Piotr Gawrych
3 miejsce Jakub Jurczyk

SKOK W DAL CHŁOPCY KLASY 5:
1 miejsce Damian Sasiela
2 miejsce Patryk Gumienny
3 miejsce Łukasz Wasilewski

SKOK W DAL CHŁOPCY KLASY 4:
1 miejsce Kamil Piętka
2 miejsce Kacper Tokarz
3 miejsce Aleksander Lasek

BIEG NA 60 M CHŁOPCY KLASY 6:
1 miejsce Wiktor Materny
2 miejsce Jakub Jurczyk
3 miejsce Rafał Kwiatkowski

BIEG NA 60M CHŁOPCY KLASY 5:
1 miejsce Patryk Gumienny
2 miejsce Damian Sasiela
3 miejsce Patryk Sowiński

BIEG NA 60 M DZIEWCZĘTA KLASY 6:
1 miejsce Kinga Czaja
2 miejsce Monika Bagińska
3 miejsce Sylwia Twarzyńska

BIEG NA 60M CHŁOPCY KLASY 4:
1 miejsce Kamil Piętka
2 miejsce Kacper Tokarz
3 miejsce Mikołaj Milewski

BIEG NA 60 M DZIEWCZĄT KLASY 6:
1 miejsce Tamara Kuncewicz
2 miejsce Gabriela Sowa
3 miejsce Nikola Jarosz

BIEG Z PRZESZKODAMI CHŁOPCY KLASY 4:
1 miejsce Kacper Tokarz
2 miejsce Mikołaj Milewski
3 miejsce Kamil Piętka

BIEG Z PRZESZKODAMI CHŁOPCY KLASY 5:
1 miejsce Patryk Gumienny
2 miejsce Patryk Gumienny
3 miejsce Damian Sasiela

BIEG Z PRZESZKODAMI CHŁOPCY KLASY 6:
1 miejsce Wiktor Materny
2 miejsce Seweryn Małaszuk
3 miejsce Rafał Kwiatkowski

BIEG Z PRZESZKODAMI DZIEWCZĄT KLASY 4:
1 miejsce Tamara Kuncewicz
2 miejsce Nikola Jarosz
3 miejsce Zuzanna Marmon-Leśniak

BIEG Z PRZESZKODAMI DZIEWCZĘTA KLASY 6:
1 miejsce Dagmara Tara
2 miejsce Zuzanna Michałek
3 miejsce Patrycja Bartnicka

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mali szachiści przed Pucharem Polski

Popłynęli po medale...

W śmieciach miasto tonie

Jeszcze o Ptasiej

Głosy za strajkiem?

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Prace zgodnie z planem

Już w sobotę kolejna Olimpiada Malucha

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
1024
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%